DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 107 z 139
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 139
 #898183  autor: pablo82
 01 gru 2016, 13:02
darkangel pisze:tunhak

Nagrody zamówione, nikt nic jeszcze nie dostał z nowego programu, bo on działa od tego wtorku dopiero.
Pamiętaj że w nowym programie nie ma czegoś takiego jak energia, i nagrody będą zależne od twojego stażu w RBM.
Zapewne teraz są takie nagrody jakie mają na stanie, a z czasem będzie już podział na lepsze i gorsze graty ;)
Witam. Czy dostał już ktoś może nagrodę z nowego programu RBM COLLECT? Niedługo mija miesiąc odkąd ten nowy Collect działa. Pytam dlatego, bo wybrałem sobie stamtąd zaraz na początku listopada pendrive Red bulla i nie wiem czy go otrzymam. Pod warunkiem, że już po drodze u kuriera lub na poczcie nie zaginął?! W starym RBM Collect miałem przynajmniej powiadomienia, że mi nagrodę wysłano, a w nowym Collect-cie cisza. U was też tak jest?
 #898187  autor: darkangel
 01 gru 2016, 13:09
Parę nagród z nowego programu dostałem, a wspomnianego przez Ciebie pendrive, także tak samo jak Ty nie otrzymałem jeszcze.
Potrzeba czasu ;)
 #898192  autor: pablo82
 01 gru 2016, 13:24
@darkangel dzięki za info. Tak sobie teraz myślę, że chyba w RBM COLLECT nie wyrabiają z zamówieniami, bo sporo czasu im z wysyłką schodzi. Idąc tym tokiem myślenia - zamówiłem sobie jeszcze kilka dni temu czapeczkę jesienno-zimową Beannie i coś czuję, że mogę się jej spodziewać u siebie w domu na... wiosnę :D Ważne by w ogóle dotarła do mnie :wink:
 #898225  autor: adik
 01 gru 2016, 17:21
z tą czapką to chyba jakaś szybka akcja była, bo po południu już nie było śladu nawet że takie coś tam było.
btw: ja tydzień temu dostałem swoje 3 pendrivy. ale smyczy zapomnieli przysłać, dopiero po zgłoszonej reklamacji wysyłają mi smycze, niezła burżuazja u nich wszystko wysyłają w osobnych kopertach listem poleconym.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #898227  autor: Jestem_Janek
 01 gru 2016, 17:27
adik
U mnie to samo. Pendrive dotarł, smyczki brak.
Na jaki adres pisałeś reklamację?
P.S. I do tego żadnych informacji co się dzieje z zamówieniem.

Edit/
OK. Dzięki. Dryndnę do nich.
Ostatnio zmieniony 01 gru 2016, 17:41 przez Jestem_Janek, łącznie zmieniany 1 raz.
 #898228  autor: adik
 01 gru 2016, 17:31
dzwonisz do BOK RBM i wybierasz później RBM Collect na telefonie, ja niczego nie pisałem choć można i tak też to załatwić.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #898360  autor: R.Mandano
 02 gru 2016, 13:47
Witam.
Przedłużyłem bonusa za rejestrację metodą podana przez BAZOOKĘ. Działa. Dzięki BAZOOKA.
:lol:

Teraz pytanie: ważność bonusa to 1 styczeń 2017.
Czy żeby kolejny raz przedłużyć to wystarczy 31 grudnia włączyć pakiecik 10/5 ? A można wcześniej niż 31 grudnia :?: - bo mam wrażenie że 31 sieci będą zapchane życzeniami i mogę nie wyrobić ...
 #898394  autor: Gregrin
 02 gru 2016, 17:20
R.Mandano pisze:Czy żeby kolejny raz przedłużyć to wystarczy 31 grudnia włączyć pakiecik 10/5 ? A można wcześniej niż 31 grudnia :?: - bo mam wrażenie że 31 sieci będą zapchane życzeniami i mogę nie wyrobić ...
Z tego co pamiętam to pakiet 10za5 można włączyć ponownie dopiero ostatniego dnia ważności tego pakietu. Bezpieczniej będzie tak z 2 dni wcześniej (żeby uniknąć przeciążenia) doładować za 5zl przez aplikacje. Pamiętaj ze przez bałagan w regulaminach żadna z tych opcji nie jest "oficjalna" i ciężko wtedy o reklamacje wiec warto unikać "szczytów" telekomunikacyjnych.
 #898476  autor: Maciej Loret
 03 gru 2016, 07:36
Witam,

karta SIM jest od blisko roku w RBM Energy, wcześniej chyba Fakt i VM. Jak jest liczony staż do bonusa (chciałbym aby wyniósł 200zł)? Druga sprawa - rozmowy wychodzące ważne są do 23.12 (czy to jest równoznaczne ze stażem w RBM ?), jak przedłużyć ważność rozmów wychodzących, aby uprawdopodobnić bonus 200zł do ostatniego możliwego momentu związanego z koniecznością rejestracji numeru? Wystarczy doładować z FB za 5zł?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #898477  autor: adik
 03 gru 2016, 08:21
staż jest liczony od czasu aktywacji w obojętnie której taryfie Play (VM się w to nie wlicza, Fakt wlicza się), rozmowy wychodzące nie są równoznaczne ze stażem w Play, rozmowy wychodzące czy ważność promocyjnych złotówek bo to dwie różne rzeczy z różnymi okresami ważności, to drugie możesz przedłużać tak jak pisałeś przez FB albo 10za5m na to pierwsze to oczywiście że doładowania albo sam bonus za rejestracje.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #898479  autor: Maciej Loret
 03 gru 2016, 08:40
adik pisze:staż jest liczony od czasu aktywacji w obojętnie której taryfie Play (VM się w to nie wlicza, Fakt wlicza się)
OK, potrzebuję konkretnej daty... :) Pozostaje email do BOKu czy da się inaczej?
adik pisze: rozmowy wychodzące nie są równoznaczne ze stażem w Play
Play24 tym razem zadziałało. Mam tylko dwa doładowania 24.12.2015 oraz 1.06.2016, oba za 5zł. Podejrzewam, że to wcześniejsze było tuż po przeniesieniu, tylko nie wiem czy z VM do Faktu cz z Faktu do RBME?

Dla pewności najlepiej będzie doładować przed 23.12 za 5zł, co o 30 dni wydłuży ważność środków na koncie głównym i da pewność, co do 200zł bonusu po rejestracji?

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #898500  autor: Gregrin
 03 gru 2016, 11:43
Maciej Loret pisze:Podejrzewam, że to wcześniejsze było tuż po przeniesieniu, tylko nie wiem czy z VM do Faktu cz z Faktu do RBME?
Pewnie w taryfie w której jesteś teraz. Po przechodzeniu miedzy taryfami/markami chyba takie informacje są czyszczone na koncie ale nie jestem pewien.
Maciej Loret pisze:OK, potrzebuję konkretnej daty... :) Pozostaje email do BOKu czy da się inaczej?
Maciej Loret pisze:Dla pewności najlepiej będzie doładować przed 23.12 za 5zł, co o 30 dni wydłuży ważność środków na koncie głównym i da pewność, co do 200zł bonusu po rejestracji?
Zadzwoń na infolinie i dowiedz się kiedy będziesz mieć 2 lata:) Ze stanem darmowym za darmo dzwonisz z RBM na infolinie play/fakt i na odwrót.
PS. Pamiętaj ze te drugie 100zl przyjdzie z opóźnieniem.
 #898524  autor: Maciej Loret
 03 gru 2016, 15:43
Gregrin pisze:
Maciej Loret pisze:Podejrzewam, że to wcześniejsze było tuż po przeniesieniu, tylko nie wiem czy z VM do Faktu cz z Faktu do RBME?
Pewnie w taryfie w której jesteś teraz. Po przechodzeniu miedzy taryfami/markami chyba takie informacje są czyszczone na koncie ale nie jestem pewien.
Dziękuję, napiszę do RBM, zobaczymy co odpiszą.

Przy okazji, co z RBM Collect? Trzeba się od nowa zapisywać? Jak sprawdzić ile ma się obecnie punktów? Strona kompletnie dla mnie nieczytelna...

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #898530  autor: darkangel
 03 gru 2016, 16:33
W nowym programie nie ma już żadnych punktów, nagrodę sobie wybierasz na zasadzie, kto pierwszy to lepszy ;).

Niektóre nagrody będą jedynie wymagać dłuższego stażu w sieci by je wybrać.
 #898573  autor: PawelloWawa
 04 gru 2016, 08:26
Witam, aktywowalem starter rbm energy, mam 3 zł na 10 dni i 2 gb bonusowego netu. Za 9 dni lub po wykorzystaniu środków przeniosę kartę do FM i aktywuję bonus za rejestrację. Czy są jakieś bonusy czy myki cw rmb energy, które mógłbym zastosować, zebym mogł zgarnąć pakiety, przedłużenie konta czy inne rzeczy (bez doładowania). Zdaję sobie sprawę, że to wszystko jest w tym wątku, ale zlitujcie się, zajęłoby to mi te 10 dni ;)
 #898978  autor: bart223
 07 gru 2016, 11:27
Odnośnie Collecta, orientuje się ktoś z Was może odnośnie liczenia stażu w sieci użytkownika oferty na kartę? Jeśli załóżmy zrobię sobie teraz mała przerwę od doładowań i skończy mi się ważność konta, to czy ten staż dalej będzie mi liczony czy ulegnie to przerwaniu? :) Korzystam z RBM5 i DILa głównie więc RWK nie wchodzi w grę. :)
 #898991  autor: pablo82
 07 gru 2016, 12:28
darkangel pisze:Parę nagród z nowego programu dostałem, a wspomnianego przez Ciebie pendrive, także tak samo jak Ty nie otrzymałem jeszcze.
Potrzeba czasu ;)
Dziś w końcu po miesiącu oczekiwania od złożenia zamówienia w RBM Collect, otrzymałem listem poleconym Pendrive 4GB z logo Red bulla. Zamówionej w tym samym czasie smyczy, też nie dostałem, że już o czapeczce zimowej Beanie- nie wspomnę. Zrobiłem zgłoszenie telefonicznie na infolinii Red Bulla w dziale zgłoszeń RBM Collect. Dostałem od konsultanta info, że wg ich regulaminu w nowym programie Collect, oni mają czas 30 dni od złożenia zamówienia na realizację i wysyłkę wybranej przez nas nagrody.
 #899487  autor: zielony71
 11 gru 2016, 14:48
Mam pytanie do znawców tematu, bo w ofercie na kartę orientuję się tak średnio i chcę się upewnić czy czegoś nie pomieszałem.
Czy poprawny jest mój tok rozumowania?
1. Rejestruję numer w RBM energy, dostaję bonus za rejestrację i rok ważności konta.
2. Kupuję pakiet nielimitowanych rozmów do wszystkich za 20 zł, a następnie przedłużam co miesiąc pakietem za 10 zł (100 minut) aż do całkowitego wyczerpania.
3. Środki z bonusa za rejestrację wykorzystuję na smsy, przedłużając go doładowaniami przez FB.
4. Jest jakiś patent na tani internet w tej ofercie?
Z góry dziękuję za wskazówki :-)
 #899491  autor: Gregrin
 11 gru 2016, 15:13
zielony71 pisze:3. Środki z bonusa za rejestrację wykorzystuję na smsy, przedłużając go doładowaniami przez FB.
Albo pakietem 10za5. Jednak należy zwrócić uwagę ze żadna z tych metod nie jest "regulaminowa" (bo energy to najnowsza taryfa i nie dopisali jej do starych regulaminów -a nawet konsultanci na FB potwierdzają ze działa to w energy) i warto ładować trochę wcześniej niż ostatniego dnia w razie gdyby platforma play miała "zawiechy". Jarekt jest ekspertem od przedłużania ;) http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 33#p897633 lub tu http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 99#p895699
A tu opis "niereguaminowosci" doładowań z bonusem i link do przypadku http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 90#p897990
PS. zasada w play czy RBM jest taka sama. W RBM nie działa jedynie promocja GB z fanty.
zielony71 pisze:4. Jest jakiś patent na tani internet w tej ofercie?
Tylko z doładowań i przedłużanie pakietami np 600MB za 5zl.
  • Strona 107 z 139
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 139
  • 1
  • 105
  • 106
  • 107
  • 108
  • 109
  • 139