DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #893404  autor: Thaiphoon
 27 paź 2016, 20:32
Witajcie
Mamy z żoną dwa abonamenty w Orange. Żonie kończy się 24.12.2016. Co polecacie z abonamentów bez telefonu z darmowymi rozmowami na, mmsami, 2Gb internetu i rozmowami na stacjonarne (opcjonalnie)? Obecnie płaci 61,50 zl. Zależy mi na sprawdzonej ofercie, okres umowy nie ma znaczenia.
Dzięki za pomoc.
 #893525  autor: Thaiphoon
 28 paź 2016, 13:29
Dzięki za info. Sprawdziłem jeszcze red Bull mobile i wychodzi, że za 30zl mam wszystko oprócz stacjonarnych. Czy to najlepsza oferta?
 #893552  autor: orson_dzi
 28 paź 2016, 15:55
Gdybyś nie chciał przenosić, to w Orange bez MMS-ów masz to za 34,99 zł. W zależności od stażu w sieci za przedłużenie dostaniesz przy tym bodajże do 5 GB. Ew. MMS-y dałoby się tu zamienić ze stacjonarnymi.

Lista używanych telefonów nie mieści się w tym polu tekstowym :)
 #893558  autor: adamsk_81
 28 paź 2016, 16:40
Thaiphoon pisze:Dzięki za info. Sprawdziłem jeszcze red Bull mobile i wychodzi, że za 30zl mam wszystko oprócz stacjonarnych. Czy to najlepsza oferta?
Za 29 zł masz nielimitowane rozmowy na komórkowe i stacjonarne. Zobacz: REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ RED BULL MOBILE ENERGY NA CZAS NIEOKREŚLONY Z PAKIETEM OPCJONALNYM NIELIMITOWANYCH MINUT, punkt IV
 #893590  autor: andx
 28 paź 2016, 20:13
Thaiphoon pisze:Witajcie
Mamy z żoną dwa abonamenty w Orange. Żonie kończy się 24.12.2016. Co polecacie z abonamentów bez telefonu z darmowymi rozmowami na, mmsami, 2Gb internetu i rozmowami na stacjonarne (opcjonalnie)? Obecnie płaci 61,50 zl. Zależy mi na sprawdzonej ofercie, okres umowy nie ma znaczenia.
Dzięki za pomoc.
Może Premium Mobile? https://www.premiummobile.pl/oferty-freedom
 #893599  autor: ja.michal
 28 paź 2016, 21:53
Thaiphoon no nie wiem czy RBM taniej. W Nju możesz mieć numer główny i drugi dołączyć. Wychodzi wtedy 9 zł za numer dodatkowy + maksymalnie 39 zł za rozmowy bez limitu włącznie ze stacjonarnymi, SMSy i MMsy, 13 GB internetu. W sumie 48 zł na dwa numery. Po 6 miesiącach pakiet GB podwaja się.
 #893602  autor: Thaiphoon
 28 paź 2016, 22:14
orson_dzi pisze:Gdybyś nie chciał przenosić, to w Orange bez MMS-ów masz to za 34,99 zł. W zależności od stażu w sieci za przedłużenie dostaniesz przy tym bodajże do 5 GB. Ew. MMS-y dałoby się tu zamienić ze stacjonarnymi.
Chyba nie chce być w Orange. Podają ceny abonamentow, które zawierają zniżkę jeśli zgodzę się na otrzymywanie ofert marketingowych, nie podoba mi się to.
adamsk_81 pisze: Za 29 zł masz nielimitowane rozmowy na komórkowe i stacjonarne. Zobacz: REGULAMIN OFERTY PROMOCYJNEJ RED BULL MOBILE ENERGY NA CZAS NIEOKREŚLONY Z PAKIETEM OPCJONALNYM NIELIMITOWANYCH MINUT, punkt IV
Zapoznałem się z regulaminem. O MMSACH jest wspomniane tylko w tabelce zatytułowanej "oferta tymczasowa". Czy one aby ma pewno są gwarantowane?
andx pisze: Może Premium Mobile? https://www.premiummobile.pl/oferty-freedom
To nowość z tego co czytam. Oferta fajna, ale czy można im zaufać?
 #893629  autor: andx
 29 paź 2016, 12:34
Przeniosłem tydzien temu 3nr do Premim Mobile. Jak na razie jest ok. Jedynie miałem problem z konfiguracją MMS i Internetu, ponieważ konfiguracja którą otrzymałem po włożeniu kart sim, były nieprawidłowe, ale na ich stronie jest podane co trzeba wpisać i wszystko działa. Na razie jestem zadowolony i polecam, zresztą umowa na czas nieokreślony więc jak coś nie tak, to można zrezygnować.
 #893657  autor: jacabad
 29 paź 2016, 15:15
Ja polecam Virgin Mobile i taryfe wszystko za 29 zł która to taryfa sama sie przedłuża jeśli sa srodki na koncie zasięg trzech sieci Play, T-mobile i Plus.
 #893725  autor: Vieslav
 30 paź 2016, 08:19
Thaiphoon pisze:Podają ceny abonamentow, które zawierają zniżkę jeśli zgodzę się na otrzymywanie ofert marketingowych, nie podoba mi się to.
Wszystkie abonamenty, w każdej sieci tak są wyceniane. Nie tylko Orange tak podaje.
W Orange mam taką konfigurację jak chciałeś, czyli no limit komórki, stacjonarne, smsy, mmsy, 5GB internetu + nielimitowane LTE, 50min+50MB w roamingu za 53zł bez żadnej łaski (przedłużając umowę można jeszcze zbić cenę o jakieś 3-5zł). Jako, że masz drugi numer to dostaniesz jeszcze rabat Open (chyba -10zł).
Jeśli nadal nie pasuje to zostaje nju mobile albo Virgin Mobile.
 #893794  autor: rafmik
 30 paź 2016, 18:07
Thaiphoon pisze:Witajcie
Mamy z żoną dwa abonamenty w Orange. Żonie kończy się 24.12.2016. Co polecacie z abonamentów bez telefonu z darmowymi rozmowami na, mmsami, 2Gb internetu i rozmowami na stacjonarne (opcjonalnie)? Obecnie płaci 61,50 zl. Zależy mi na sprawdzonej ofercie, okres umowy nie ma znaczenia.
Dzięki za pomoc.

Zobacz ofertę LajtMobile. Umowa na rok, pierwsze 10 miesięcy za 10 zł, i dwa miesiące po 36,99. Dodatkowo +2 zł miesięcznie za pakiet rozmów na stacjonarne. Do tego 29 zł opłaty aktywacyjnej.
Średnio w skali roku wychodzi ok 19 zł miesięcznie ;) :roll:
Z tym, że w ramach tej promocji można przenieść tylko jeden numer :(

Z innych ofert to właśnie Red Bull Mobile.

Jak nie zależy Tobie na abo, i może być prepaid to zerknij na Virgin Mobile.
 #893820  autor: Thaiphoon
 30 paź 2016, 22:09
[/quote]Wszystkie abonamenty, w każdej sieci tak są wyceniane. Nie tylko Orange tak podaje.
W Orange mam taką konfigurację jak chciałeś, czyli no limit komórki, stacjonarne, smsy, mmsy, 5GB internetu + nielimitowane LTE, 50min+50MB w roamingu za 53zł bez żadnej łaski (przedłużając umowę można jeszcze zbić cenę o jakieś 3-5zł). Jako, że masz drugi numer to dostaniesz jeszcze rabat Open (chyba -10zł).
Jeśli nadal nie pasuje to zostaje nju mobile albo Virgin Mobile.[/quote]

Bez obrazy, ale Twoja oferta chyba nie jest specjalnie rewelacyjna. Żona płaci 57zl po rabacie 30% i 5zl z rabatu Orange Open (drugie 5zl liczę sobie), a do tego dostała Samsunga Galaxy Alpha bodajże za 99zl. Mi umowa kończy się za 9-mc także rabat z tytułu Orange Open nie potrwa długo, o ile nie przedłużę umowy. Ehh chyba skończyły się dobre czasy w Orange :wink:

Zdecydowałbym się na tą ofertę Virgin Mobile https://virginmobile.pl/oferty/nowy-numer/bezlimitu, ale nic nie piszą o darmowych mmsach.
 #893828  autor: maniek0071
 30 paź 2016, 23:18
Odnośnie tych zgód marketingowych to mam od roku przedłużony aneks z tą zgodą już i przez rok 0 telefonów czy smsów ze spamem ze strony Orange.

Co do Orange to właśnie widzę że skończyły się dobre czasy. W chwili obecnej - umowa przedłużona rok temu po odjęciu kasy za sprzedaż telefonu(HTC M8s za 1zł sprzedany za 1200zł) wychodzi mnie 35zł za 3x no limit + sms mms + nawigacja + 15GB neta na 3 numery + dodatkowa karta z netem do ipada.
Od kiedy wprowadzili raty nie widzę żeby cokolwiek się opłacało.

Zobacz sobie jeszcze tmobile - ostatnio dali fajną promocję na iPhone - po sprzedaży telefonu wychodziło ~33,33zł za no limit + sms + tidal + nawigacja + 5Gb neta.
 #893848  autor: LeszczT
 31 paź 2016, 10:06
RBM = PLAY, w samej sieci PLAY masz ofertę za 30 zł (SOLO S) gdzie masz rozmowy wszędzie, gorzej z SMSami (19 gr do wszystkich sieci / sms, nielimitowane w PLAY)
 #893849  autor: maniek0071
 31 paź 2016, 10:15
Jak kolega wcześniej miał no limit za 57zł i do tego telefon za 1200-1300zł. To 30zł w opcji sim only nie będzie atrakcyjne.
Po odliczeniu wartości telefonu to mniej niż 10zł wychodziło :)
 #894050  autor: LeszczT
 02 lis 2016, 12:11
40 zł z telefonem (miesięcznie), może też za 55 zł z telefonem + koszt telefonu nie dość drogi. Play.pl -> oferta solo M
 #894137  autor: Thaiphoon
 02 lis 2016, 22:44
DZieki za zainteresowanie. Zdecyduję się na coś z nju, red Bull lub virgin. Fajnie byłoby mieć jakiś telefon w zapasie bo żona ma wysluzonego HTC one s, ale trochę drogie te abonamenty. Czytałem, na forum, że ludzie wysyłają wypowiedzenia umowy licząc na rabat przy następnej, ale to nie dla mnie :-)
 #894165  autor: LeszczT
 03 lis 2016, 09:20
Ludzie nawet jak wyślą takie wypowiedzenie rabatu raczej nie dostaną bo to z winy ich nie operatora. :-)
 #894273  autor: driver
 03 lis 2016, 22:05
LeszczT pisze:Ludzie nawet jak wyślą takie wypowiedzenie rabatu raczej nie dostaną bo to z winy ich nie operatora. :-)
Mylisz się. Każdy operator ma dział utrzymania Klienta i z mniejszym czy większym zaangażowaniem podejmuje próbę jego zatrzymania. I np. w Orange złożenie wypowiedzenia to ostatnio jedyny sposób żeby otrzymać 30% rabat na abonament w ramach utrzymania Klienta.
A jeśli ktoś ma więcej usług lub stacjonarne to ten rabat z DUK łączy się z rabatami Orange Open i Orange Ekstra.
Uprzedzam, że jeśli zależy nam na utrzymaniu numeru, to dobrze złożyć wypowiedzenie odpowiednio wcześnie, np. dwa miesiące przed końcem umowy tak, aby w przypadku jeśli nie dogadamy się z Orange to na dwa tygodnie przed terminem zakończenia świadczenia usług zmienić wypowiedzenie na przeniesienie numeru na ofertę na kartę.
A chętni na lekturę mają do poczytania wątek Orange - przedłużenie umowy.

driver