DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 33 z 51
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 51
 #893542  autor: Konoko
 28 paź 2016, 14:47
czy na gigakody.coke.pl zostały zmienione reguły logowania? Próbowałem na 4 numerach i za każdym razem komunikat, że nieprawidłowe hasło. Miałem ustawione hasła z 7 małych liter i od początku promocji działały a teraz klops. Na jednym numerze skorzystałem z opcji przypomnienia hasła i przy ustalaniu nowego hasła system zażądał 8 znaków( w tym wielką literę i cyfrę). Ostatnio korzystałem z doładowań Fanty więc nie wiem od kiedy blokują uczestnikom promocji konta ?
 #893545  autor: wasylek
 28 paź 2016, 14:55
Konoko pisze:czy na gigakody.coke.pl zostały zmienione reguły logowania? Próbowałem na 4 numerach i za każdym razem komunikat, że nieprawidłowe hasło. Miałem ustawione hasła z 7 małych liter i od początku promocji działały a teraz klops. Na jednym numerze skorzystałem z opcji przypomnienia hasła i przy ustalaniu nowego hasła system zażądał 8 znaków( w tym wielką literę i cyfrę). Ostatnio korzystałem z doładowań Fanty więc nie wiem od kiedy blokują uczestnikom promocji konta ?
jak dobrze pamiętam to od zawsze u nich były takie hasła
 #893547  autor: Konoko
 28 paź 2016, 15:23
wasylek pisze:jak dobrze pamiętam to od zawsze u nich były takie hasła
to źle pamiętasz. Konta były zakładane na początku sierpnia i na pewno do 7 października problemu z logowaniem nie było.
 #893551  autor: wasylek
 28 paź 2016, 15:55
Konoko pisze:
wasylek pisze:jak dobrze pamiętam to od zawsze u nich były takie hasła
to źle pamiętasz. Konta były zakładane na początku sierpnia i na pewno do 7 października problemu z logowaniem nie było.
dobrze pamiętam, bo mam tam hasło z dużej i cyfry, a tylko tak mam gdzie jest to wymagane przy rejestracji tak robię . A konto zakładałem w połowie lipca.
 #893560  autor: bolek2004
 28 paź 2016, 17:31
Ja pamiętam że gdy rejestrowałem swoje numery to wymagane było 8 znaków, 1 duża litera i cyfra. I takie hasło ustawiłem, jedno na kilku numerach.
 #893918  autor: Scenic
 31 paź 2016, 20:28
Ktoś na pewno wygrywa,ponieważ na alledrogo kwitnie handel tymi konsolami ;]

Niestety mi szczescie nie dopisało a trochę tych kodów wbiłem. 16 miesiecznie. Ostatnio nawet jakieś 40.

k300i-->k550i-->k770i-->W995[rozwój]
Poza tym:
simens s65,sagem my 511x,samsung avila.
 #893923  autor: bolek2004
 31 paź 2016, 21:26
Zastanawia mnie to dlatego że tam na stronie fanty są codziennie podani zwycięzcy, a z drugiej strony wiadomo że raczej z tej promocji korzystają ludzie zorientowani w temacie, czyli choćby użytkownicy tego forum, reszta pewnie i tak wyrzuca te korki do śmieci.
Więc albo to jakaś ściema albo jak w totku ciężko wygrać.
W totku przynajmniej widać losowanie, tutaj niby ktoś to losuje, ale nie wiadomo kto i co i gdzie.
Jak za chwilę się ktoś wpisze że wygrał konsole z 2 postami na forum i wczoraj zarejestrowany to będzie wiadomo że to ściema.
A druga sprawa to taka że jeśli ktoś by wygrał to mityczne PS4 to raczej by się pochwalił w tym wątku, śledzę od początku i nigdy takie coś nie miało miejsca.
 #893956  autor: speclab
 01 lis 2016, 12:29
michal198 taryfa minimax nie nadaje sie na zbieranie GB z kapsli. Tam GB wazne sa do konca miesiaca... pozniej się zerują. Jest to wszystko opisane w regulaminie.
 #894912  autor: jarekt
 09 lis 2016, 20:41
Uwaga: od dziś (09-11-16) do kodów dołączam zdjęcie nakrętki w przypadku wygranej - wymagane do odbioru konsoli (mogę też wysłać nakrętkę na pamiątkę - do czego gorąco zachęcam).
Jeśli ktoś ma jeszcze ode mnie kod i jeszcze go nie użył to jeśli go w końcu użyje i wygra konsolę to również może mnie poprosić o zdjęcie nakrętki z tym kodem lub nawet o nakrętkę (wysyłkę Ty opłacasz).

Kodów fanta/sprite mam dużo (obecnie 1130). Proszę pisać na PW.

Ponieważ promocja zbliża się do końca (zostało niecałe 8 tygodni) co tydzień i tak na swoje potrzeby będę zużywał średnio 150 kodów więc licznik w stopce/podpisie będzie się szybko zmniejszał.

Chodzi oczywiście o wymianę kodów: oferuję 1 kod fanta/sprite (dodatkowo ze zdjęciem kodu i nakrętki i wysyłką nakrętki) w zamian za 2 kody z coli.

Oferta ważna do 30/31 grudnia (powiedzmy do 20.00) lub do wyczerpania moich kodów lub do momentu w którym uznam, że więcej kodów z coli już nie potrzebuję.

PS. Wszystkie nakrętki mam posortowane alfabetycznie w kilkudziesięciu pojemniczkach więc "wygrywającą" nakrętkę odnajduję błyskawicznie - w razie wygranej robię jej zdjęcie aparatem (a nie fonem) i je Tobie wysyłam (oczywiście samą nakrętkę również jeśli chcesz mogę Ci wysłać).
 #895101  autor: Ruben
 11 lis 2016, 12:21
Czy nadal nie ma limitów na bonusowe doładowania Fanty i Coca-Coli?
  • Strona 33 z 51
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 51
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 51