DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #893471  autor: Tomish
 28 paź 2016, 00:09
Witam!

Potrzebuje przedłużyć umowę dla 3 numerów.
I szukam obecnie najlepszego rozwiązania, potrzebuje przy tym dobrać 2 telefony.
Oferta Play przewiduje w ofercie rodzinnej dobranie więcej niż 1 telefonu, jednak ich oferta nie jest tak atrakcyjna jak T-mobile, która natomiast daje jedynie jeden telefon.

Ma ktoś jakiś pomysł na najlepszą ofertę? Nie musi być to koniecznie formuła rodzinna, mogą być 3 osobne abonamenty z telefonami, lub oferty na kartę z telefonami zakupionymi w sklepie osobno (słyszałem że Xiaomi są dobre jeśli chodzi o jakość/cena).
Jestem bardzo elastyczny na wszelkie rozwiązania jednak nie jestem dobrze rozeznany w rynku, jedyne wymogi to oferta dla 3 numerów plus 2 telefony jakościowo zbliżone do Huawei P8 Lite.

Proszę o pomoc.

PS. Umowa z obecnym operatorem kończy mi się w tym miesiącu, jakieś pomysły dlaczego nie dzwonią z ofertą przedłużeniową?
 #894909  autor: Orange Ekspert
 09 lis 2016, 20:38
Tomish pisze:Witam!

Potrzebuje przedłużyć umowę dla 3 numerów.
I szukam obecnie najlepszego rozwiązania, potrzebuje przy tym dobrać 2 telefony.
Oferta Play przewiduje w ofercie rodzinnej dobranie więcej niż 1 telefonu, jednak ich oferta nie jest tak atrakcyjna jak T-mobile, która natomiast daje jedynie jeden telefon.

Ma ktoś jakiś pomysł na najlepszą ofertę? Nie musi być to koniecznie formuła rodzinna, mogą być 3 osobne abonamenty z telefonami, lub oferty na kartę z telefonami zakupionymi w sklepie osobno (słyszałem że Xiaomi są dobre jeśli chodzi o jakość/cena).
Jestem bardzo elastyczny na wszelkie rozwiązania jednak nie jestem dobrze rozeznany w rynku, jedyne wymogi to oferta dla 3 numerów plus 2 telefony jakościowo zbliżone do Huawei P8 Lite.

Proszę o pomoc.

PS. Umowa z obecnym operatorem kończy mi się w tym miesiącu, jakieś pomysły dlaczego nie dzwonią z ofertą przedłużeniową?
Zerknij na naszą ofertę dla przenoszących numer https://oran.ge/1KONF9B - nawet 6 miesięcy bez opłat. Za 3 usługi będzie Ci przysługiwał rabat 20zł od kwoty faktury z tytułu Orange Open. W razie dodatkowych pytań zachęcamy do skorzystania z opcji czat z Doradcą.