DAJ CYNK
  • Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
Tu można pisać o wszystkim w jakikolwiek sposób - ale bez używania wulgaryzmów i obrażania innych.
 #870502  autor: Kominiarz
 08 cze 2016, 13:14
Kupcie mu szable!
+ wygląda zajębiście,
+ zawsze jak na nią spojrzy to się mu przypomnicie
+ powiesi ją na honorowym miejscu
+ w kilka osób to będzie całkiem nie drogi prezent
 #876315  autor: kastiel
 11 lip 2016, 07:35
Mój ojciec na pewno byłby z szabli zadowolony. Gorzej z mamą, która na pewno nie chciałaby sobie czegoś takiego powiesić na ścianie :P Jeśli ktoś sie tym interesuje to jest to dobry pomysł. Jeśli nie jest pasjonatem to bym odpuścił.
Proponowałbym dać na przykład jakis fajny zegarek ( szczególnie jesli macie możliwość złożenia się na prezent w kilka osób).
 #893138  autor: Optek
 26 paź 2016, 11:24
Na 40stkę chyba byłbym zadowolony z alkoholu :)

To mądry człowiek ? pomyślał Iwan ? Trzeba przyznać, że wśród inteligentów także trafiają się wyjątkowo mądrzy ludzie, nie da się temu zaprzeczyć.
 #893227  autor: GrandB
 26 paź 2016, 20:12
Zależy od osoby. Jakiś alkohol zawsze spoko :)

Życie jest jak pudełko czekoladek - nigdy nie wiesz, co ci się trafi.
 #893339  autor: ripooss
 27 paź 2016, 14:30
A może by tak dać voucher na zabiegi kosmetyczne ? Szukacie specjalisty z zakresu usuwania blizn ? Ostatnio wykonywałam taki zabieg i profesjonalnego dr. Tarkiewicz który bardzo mi pomógł w tym zakresie i wyleczył moją cerę z blizn, usuwanie blizn lublin to jego niesamowita oferta ! Voucher na jeden z zabiegów kosmetycznych to byłby rewelacyjny prezent !
 #902232  autor: Miminka
 29 gru 2016, 14:51
Przy takiej kwocie zdecydowanie najlepiej kupić jakieś rtv lub agd. Moja mama miała w listopadzie 45 urodziny i z bratem kupiliśmy jej robota kuchennego. Zamawialiśmy na electro.pl więc jeszcze dostawa była gratis.
 #904835  autor: Janek33
 12 sty 2017, 11:55
W sumie to każdy jest inny tak wiec najlepiej jest dopytać się danej osoby co chce dostać. Tak aby wpasować się w coś konkretnego co mu się przyda. Nie polecam kupowania jakiś tam głupot, które będą zalegały na półkach. Proponowałbym dać:
jakąś dobrą książkę
alkohol
grę planszową albo komputerową jeśli gra ( wbrew pozorom wielu 40 latków gra regularnie w gry). Przy większych funduszach, jak się na przykład rodziną składacie to możecie zastanowić się nad takim TIssotem:
http://www.zegarki-krakow.pl/tissot-cou ... -16-051-02
 #912186  autor: smartek
 21 lut 2017, 12:16
Sprzęt RTV, to takie sobie rozwiązanie, bo to raczej będzie służyć wszystkim. No może radio samochodowe lub w ogóle coś do samochodu. Fajne są alkomaty, na gwiazdkę dostałem alkohit x50 i to jest przydatne urządzenie na wszelkie imprezy i nie tylko. Tylko wszelka elektronika, jako prezent powinien być uzgodniony, a nie niespodzianka. W sumie po dyskusji z teściem zażyczyłem sobie konkretnego alkomatu, bo chciałem solidne urządzenie, które podaje prawdziwe wyniki, a nie zabawkę. Czasem warto sie popytać, bo niektórzy są mega praktyczni i mogą sobie zażyczyć nawet żarówki do samochodu. Oprócz RTV na pewno nie warto kupować tradycyjnych gwiazdkowych prezentów typu sweter, portfel, etc. Zawsze to powinno być coś wartościowego, jedni wolą przydane rzeczy, dla innych to może być zabawny gadżet.