DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #886180  autor: Dorotea
 06 wrz 2016, 17:05
jarekt pisze:Od samego początku czyli od środy wieczorem 17 sierpnia, rejestracja poprzez Play24 numerów w taryfach RBM nie działa, pojawia się tzw. błąd komunikacji z serwerem. Zgłoszenia do Play są zrobione ale nie wiem kiedy to naprawią, może potrzebują więcej zgłoszeń i więcej czasu niż 10 dni.
Do dziś nie działa rejestracja kart RBM przez Play24. Udało mi się to obejść bez utraty darmowego LTE. Trzeba migrować do Fakt Mobile, zarejestrować i wrócić do RBM: https://forumplay.pl/showthread.php/334 ... post366909
 #886380  autor: surface123
 07 wrz 2016, 15:27
Dorotea pisze:
Do dziś nie działa rejestracja kart RBM przez Play24. Udało mi się to obejść bez utraty darmowego LTE. Trzeba migrować do Fakt Mobile, zarejestrować i wrócić do RBM: https://forumplay.pl/showthread.php/334 ... post366909
Co za szał ?? Przecież darmowe LTE w RBM5 jest w regularnej ofercie....
 #886401  autor: Dorotea
 07 wrz 2016, 18:44
Szału nie ma, po prostu kart RBM nie zarejestrujesz samodzielnie poprzez Play24, tylko sposobem, który podałam.

I to pod warunkiem, że chodzi o kartę aktywną, bo nieaktywne muszą być rejestrowane "ręcznie" w salonie lub przez konsultanta.

Natomiast karty z taryfami PLay, Fakt Mobile bez trudu dadzą się rejestrować online przez Play24.
 #892579  autor: Eon
 22 paź 2016, 18:07
Dorotea pisze:...
I to pod warunkiem, że chodzi o kartę aktywną, bo nieaktywne muszą być rejestrowane "ręcznie" w salonie lub przez konsultanta.
Czy dalej tak jest że przez play24 nie da sie zarejestrowac nowego nieaktywnego numeru ??
Mam juz w RBM zarejestrowane 2 numery i chce teraz dodac nowy starter. Komuś to przeszło ?
 #893042  autor: Antyfcb
 25 paź 2016, 17:22
Nadal nie można zarejestrować karty RBM

"Wystąpił błąd w trakcie komunikacji z serwerem. Spróbuj ponownie za chwilę. W razie ponownego wystąpienia błędu skontaktuj się z Obsługą Klienta."

Siempre en mi corazón
 #893678  autor: Dorotea
 29 paź 2016, 18:01
Ten błąd jest gdzieś od połowy sierpnia i nadal nienaprawiony. Moje zgłoszenie w tej sprawie wisi już prawie dwa miesiące, nadal bez odpowiedzi.

Obecnie trzeba aktywne karty RBM (ze starymi taryfami) rejestrować w salonie, a nieaktywne na poczcie lub w kiosku.
 #893740  autor: Eon
 30 paź 2016, 10:46
a jak jest z kartami Faktu ? Da sie to samemu zarejestrowac przez P24 ?
 #893777  autor: Maks SIM
 30 paź 2016, 14:56
Eon pisze:a jak jest z kartami Faktu ? Da sie to samemu zarejestrowac przez P24 ?
Odpowiedż masz tutaj w tym >>>linku<<<

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #896617  autor: Dorotea
 21 lis 2016, 22:54
Zgadza się, naprawili ten błąd niedawno, mnie też udało się zarejestrować numer RBM (nowy, nieaktywny) przez Play24.

Niestety pojawił się problem z aktywacją, zwraca komunikat: "Próba przypięcia do Konta Użytkownika numeru, który jest przypięty do innego Konta Użytkownika."
 #900562  autor: Dorotea
 17 gru 2016, 16:48
Na poczcie tylko nieaktywne.

Ale możesz kupić najtańszy starter Play za 5 zł, zarejestrować go na poczcie i przez Play24 dorejestrowć swoją kartę RBM.

Bez takich kombinacji pozostaje salon. Wybór należy do Ciebie.
 #900750  autor: rudymax
 19 gru 2016, 11:22
Natomiast próba dorejestrowania dwóch nieaktywnych kart Play internet do numeru RBME poprzez Play24 zakończyła się niepowodzeniem. Na dodatek telefon na 730300300 nic już nie pomógł. Nie dało się dokończyć procesu rejestracji, ani też zarejestrować tych numerów na inne dane. Obie karty są bezużyteczne. Na infolinii polecono wizytę w salonie w celu wymiany obu kart.
 #900754  autor: xander21
 19 gru 2016, 12:58
Dorotea pisze:Na poczcie tylko nieaktywne.

Ale możesz kupić najtańszy starter Play za 5 zł, zarejestrować go na poczcie i przez Play24 dorejestrowć swoją kartę RBM.

Bez takich kombinacji pozostaje salon. Wybór należy do Ciebie.

Ja rejestrowałem aktywne numery jak i świeże startery playa na poczcie. Więc można każdy starter rejestrować już od kilku miesięcy.