DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 9 z 173
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 173
 #892256  autor: macc
 20 paź 2016, 10:36
kiedy w a2 mobile pojawią się rozmowy w jakości hd voice i mms-y?
A2 Mobile
A2 Mobile - jesteśmy otwarci na stały rozwój :D śledź nasz Fanpage i stronę www, gdzie informujemy o wszelkich zmianach i nowościach ;) Pozdrawiamy
 #892832  autor: macc
 24 paź 2016, 12:42
Na fb a2 poinformowało, że niedługo zaczną wprowadzać brakujące funkcje jak i nowe.
 #893835  autor: macc
 31 paź 2016, 07:36
W a2 dobrym rozwiązaniem byłoby, aby oferta była dostępna dla plus-owiczów na zasadzie nowych taryf. Przenoszenie numeru z Plusa do plusa to nieporozumienie.
 #894856  autor: kaminba
 09 lis 2016, 11:53
W a2mobile jest kolejny duży błąd który niestety po braku możliwości wysyłania MMS dyskwalifikuje tego operatora jako dobrego na polskim rynku.

Niestety jeszcze brak możliwości wysyłania mogę przeboleć, mamy na smartfonach pocztę i można to przeboleć ale brak możliwości otrzymywania faktur to już jest mega problem.

Żeby nie było oczywiście założyłem konto na http://pp.liberty.eu/CustomerPanel/Home/Help
oczywiście zrobiłem aktualizacje wszystkich numerów i spokojnie czekałem na wygenerowanie faktur których do dnia dzisiejszego nie otrzymałem.

Po próbie dodzwonienia się do liberty (45 min oczekiwania na połączenie) dowiedziałem się że nie ma na moim koncie żadnej faktury i jak chce to mogę pisać reklamacje.

Tak więc w tym a2mobile wychodzi to co w całym Polscie, brak profesjonalizmu oraz podejrzewam że to samo co w całym solorzowym biznesie zatrudnianie studentów na umowę zlecenie.
 #894943  autor: kaminba
 10 lis 2016, 08:09
Zapowiadało się naprawdę bardzo dobrze ale niestety a2mobile działa trochę na zasadzie partyzantki, scedowali wystawianie faktur na firmę z grupy kapitałowej polshitu i to firma liberty ma wystawiać faktury dla klientów ale kompletnie sobie z tym nie radzą, teraz zamiast cieszyć jest dobrą jakością musze pisać reklamacje do a2mobile oraz do liberty udowadniając że należy mi się faktura.
Bardzo to jest dziwne wszystko, tym bardziej mnie to dziwi że przed doładowaniem konta przygotowałem swoje konto do otrzymywania faktur ale niestety ich system ma poważne wady i nie potrafią sobie dać rady z tak podstawową funkcją jak faktury, aż boje się pomyśleć co by było jak trafie na poważniejszy problem w tej sieci.
 #895165  autor: dwaeuro
 12 lis 2016, 01:59
kaminba, to dlaczego nie doładujesz się doładowaniem Plusa przez dowolny kanał sprzedaży, gdzie bez problemu dostaniesz FV?

Nowa Huta Wolne Miasto!
 #895326  autor: macc
 13 lis 2016, 16:21
Nie za bardzo to u mnie działa. Jest kod by dostać automatyczne ustawienie mmsa i internetu w a2. Raz z korzystałem z tego ,lecz teraz nie pamiętam tego kodu.
 #895393  autor: macc
 14 lis 2016, 09:34
Dzięki za wiadomość. Już ogarniamy i odpowiadamy:
Aby otrzymać konfigurację internetu wyślij sms o treści: INTERNET pod nr 8090
W sprawie MMS-ów o wszelkich zmianach będziemy informować na bieżąco na naszej stronie internetowej oraz prfilu na facebooku.
Po więcej wbijaj na naszą stronę: www.a2mobile.pl i pamiętaj, że ODLOT BEZ LIMITU trwa dalej!
Pozdrawiamy,
 #896104  autor: macc
 18 lis 2016, 05:18
Pakiety dajemy na 31 dni. Po 31 dniach Pakiet się odnowi.
Chyba, że nie chcesz, to się nie odnowi.
 #896715  autor: kaminba
 22 lis 2016, 15:05
Dziś kolejne problemy z a2mobile, niestety zamiast normalnie działać to znowu muszę pisać reklamacje, nie można się do mnie dodzwonić z sieci play, jest komunikat że wybrany numer nie istnieje, dziś cały dzień awaria, smsmy też nie przychodzą, porażka ten cały a2mobile, nie polecam.
 #896716  autor: kaminba
 22 lis 2016, 15:26
Zanim ktokolwiek zacznie tracić swój czas na zabawę z tą pseudo siecią jaką jest a2mobile to informuje że to nie ma żadnego sensu, to że nie działają MMS, poczta głosowa czy nawet HD to nic, to tylko wierzchołek góry lodowej, niestety jest jeszcze gorzej niż by można było pomyśleć.
U mnie to wygląda tak, nie można się do mnie dodzwonić z innych sieci, jak ktoś dzwoni z P4 to jest w słuchawce komunikat że „nie ma takiego numeru”, dzwoniąc z numeru stacjonarnego dodzwaniam się do jakieś innej osoby która jest już maksymalnie na nasz wnerwiona, faktury, hmm faktury to opowieść na dłuższy wywód ale to bez sensu, powiem tylko tyle jakby ktoś chciał fakturę za doładowanie ze strony tego pseudo operatora to musi się liczyć ze stratą czasu i pisaniem kolejnych reklamacji.
Ta sieć to bubel jakich mało, nie polecam, szkoda czasu, szkoda nerwów! Dno i 2 metry mułu.
 #896817  autor: macc
 23 lis 2016, 08:24
Sprawdzałem przed chwila połączenie a2 mobile- play i na odwrót play- a2 mobile i nie mam żadnych problemów a osoba z którą to sprawdzałem jest 60km dalej.

Doładowuje doładowaniami plusa i z fakturą nie ma problemu.

Nie popieram tego operatora bo mi "to lotto", ale mi osobiście ten operator na zasięgu plusa działa bez problemu i lepiej niż virgin mobile na zasięgu play. Dzisiaj w nocy z virgin przełączą mi do a2 drugi numer.
Dzięki za wiadomość. Już ogarniamy i odpowiadamy:

Połączenia wewnątrz sieci to połączenia na numery a2mobile, Plus oraz wRodzinie. Nie ponosisz opłaty za połączenia w sieci jeżeli masz aktywny jeden z Pakietów 3w1 lub Pakiet dodatkowych minut i smsów.

Jeżeli na Twoim koncie nie ma aktywnego Pakietu to jesteś rozliczany za każde połączenie wg Cennika https://a2mobile.pl/data/Dokumenty/14/p ... _10_15.pdf czyli 0,18 zł za MIN/SMS/MB.

Po więcej wbijaj na naszą stronę: http://www.a2mobile.pl i pamiętaj, że ODLOT BEZ LIMITU trwa dalej!
Pozdrawiamy
  • Strona 9 z 173
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 173
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 173