DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 468 z 675
  • 1
  • 466
  • 467
  • 468
  • 469
  • 470
  • 675
 #892816  autor: rzacha
 24 paź 2016, 11:12
@zielony71

A czy posiadajac Smart Plan LTE za 55 zl jest jakas dodatkowa usluga ktora warto wziac w celu obnizenia kosztow??
 #892821  autor: Zephon
 24 paź 2016, 11:47
Witam, ja wlasnie mialem telefon z dzialu rezygnacji, abonament za 105zl, indywidaulny ten ze spotify zrabatowany do 49,19zl + rata za HTC 10 79zl. Umowa na 30miesiecy. Czy ktos wie, czy grafitowa wersja ma czarny czy bialy front? :D

Samsung R200s=>Siemens A52=>Nokia 6020=>Siemens CX65=>Sony Ericsson D750i=>Nokia N73 ME=>Samsung D900i=>Motorola E8=>Nokia C5=>Sony Ericsson Xperia Arc S=>Samsung Galaxy S III=> HTC One m7=> HTC 10=> HTC U12+
 #892823  autor: Terranio
 24 paź 2016, 12:00
Kolejne przedłużenie umowy i kolejny wpis na forum :)
Numery są na firmę ale tym bym się nie sugerował, bo i tak tego nie wrzucam w koszty.

Dzisiaj posiadam tak:
Orange Biz Europejski
Orange Biz Krajowy
Mix Bizz
+ neostrada

Zależy mi na 3 numerach bez limitów i 1 z nich musi mieć z 5-7gb internetu. Czasami korzystam z roamingu, więc jeżeli różnice nie byłby by za duże, to chętnie dołożyłbym to również. Telefonów nie potrzebuje.
Bardzo byłbym wdzięczny za opinię kogoś kto zna się na tych wszystkich pakietach, które teraz występują typu 2xsim + neostrada = rabat jak to wszystko się liczy oraz czy oprócz tego rabatu, który jest za neostradę można coś jeszcze ugrać z DUK?
Ostatnio zmieniony 24 paź 2016, 15:42 przez Terranio, łącznie zmieniany 2 razy.
 #892824  autor: zielony71
 24 paź 2016, 12:08
rzacha pisze:@zielony71

A czy posiadajac Smart Plan LTE za 55 zl jest jakas dodatkowa usluga ktora warto wziac w celu obnizenia kosztow??
To zależy od konkretnej sytuacji. Ile jest numerów na koncie, jakich, i do kiedy. Nie ma uniwersalnej odpowiedzi.
Terranio pisze:Kolejne przedłużenie umowy i kolejny wpis na forum :)
Numery są na firmę ale tym bym się nie sugerował, bo i tak tego nie wrzucam w koszty.

Dzisiaj posiadam tak:
Orange Biz Europejski - 55zł
Orange Biz Krajowy - 38zł
Mix Bizz 15 - 15zł
Rabat - 15zł
Suma - 93zł netto / 114 brutto (w zaokrągleniu)
+ neostrada

Zależy mi na 3 numerach bez limitów i 1 z nich musi mieć z 5-7gb internetu. Czasami korzystam z roamingu, więc jeżeli różnice nie byłby by za duże, to chętnie dołożyłbym to również. Telefonów nie potrzebuje.
Bardzo byłbym wdzięczny za opinię kogoś kto zna się na tych wszystkich pakietach, które teraz występują typu 2xsim + neostrada = rabat jak to wszystko się liczy oraz czy oprócz tego rabatu, który jest za neostradę można coś jeszcze ugrać z DUK?
Najlepiej byłoby to wszystko przenieść do oferty indywidualnej. Wtedy byłyby spore zniżki.
Tak poza tym, do abonamentu w ofercie indywidualnej też można otrzymywać faktury VAT umożliwiające odliczenie podatku itd.
 #892835  autor: Dyder88
 24 paź 2016, 12:55
Witam,
Mam 3 numery w Orange. Umowa na 1 z nich kończy się 22.11.2016 natomiast 2 pozostałe 25.12.16 oraz 28.12.16.
Mam pytanie jak najkorzystniej moge przedłużyć umowe na 1 numer z telefonem Iphone 7 128gb. Czy w tym wypadku warto brac plan wspolny i stracic Oo za te 3 numery?
Czy lepiej walczyć o 30% zniżki na każdy z numerów?
 #892840  autor: WojciDa82
 24 paź 2016, 14:34
Witam,
Mam w Orange 4 numery komórkowe i neostradę. Jeden z abonamentów to oferta Smart Plan LTE Open. Niedługo kończy mi się umowa na innym numerze. Chciałbym na nim przejść na abonament wspólny. Czy w tej sytuacji będzie mi przysługiwał rabat Orange Open Extra na ten abonament ?
 #892846  autor: Peter_24
 24 paź 2016, 14:52
Witam wszystkich :)

Od razu uderzam do kolegi @Zielony71: Jak bezproblemowo i szybko zrobić cesje nr żonki w nju z rachunkiem na mnie? Chce przy przedłuzeniu umowy w Orange ( koniec umowy 18.12.2016 ) wziaść plan wspólny i dołaczyc tam nr żonki.. Ewentualnie czy można wzsiąść plan wspólny z jednym dodatkowym nr a nr zony dołaczyc po udanym przeniesieniu i cesji na mnie dopiero po jakims czasie?
 #892847  autor: zielony71
 24 paź 2016, 14:59
Peter_24 pisze:Witam wszystkich :)

Od razu uderzam do kolegi @Zielony71: Jak bezproblemowo i szybko zrobić cesje nr żonki w nju z rachunkiem na mnie? Chce przy przedłuzeniu umowy w Orange ( koniec umowy 18.12.2016 ) wziaść plan wspólny i dołaczyc tam nr żonki.. Ewentualnie czy można wzsiąść plan wspólny z jednym dodatkowym nr a nr zony dołaczyc po udanym przeniesieniu i cesji na mnie dopiero po jakims czasie?
Można numer żony dołączyć później. Ten numer najłatwiej będzie na chwilę przenieść do innego operatora, a dopiero wtedy dołączyć do wspólnego, ale to szczegóły do wyjaśnienia na priv.
WojciDa82 pisze:Witam,
Mam w Orange 4 numery komórkowe i neostradę. Jeden z abonamentów to oferta Smart Plan LTE Open. Niedługo kończy mi się umowa na innym numerze. Chciałbym na nim przejść na abonament wspólny. Czy w tej sytuacji będzie mi przysługiwał rabat Orange Open Extra na ten abonament ?

Tak.
 #892853  autor: andrkac
 24 paź 2016, 15:45
Witam,
Koniec umowy zbliża się wielkimi krokami, więc w zeszłym tygodniu złożyłem wypowiedzenie.
Ile czasu mam odpierać ataki "zwkłych" konsultantów, żeby doczekać się na DUK?
Kiedyś to było chyba 10 dni, ale nie wiem czy roboczych czy kalendarzowych.
No i - na co mam szansę liczyć obecnie, co warto negocjować?
 #892858  autor: Girion
 24 paź 2016, 16:06
Ja mam jeszcze pytanie z innej beczki - orientujecie się ile mniej więcej czeka się na wysyłkę telefonu po przyklepaniu telefonicznym warunków umowy? Zapomniałem spytać konsultantki w czasie piątkowej rozmowy.
 #892862  autor: LukasWawa
 24 paź 2016, 16:32
andrkac pisze:Witam,
Koniec umowy zbliża się wielkimi krokami, więc w zeszłym tygodniu złożyłem wypowiedzenie.
Ile czasu mam odpierać ataki "zwkłych" konsultantów, żeby doczekać się na DUK?
Kiedyś to było chyba 10 dni, ale nie wiem czy roboczych czy kalendarzowych.
No i - na co mam szansę liczyć obecnie, co warto negocjować?
Witaj,

chyba nie ma reguły. Ja wypowiedzenie złożyłem tydzień temu mail'em. Miałem w tym czasie 4 próby rozmowy ze mną z DUK. Dzisiaj odebrałem i miła kompetentna Pani od razu powiedziała że jest to ich ostatnia próba przedstawienia warunków przedłużenia umowy (2 telefony). Od razu powiedziała że otrzymam 30% rabatu i w związku z tym że mam stacjonarne to będę miał dodatkowo OOE. Po chwili rozmowy wszystko ustalone i niedługo telefonik będzie u mnie. Wybrałem abo wspólny, bo żona stwierdziła, iż woli nową sukienkę zamiast nowego telefonu :D a telefon chce mój (S5).

Także wydaje mi się, że to raczej kwestia tego na kogo się trafi, a nie czasu po jakim odbierzesz telefon.
 #892866  autor: Kleksiq
 24 paź 2016, 16:51
Pierwsza oferta od konsultanta ( nie DUK )
LG X CAM
- abo z 7 gb internetu
- 24mc, 29 za telefon, 47,50 abonament
Telefon można kupić za ok 1100 zl - zarabiają niecałe 100 zł na mnie :D

LG G5
- abo z 15gb internetu + 2 lata spotify
- 24mc, 69 za telefon, 107,50 abonament
Telefon można kupić za ~2000 wiec zarabiają 650 - 2 lata spotify
 #892883  autor: Augi1981
 24 paź 2016, 18:12
20.10 zamówiłem przez stronę www jako przedłużenie umowy dla osoby z rodziny Iphone 7 plus 32 GB. Przesyłka kurierska ( telefon + aneks) miała być dostarczona do jednego z salonów w Łodzi. W dniu dzisiejszym po wizycie w salonie okazało się, że pracownica nie przyjęła przesyłki od kuriera ze względu na fatalny stan paczki którą dostarczył i została ona odesłana do operatora.
Z jej słów wynikało, że paczka wyglądała "gdyby ktoś grał w nią rugby" i istniało bardzo duże ryzyko uszkodzenia urządzenia.

Tutaj pojawia się moje pytanie, czy odesłane zamówienie do operatora przez salon zmieni swój status na anulowane i konieczne będzie ponowne złożenie zamówienia na poziomie strony, czy w takiej sytuacji Orange sam zmodyfikuje bieżące i ponownie prześlę do salonu aneks z telefonem ?

z góry dziękuje za odpowiedź. Pierwszy raz spotykam się z taką sytuacją.
 #892929  autor: happer
 24 paź 2016, 22:25
LukasWawa pisze:
Leo pisze:LukasWawa jaki telefon wybrałeś dla siebie ?
Samsung Galaxy S7 Edge - 0 PLN na start i 83 PLN przez 30 miesięcy
83 PLN miesięcznie rata za telefon czy to jest już rata + abonament?
  • Strona 468 z 675
  • 1
  • 466
  • 467
  • 468
  • 469
  • 470
  • 675
  • 1
  • 466
  • 467
  • 468
  • 469
  • 470
  • 675