DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 81 z 111
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 111
 #892613  autor: DanielR
 22 paź 2016, 23:42
10 ziłka za rejestrację, a to z jakiej paki?

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #892615  autor: Rebeliant
 23 paź 2016, 00:14
dajcynk pisze:Pytam bo na dworcu zachodnim w Warszawie za rejestrację numeru klucz mobile chcą 10 zł.
Serio? Coś mi tu nie pasi. Przecież to wymóg przepisów prawa, a nie zachcianka abonenta. Co za punkt jest na tym Zachodnim? Teletorium?
Myślę, że trzeba tę sytuację skonfrontować z samym Kluczem. Halo Kluczu, jesteś tu jeszcze na forum?
 #892621  autor: dajcynk
 23 paź 2016, 08:10
Opowiem, jak moja przygoda z rejestracją karty klucz mobile wyglądała. W piątek zadzwoniłem na infolinię klucza, aby podali gdzie najbliżej mojego miejsca zamieszkania mogę zarejestrować numer. Pan na infolinii powiedział, że na dworcu zachodnim w Warszawie są 3 kioski gdzie rejestrują karty. W związku z tym wczoraj specjalnie pojechałem na dworzec zachodni PKS zarejestrować numer. Wchodzę do pierwszego kiosku obok kiosku Relay i mówię, że chciałem zarezerwować 2 karty klucz mobile, a Panią mówi, że u niej rejestracja jest płatna 10 zł od jednego numeru bo klucz mobile dał im wolną rękę w tej sprawie. To podziękowałem bo nie będę płacił za rejestrację numeru. W drugim kiosku obok kiosku z zegarkami Pan oznajmił, że za rejestrację numeru pobiera 5 zł. Też podziękowałem. Trzeciego punktu nie znalazłem, a pytałem we wszystkich miejscach. Nie były to punkty teletorium. Do kilku punktów teletorium w Warszawie dzwoniłem, ale w żadnym nie rejestrowali. W poniedziałek zadzwonię do klucza nich powiedzą gdzie za darmo mogę zarejestrować numer.
 #892623  autor: Remington
 23 paź 2016, 09:16
Rebeliant pisze:
dajcynk pisze:Pytam bo na dworcu zachodnim w Warszawie za rejestrację numeru klucz mobile chcą 10 zł.
Serio? Coś mi tu nie pasi. Przecież to wymóg przepisów prawa, a nie zachcianka abonenta.
Wymóg dla operatora, ale nie dla kiosku.
 #892635  autor: Niezgodna7
 23 paź 2016, 11:57
kioskarz tak jak od doładowań pobiera prowizję...
:-(
hmm... 5zł rejestracja..? zawsze to taniej niż 10zł
;-)
PS.
pisałem ws. rejestracji sim do Klucza email, ale olali... brak odp.

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #892671  autor: Rebeliant
 23 paź 2016, 15:09
Ciekaw jestem czy kioskarze od tej prowizji dają też prowizję w postaci daniny, czy cały proceder to szara strefa. :-) Nie mój biznes w sumie, ja tam Kluczy nie rejestruję. Coś mi świta, że była w necie informacja o rejestracji KM przez kuriera.

Zmieniając temat. Były plany wprowadzenia no-limitu, były plany pakietów UE i UA. No limity w końcu nie wypaliły, nie wiem jak z tymi pakietami. Bardziej realne były obniżki w pakietach danych lub zwiększenie transferu w ramach tych samych cen. Ruszyło coś do przodu?
 #892699  autor: dajcynk
 23 paź 2016, 17:32
Dzisiaj dzwoniłem do wszystkich punktów teletorium w Warszawie, aby zarejestrować numer. Jednak punkty teletorium na razie nie rejestrują kart. Podobno niektóre będą miały taką możliwość. Jeden Pan z teletorium w Wola Parku powiedział, że rejestrację kart klucz mobile prowadzą salony Plusa. Pojechałem więc do salonu Plusa okazał się, że Pan z teletorium miał rację. Zarejestrowałem więc numer klucz mobile w salonie Plusa.

Teraz pytanie. Dlaczego na stronie Klucz mobile ani na ich infolinii nie informują, że salony Plusa prowadzą rejestrację ich kart?
 #892744  autor: Niezgodna7
 23 paź 2016, 23:57
Woow!
można w salonie Plus-a..? huraaaa!
:- D
....tylko dlaczego my sami musimy w tym taaaak kopać? !
Qrde, to mi przypomina moją prace, gdzie każdy mnie olewa, a jak sam nie zrobie to burdel się powiększa...

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #893679  autor: Niezgodna7
 29 paź 2016, 18:35
Byłem w salonie Plus-a, i d.... blada, nie chcą rejestrować Klucz-a....
: - (
grrr...!

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #894608  autor: Klucz Mobile
 07 lis 2016, 12:34
Witamy.
Dawno nas nie było na forum.
Klucz Mobile nic nie pobiera za rejestracje kart.
Kartę można zarejestrować u nas w biurze, za pomocą kuriera DPD - KURIER ZADARMO (zalatwia się przez BOK) oraz w punktach sprzedaży, np. we wszystkich punktach Teletorium. W Teletorium można zarejestrować nawet zakupiony wcześniej aktywny już starter. Jeśli komuś odmówiono rejestracji w Teletorium, prosimy zgłaszać to na infolinie. Infolinia czynna już dłużej czyli od 8.00

Jeśli chodzi o rejestracje w salonach PLUS, nie jest to możliwe, to że w niektórych salonach to robią, to nie oznacza że nr jest zarejestrowany, ponieważ nie mamy tych informacji u siebie, ma je tylko PLUS, u nas nr wyswietla się jako niezarejestrowany. ALE trwaja rozmowy, żeby te informacje nam przekazać i zaliczyć wszystkich jako zarejestrowanych. Są wstępne rozmowy, że będzie można rejestrować Klucz w salonach Cyfrowy Polsat oraz troche później oficjalnie w salonach PLUS.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
 #894677  autor: Niezgodna7
 07 lis 2016, 20:08
Witam.

To już tak Nas więcej nie opuszczajcie, czekamy na dobre wieści.
ps.
A te biuro to gdzie się mieści ..???

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #894680  autor: negra
 07 lis 2016, 20:25
Pewnie tu urzędują Adres Biura:
Klucz Mobile
ul. Krakowskie Przedmieście 27/1
(wejście od ulicy Koziej)
00-071 Warszawa, Polska
 #894697  autor: Rebeliant
 07 lis 2016, 22:50
Kluczu, szkoda, że tak rzadko tu zaglądacie. Kiedyś mieliście tu na forum swoje pięć minut i pewnie dzięki temu przybyło Wam nawet kilka simek.

Doszły mnie słuchy, że już teraz jesienią planujecie obniżkę na UA. Co z innymi planami? Były zapowiedzi pakietów z minutami zagranicznymi, no limit (z którego się wycofaliście) no i obniżka cen pakietów danych lub więcej transferu w tej samej cenie. Jak to wszystko wygląda w praktyce? Zwłaszcza te zmiany w transferze były bardzo realistyczne.
 #898879  autor: dajcynk
 06 gru 2016, 18:08
Klucz Mobile to sobie niezłe jaja robicie z klientów. Jak można dopuścić do tego, aby salony plusa rejestrowały karty klucza mobile, a Wy (klucz mobile) twierdzicie, że ta rejestracja jest nie ważna? W salonie plusa zarejestrowałem 3 karty klucz mobile, a teraz mam jeszcze biegać po punktach Teletorium ?
 #898944  autor: Klucz Mobile
 07 gru 2016, 08:46
dajcynk pisze:Klucz Mobile to sobie niezłe jaja robicie z klientów. Jak można dopuścić do tego, aby salony plusa rejestrowały karty klucza mobile, a Wy (klucz mobile) twierdzicie, że ta rejestracja jest nie ważna? W salonie plusa zarejestrowałem 3 karty klucz mobile, a teraz mam jeszcze biegać po punktach Teletorium ?
Nie "robimy jaj" z klientów. PLUS techniczne może wprowadzać dane naszych kart, ponieważ jest to numeracja PLUSa. Ale my nie widzimy te danę, one zostają w Plusie, w naszych wykazach te numery są niezarejestrowane. Już pisaliśmy wcześniej o tym. Trwają rozmowy co do podpisania umowy dot. przekazania danych naszych abonentów, zarejestrowanych w Plusie do nas. Natomiast Teletorium rejestruje karty Klucza od razu w naszym systemie rejestracji, i te karty na 100% są zarejestrowanę. Nigdy nie reklamowaliśmy możliwość rejestrowania w Plusie, ponieważ nie jest to możliwe.

Proszę spróbować zarejestrować w salonie PLUS nieaktywna kartę KLUCZa. dane zostaną wprowadzone. owszem, ale karta nie zadziała, ponieważ ta rejestracja nie jest powiązana z naszym systemem.

www.klucz.net

https://www.facebook.com/KluczMobile
  • Strona 81 z 111
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 111
  • 1
  • 79
  • 80
  • 81
  • 82
  • 83
  • 111