DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #892273  autor: data17
 20 paź 2016, 13:09
Ostatnio przeniosłem sobie numer do plusa i musiałem zapłacić 12.50zl bodajże za nową kartę SIM. Pamiętam że przy przenoszeniu do play nic nie płaciłem jak to w końcu jest płaci się czy nie?
 #892275  autor: Kryniczanin
 20 paź 2016, 13:26
Plus robi takie numery. Sam musiałem w łapie mieć wydrukowany regulamin oferty by udowodnić nieukowi zza biurka, że sim jest gratis.
 #892277  autor: jarekt
 20 paź 2016, 13:29
W Play i w innych się nie płaci i myślałem, że w Plusie również nie ma opłat ale dzięki za info.
Czy masz na to fakturę? Jeśli nie to poproś w salonie o wystawienie takowej na tą opłatę (o fakturę możesz wystąpić zawsze w późniejszym terminie).
Bo ciekawi mnie czy to przypadkiem nie samowola salonu - mogą wtedy robić Ci problemy (nie będą chcieli aby był na to dowód,a faktura z wpisaną pozycją za co jest opłata takim by była) co by było potwierdzeniem, że to ich wymysł i sposób dodatkowego zarobku.

Oczywiście bardzo możliwe, że to regulaminowa opłata u Plusa.
 #892282  autor: asdaf
 20 paź 2016, 13:46
data17 pisze: przeniosłem sobie numer do plusa i musiałem zapłacić 12.50zl
Opłata za przeniesienie do nich numeru?! Ta opłata to za duplikat karty. Konsulowie coś przykombinowali?
 #892284  autor: data17
 20 paź 2016, 13:53
To salon partnerski na pewno nie firmowy. Babka nie była zbyt ogarnięta bo mówiła że przenoszę numer do simplusa a o ile mi wiadomo simplusa dawno już nie ma. W sumie nie mam faktury nawet mi paragonu nie dała ale w sumie już się nie będę kłócić o 12zl. Zasięgiem sieci jestem rozczarowany bo nawet HSDPA mi nie lapie więc długo u nich nie zagrzeje :D
 #892353  autor: mediolan
 20 paź 2016, 21:05
Pani za krótko może pracuje i wprowadziła Cię w błąd... przenosiłem do plusa ponad 40 kart prepaidów, nie było żadnej opłaty bo być nie może...:)
 #892406  autor: garfield-
 21 paź 2016, 01:11
Przerabiałem temat 3 m-ce temu. Trzeba pokazywać regulamin. Na infolinii też potrafią wprowadzić w błąd - ja tak miałem, bo próbowałem to weryfikować od razu.
W wątku plusowym na forum jest opisana cała akcja.

Przenosiłem teraz nie dawno i dostałem karte za friko.

ADD: Dzis przeniosłem jeszcze dwa numery - (cholera wie czy nie obetną promocji z bonusem) również karty za friko.