DAJ CYNK
  • Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.
Uwagi dotyczące serwisu - propozycje zmian, zauważone błędy, itp. Także komunikaty administratorów forum.

Moderator: Moderatorzy

 #888952  autor: Półprzewodnik
 27 wrz 2016, 21:16
Witam serdecznie. Otrzymuję od pół roku spam wysyłany z adresu wysylka@promocje-telepolis.pl. W tych "wiadomościach" znajduje się cudowny odnośnik nazwany "Rezygnacja z otrzymywania newslettera". Niestety ale reklamodawca telepolis albo i sam portal robią sobie ze mnie jakieś żarty. Po wejściu za każdym razem w rezygnację otrzymuję ten cholerny komunikat o braku mojego adresu w bazie. Mimo tego spam ciągle przychodzi! Po tylu latach od zarejestrowania na tym serwisie nie spodziewałem się, że tak wielki portal będzie sobie od tak rozsyłał wiadomości śmieci! Wszędzie gdzie można, i o tym wiem, mam wyłączone wysyłanie newsletterów. Żądam jak najszybszego rozwiązania tego problemu.
Obrazek
 #889582  autor: Sirmark
 01 paź 2016, 01:51
Już wyjaśniam. Ale zacznę od tego, że maile są wysyłane zgodnie z regulaminem.
Link, który znajduje prowadzi do mechanizmu sprawdzającego dany adres w wszystkich bazach Comperii, z których użytkownik może się własnoręcznie wypisać. Wyjątkiem jest baza telepolis.pl, z której się nie można automatycznie wypisać, bo to wymaga skasowania konta.
Czyli kontaktu ze mną.
Ale zgodzę się, że tam powinna być jakaś informacja o tym. Zaraz to zgłoszę.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew