DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Huawei i Honor oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
 #888223  autor: AmamDetre
 21 wrz 2016, 17:03
Cześć, po aktualizacji andka do 6.0 dostałem usługę HiVoice, nie wiem jednak jak ją uruchomić. Jedyne co znalazłem w sieci to info, że jest to sterowanie głosem, ale jak dokładnie się tego używa?
 #889507  autor: Sirmark
 30 wrz 2016, 15:36
To zdaje się jest taka odmiana Siri czy też S Voice. W najlepszym razie będzie działać po angielsku. Rzucimy okiem czy mamy to na jakiejś sztuce Honora.

--
Masz juz 18 lat? Oddaj Krew
 #889555  autor: AmamDetre
 30 wrz 2016, 20:24
Do tej pory znalazłem dwie opcje. W aparacie można wykonać zdjecie mówiąc "cheese". Druga- na zablokowanym telu przytrzymuje dolny klawisz głośności i posygnale mówię nazwę kontaktu i do niego dzwoni. Ale faktycznie ma problem z polskimi znakami, zmiękczeniami i z podwójnymi nazwami, np. imię i nazwisko...Szukałem, ale nic więcej nie znalazłem narazie. Chyba, że pisanie wiadomości mówiąc to też do tego dotyczy...