DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #886624  autor: njuken
 09 wrz 2016, 10:27
Jeżeli aktywujesz RWK z rejestracji masz rok w sieci za darmo.
Po tym okresie najlepsza jest właśnie ta taryfa.
Jest jeszcze RBM-E, gdzie po przejściu z każdej taryfy w Play zachowasz RWK i możesz aktywować stan darmowy do Play.
 #889026  autor: ptcom2000
 28 wrz 2016, 11:13
njuken pisze:Jeżeli aktywujesz RWK z rejestracji masz rok w sieci za darmo.
Po tym okresie najlepsza jest właśnie ta taryfa.
Jest jeszcze RBM-E, gdzie po przejściu z każdej taryfy w Play zachowasz RWK i możesz aktywować stan darmowy do Play.
@njuken, proszę wyjaśnij mi bo ciemna masa ze mnie i nie rozumiem o czym piszesz:" Jeżeli aktywujesz RWK z rejestracji ...."?
Kupiłem, zarejestrowałem starter RWK. Dostałem bonus 100 zł. Czy mogę coś w tej sytuacji zrobić aby mieć darmowe połączenia w sieci? Jak rozumiem w RWK nie można włączyć Stan darmowy?
W dalszej części swego listu piszesz jak dobrze zrozumiałem o Red Bul Mobile Energy? Czyli mogę teraz jedynie przejść do RBM-E i aktywować stan darmowy? Czy ten stan darmowy dany jest na zawsze?
Pozdr
 #889033  autor: darekka
 28 wrz 2016, 11:29
Jesli juz masz RWK zmien oferte na RBM energy i aktywuj Stan darmowy, ktory pozwala dzwonic i smsowac za darmo w sieci(play i submarki) wystarczy abys mial wazne konto(majac RWK dzwonisz przez rok, a jak zblizy sie termin to zmiana oferty na Play na karte Rok waznosci konta gdzie kodem lub dowolnym doladowaniem zdobywaszz RWK) i dalej powrot do RBM energy i reaktywacja Stanu darmowego.

Jeslu ktos.ma niezarejestrowana karte Play(odpalona przed chyba 25lipca) to wystarczy zdobyc RWK w Play na karte RWK i migracja do RBM energy oraz aktywacja Stanu darmowego.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #889046  autor: ptcom2000
 28 wrz 2016, 12:08
Znów nie ogarniam.... Uff... Starość..!!!
Jak zmienię swój obecny RWK na RBM-E to na 100% zachowam rok ważności konta i nie będę musiał doładowywać konto co miesiąc aby było ważne ...?
Obecnie to muszę jeszcze poczekać bo jak zmienię na RBM-E to stracę bonus 100 zł.

Ale w niedalekiej przyszłości zamierzam zmienić numer z Plusa na Play i na tym numerze chciałem mieć możliwość darmowego dzwonienia do sieci Play(chciałem ustawić darmowe przekierowania z jednego na drugi telefon w Play- tzw. dual sim na jednym jednosimowym telefonie!).
Jak to zrobić aby to wszystko wyszło OK?
 #889065  autor: darekka
 28 wrz 2016, 13:01
Zmiana taryfy na RBM energy majac na innej RWK nie usunie RWK(nawet gdyby tak sie stalo to zmueniasz taryfe na Play na karte Rok waznosci konta gdzie wklepujac kod lub ladujac za 5zl. uzyskasz RWK, ktore na 100 % przejdzie do RBM energy). Na koncy aktywujesz Stan darmowy, blokujesz np.Poczte glosowa(jak chcesz) i dzwonisz, smsujesz rok bez kosztow. Jak zblizy sie koniec waznosci konta zmieniasz na Play na karte Rok waznosci konta, wstukujesz kod na RWK lub doladowujesz 5zl. i majac nowe RWK zmieniasz na RBM energy gdzie ponownie aktywujesz Stan darmowy(jak jeszcze bedzie to.mozliwe ale to za rok).

Uzywam tak zrobionych kart i pomigracji w za ko bez zmian zostaje.

Aby przeniesc kartevz Plusa musisz miec ja zarejestrowac i odwiedzic salon Play gdzie zlecisz taka operacje. Bedac juz w Play robisz dokladnie to conwyzej napisalem ( migracja fo Play na karte Rok waznosci konta i reszta wg.opisu).

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #889076  autor: ptcom2000
 28 wrz 2016, 13:56
@darekka - pięknie dziękuje za cierpliwość , zrozumienie i pełną instrukcję!
Chociaż, może jeszcze jedno. Ile trzeba mieć na koncie aby przejść do RBM-E? Jakim kodem? A później jakim odpalić Stan darmowy? Czy to też kosztuje?
Jak tylko wykorzystam te bonusowe 100 zł to zaczynam działać.
Raz jeszcze dzięki i pozdrawiam serdecznie.
 #889119  autor: darekka
 28 wrz 2016, 16:26
Proszę bardzo.Zmian taryfy możesz dokonać kodem lub zmieniając ją poprzez stronę Play24 po utworzeniu tam konta dla danego numeru. Aktywacje Stanu darmowego i różne blokady (0-700, wyl.poczty głosowej oraz ustawienie numeru na, który chcesz otrzymywać kody sms do potwierdzenia zmian na numerze np.zmiany taryfy, aktywacji pakietu itp). Co ciekawe numer do kodów sms może być w innej sieci i nie musisz mieć przy sobie fizycznie numeru RBM/Play, którym chcesz zarządzać. Zmiana taryfy jest bezpłatna, a na koncie możesz mieć i 1grosz-wazniejsze aby pol.wychodzące były możliwe do wykonywania.
Ostatnio zmieniony 29 wrz 2016, 11:36 przez darekka, łącznie zmieniany 1 raz.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #889276  autor: darekka
 29 wrz 2016, 11:27
Jeśli informujesz, że zrobiłeś i działa przypomnę, że jeszcze da się uruchomić Stan darmowy. :D

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D