DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #886263  autor: bankster
 06 wrz 2016, 21:53
Postanowiłem kupić nieco lepszy telefon niż wcześniej planowałem.

Na czym mi zależy..

+ dobry aparat, to mój główny postulat
+ nieduży rozmiar, tj 5"-5,2" max, nie znosze dużych telefonów.
+ wsparcie dla systemu aby telefon posłużył mi troche

Rozeznałem się w temacie, co dziwne, opinie są dosyć rozbieżne, ale zauważyłem że najczęściej polecane są takie oto modele:

LG G2 - 1200zł (troche poza budżetem)
MOTO X PLAY - 1100 zł (niestety 5,5")
MOTO G3 2GB - 750 zł
MOTO G4 - 900 zł
HONOR 5X - 1046 zł (niestety 5,5")
HONOR 6 - 1050 zł
HONOR 7 LITE - 1063 zł
HUAWEI P8 LITE - 780 zł
HUAWEI P9 LITE - 1121 zł
GALAXY S4 - 999 zł
LUMIA 930 - 1250 zł (troche poza budżetem)

Który z tych modeli robi obiektywnie najlepsze zdjęcia? Nie zależy mi na zdjęciach nocnych ale chce coś z najlepszym aparatem w tej klasie i przedziale cenowym. Interesują mnie tylko nówki, żadnych używek i żadnych xiaomi itp. Jeśli znacie coś ciekawszego to śmiało proszę proponować

Z góry dziękuję
 #886288  autor: Eragon
 06 wrz 2016, 22:59
bankster pisze:Interesują mnie tylko nówki, żadnych używek i żadnych xiaomi itp.
Nie martw się - Xiaomi też nie interesuje Twoj osoba :lol:

P9L, A5 2016
A w tym budżecie lub z dołożeniem 50zł, jest nawet L950 - która przebija wszystkie inne.

:smt006
 #888973  autor: bankster
 27 wrz 2016, 22:30
Dzisiaj wróciłem do tematu. Stanęło na tym:

- Xperia Z2 (podobno robi dobre zdjęcia)
- Honor 6 (podobno robi dobre zdjęcia)
- Galaxy A3 (fajny poręczny kształt)
- Moto G3 2gb/16gb (praktycznie wszędzie polecają)
- Galaxy S4 i9506 (lepsze bebechy ale jeszcze za drogi)