DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #888751  autor: Dart161283
 26 wrz 2016, 15:45
Witam. Na jesieni czyli gdzies przelom pazdziernika /Listopada bede zmienial telefon. Od dlugiego czasu byl to Galaxy S,zawsze z przeskokiem co dwa numery czyli S1,S3, teraz jest to S5."Planowo" kolejnym powinno byc S7,ale tym razem postanowilem nie przeplacac i kupic jakiegos chinczyka. Zastanawialem sie nad Xiaomi Mi 5 ale nie ma on slotu na karty Sd co jest dla mnie duzo wada.W ilosci obecnych modeli naprawde latwo sie pogubic komusc kto na odzien sie tym nie interesuje,dlatego pytanie teraz do was :Co wybrac?
Wymagania:
- pqrametry podobne do Galaxy S7 ( nie koniecznie identyczne)
-zeby jakos znosnie wygladal
- no i to tyle
Wykorzystanie:
- 3-4 h rozmow dziennie
- 1 h dziennie internetu(meil,przegladarka)
- Whatsapp
- Nawigacja/gps od czasu do czasu(raz na tydzien)
-nosnik muzyki(podlanczam w aucie pod aux na sluchawkach ewentualnie rozmawiam)

CO polecacie?Jestem otwarty na propozycje
 #888756  autor: Eragon
 26 wrz 2016, 16:14
A karty SD to w celu zwiększenia pamięci czy przenoszenie plików? :P

:smt006
 #888764  autor: Dart161283
 26 wrz 2016, 16:43
Eragon pisze:A karty SD to w celu zwiększenia pamięci czy przenoszenie plików? :P
Karta jest mi potrzeba glownie na muzyke, zdjecia.W okolo 2 lata robie telefonem ok. 2 tys zdjec ktore zachowuje,oraz jakies drugie tyle ktore sa kasowane predzej czy pozniej

Ps. Widze ze masz Mi5 ?Jak Ci sie z niego korzysta? Widzialem ze jest tam tez opcja 128Gb dostepna? (Tj. Czytalem),ale z tego co czytalem ten 128 jakos sie rozni obudowa od 64 i 32? Wiesz moze cos o tym czy myle telefony.
 #888768  autor: Eragon
 26 wrz 2016, 17:27
Ano dobrze czytasz. Czarna wersja 128 GB ma ceramiczne plecki.
A sprawdź sobie Honora 8

:smt006
 #890107  autor: jarom098
 04 paź 2016, 18:44
Ja poleciłbym ci Idola 4 lub 4s. Alcatel rzeczywiście się postarał. Ma praktycznie wszystko czego oczekujesz a nawet więcej. Firma bowiem nie szczędziła na dodatkach. Słuchawki jbl - może być? Folia ochronna może być? Etui może być? Mało? To masz jeszcze za friko gogle vr.