DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 28 z 48
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 48
 #872260  autor: WellDone
 18 cze 2016, 11:51
Virgin i lycamobile jako jedyni umożliwiają rejestracje przez net, bez konieczności okazywania dokumentów.

Samsung Galaxy S20 - Plus
iPhone 12 mini - Orange Flex 5G eSIM / T-Mobile 5G SIM2
 #872275  autor: Remington
 18 cze 2016, 14:38
WellDone pisze:Virgin i lycamobile jako jedyni umożliwiają rejestracje przez net, bez konieczności okazywania dokumentów.
Nieprawda. Tak samo można w nju, Mobile Vikings, Lajt i Klucz.
 #872290  autor: xander21
 18 cze 2016, 15:49
W klubie virgin dane są automatycznie wpisywane, takie same jak adres wysyłki. Wystarczy PESEL i nr dowodu osobistego wpisać ręcznie. O dziwo numer virgin usunięty z klubu nie jest zarejestrowany. Ponowne wpisywanie numeru załatwia sprawę.
Miałem tak przy przenosinach numeru. Raz mi odrzucił system. Jak dodałem ponownie numer do klubu, to system playa zatwierdził numer. Po przenosinach dopiero usuwamy z klubu dany numer.
 #872320  autor: rudymax
 18 cze 2016, 18:15
WellDone pisze:W nju? Przez internet? Niby jak?
Logując się na swoje konto. Rejestrowałem w ten sposób dwa numery, które później przeniosłem do innej sieci. Oba numery były z Orange i żeby nie chodzić po salonach, najpierw zmigrowałem smsem do NJU i następnie zarejestrowałem online. Był tylko jeden problem, po zakończeniu wpisywania danych działanie aplikacji sugerowało, że coś poszło nie tak. Jednak po chyba dwóch dniach dane pojawiły się na koncie. Przy drugim numerze było podobnie, ale już wiedziałem czego się spodziewać. Być może już poprawiono działanie formularza rejestracji.

Dowiedziałem się, że to już niestety nie aktualne.
Ostatnio zmieniony 22 cze 2016, 13:16 przez rudymax, łącznie zmieniany 1 raz.
 #872441  autor: cedrus
 19 cze 2016, 20:12
Oj chyba już się nie da zarejestrować numeru nju przez internet...
 #888624  autor: Gregrin
 25 wrz 2016, 13:09
Witam. Jeden numer w tej taryfie dostaje spam z numerów 7311; 7312; 7223;7328 71750. Czy mimo włączonego freemium da się wyłączyć spam z tych numerów ??
Sytuacja jest o tyle niekomfortowa ze sms'om (z numeru 7311) zaczęły towarzyszyć połączenia (+48 22 8738691; +48 22 2925741). Sms'y maja treść mniej więcej taka: "Za około 10 min otrzymasz informacje o 10,000 odpisz na nią". Natomiast nie wiem jak wyglądają połączenia ponieważ osoba która używa numeru zwyczajnie je ignoruje.
PS: będąc przy temacie virgin to chciałem napisać ze znalazłem stara kartę z taryfa BK (bez kompromisów, czyli +50% od każdego doładowania). Jeśli ktoś jest nią zainteresowany to proszę o info na PW. Pozdrawiam.
 #888636  autor: xander21
 25 wrz 2016, 15:19
Gregrin pisze:Witam. Jeden numer w tej taryfie dostaje spam z numerów 7311; 7312; 7223;7328 71750. Czy mimo włączonego freemium da się wyłączyć spam z tych numerów ??
Sytuacja jest o tyle niekomfortowa ze sms'om (z numeru 7311) zaczęły towarzyszyć połączenia (+48 22 8738691; +48 22 2925741). Sms'y maja treść mniej więcej taka: "Za około 10 min otrzymasz informacje o 10,000 odpisz na nią". Natomiast nie wiem jak wyglądają połączenia ponieważ osoba która używa numeru zwyczajnie je ignoruje.
PS: będąc przy temacie virgin to chciałem napisać ze znalazłem stara kartę z taryfa BK (bez kompromisów, czyli +50% od każdego doładowania). Jeśli ktoś jest nią zainteresowany to proszę o info na PW. Pozdrawiam.
Kod Stop spam z playa działa na reklamy. I tutaj też działa, sam korzystam. To nic z freemium nie ma wspólnego, więc jest ok. :)
 #890944  autor: Gregrin
 11 paź 2016, 10:36
Kod pomógł na sms'y, dziękuję. Niestety połączenia dalej maja miejsce. Miałem okazje odebrać jedno takie połączenie i odzywa się automat który nakłania do wysłania sms'a z imieniem pod określony numer aby wziąć odział w promocji :/
Numer był "czysty" (oryginalnie wzięty w nju->play/fakt->virgin freemium) do momentu przejścia do virgin. Osoba korzystająca nie jest w stanie włączyć żadnych subskrypcji wiec chyba musi to mieć coś wspólnego z przejściem na freemium...
Jakiś pomysł jak mimo to pozbyć się takich telefonów ??
 #890968  autor: odkrywca1
 11 paź 2016, 14:09
Gregori Jeżeli użytkownik numeru ma telefon z androidem to polecam apkę "odebrać telefon?"
można spróbować ustalić kto jest właścicielem numeru po numerze sms subskrypcji

https://www.play.pl/resources/pdf/Numery_Specjalne.pdf
następnie napisać żeby usunęli numer z listy

co do moich podejrzeń to orange sprzedaje numery ( moja subiektywna ocena )
Numery we freemium mam od początku i na żaden nie przyszły sms lub spam mino, że freemium wymaga zgód marketingowych jak sam wiesz

niestety walka z sms ami jest bardzo trudna - sam nie mogę się pozbyć smsów od city bank mimo, że pisałem wielokrotnie do niech a oni odpisują, że numer usunięty i to samo co 2 -3 miesiące jakieś smsy o super kredyt.
 #895574  autor: DanielR
 15 lis 2016, 15:00
Sprawdzam dziś stan pakietu #Freemium (kodem *222#) i albo jakiś błąd, zmiany kosmetyczne, albo też szykują się jakieś "poważniejsze" zmiany, bo wyskoczył mi nieco zmieniony komunikat
Teraz korzystasz z pakietu #Freemium. Masz XXX MB, XX SMS, XX min do wszystkich i 0 minut do sieci. Pakiet wazny do XX-XX-XXXX
Wydaje mi się, że wcześniej nie było informacji o minutach wewnątrzsieciowych. Czyżby do darmowego pakietu planowano je dodać?

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #895608  autor: adziu82
 15 lis 2016, 16:37
Witam,
1.Z RBME chcę przejść na VM, czy kurier przyjedzie także w sobotę i przywiezie papiery które wypełnię on-line do podpisania z przejściem do nich?
2.Czy mogę włączyć pakiet freemiumi a do tego włączyć pakiet płatny za 5zł ALL IN ONE #1 w tym samym czasie, tak aby to się połączyło i miało taki sam termin jak freemium?
3.Oraz czy jakieś bonusy są za doładowanie 25zł? Przeszperałem VM i chyba nic nie ma. Chodzi mi przede wszystkim o dane.
4.Z tego co wyczytałem na stronie VM, mają zasięg Play i T-Mobile,czy jak złapię T-Mobile, to bedzie jako roaming?Bp Play nie mam zasięgu.
5.Gdzie mogę zarejestrować kartę, Statoil odpada, byłem tam ( mama ma numer także ) ,,gwiazdeczka'' mówiła, że system wariuje i nie idzie.Czy jest także jakiś ,,stacjonarny'' gdzie przeniosę numer,Telekces odpada.

RawStyle
 #895617  autor: pakierhakierxd
 15 lis 2016, 17:14
1.Raczej nie ,chyba ze jemu zaplacisz xD ,kurierzy rzadko jezdza w sobote.
2.Tak
3.Nie
4.Tak -Play,T-Mobile,Plus i czasem Orange
5.Teleakcess/kurier.

Pozdrawiam :)
 #895665  autor: saximel
 15 lis 2016, 20:08
DanielR pisze:Sprawdzam dziś stan pakietu #Freemium (kodem *222#) i albo jakiś błąd, zmiany kosmetyczne, albo też szykują się jakieś "poważniejsze" zmiany, bo wyskoczył mi nieco zmieniony komunikat
Teraz korzystasz z pakietu #Freemium. Masz XXX MB, XX SMS, XX min do wszystkich i 0 minut do sieci. Pakiet wazny do XX-XX-XXXX
Wydaje mi się, że wcześniej nie było informacji o minutach wewnątrzsieciowych. Czyżby do darmowego pakietu planowano je dodać?
Możliwe, bo w pakietach płatnych minuty do Virgin i Play są bez limitu. Ale pewnie to będzie jakiś nowy pakiet #półdarmo.
  • Strona 28 z 48
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 48
  • 1
  • 26
  • 27
  • 28
  • 29
  • 30
  • 48