DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
 #875141  autor: Konoko
 04 lip 2016, 00:51
Też dostałem 5zł extra 1 lipca.Przemix,jeśli masz włączoną usługę Rok Ważności Konta to często przyczyną niedostania "piątki" jest stan konta w dniu sprawdzania warunków zgodnie z zasadami przyznawania( bo regulaminu nie ma) poniżej 2,00zł.
 #875162  autor: Przemix
 04 lip 2016, 09:53
Dobra, wszystko gra, 5zl wpadło bez ostrzeżeń - jest w historii a że mam włączony darmowy numer to pobralo za niego 3 zl wiec po stanie konta się nie zorientowałem, znowu wszczynam niepotrzebne zamieszanie
 #881547  autor: biala1991
 07 sie 2016, 10:55
Powoli okoliczności się zmieniają. Do tej pory większość nr była niezarejestrowana więc weryfikowanie tych nielicznych zarejestrowanych mijało się z celem. W przyszłym roku po zakończeniu akcji rejestracyjnej operator może zrobić selekcję, bo jakby nie patrzeć przyznawanie bonusu za posiadanie usługi stacjonarnej w sytuacji kiedy posiada ją ktoś inny staje się jakby problematyczne:D
Mam nadzieje że się mylę.
 #881618  autor: Maciej Loret
 07 sie 2016, 17:35
biala1991 pisze:W przyszłym roku po zakończeniu akcji rejestracyjnej operator może zrobić selekcję, bo jakby nie patrzeć przyznawanie bonusu za posiadanie usługi stacjonarnej w sytuacji kiedy posiada ją ktoś inny staje się jakby problematyczne:D
Właściciel przekazuje iluzoryczne 5zł od Orange dla kogoś znajomego (mój przypadek).
Może się okazać, że Orange zamiast "stracić" 5zł, straci 20zł (50 - utrzymanie łącza 30) w momencie odłączenia usługi stacjonarnej.

---
Pozdrawiam,
Maciej Loret
 #881697  autor: Konoko
 07 sie 2016, 22:50
Dla mnie problematyczne jest zaznaczanie zgody na kontakt telefoniczny przez właściciela stacjonarki, który nie jest właścicielem komórki wskazanego numeru. ( jak w przypadku wyżej).
Dobrze chociaż , że przed przyznaniem 5zł przychodzi sms i przez 60 minut właściciel komórki może zgodę cofnąć.
 #884952  autor: mars28
 30 sie 2016, 16:53
biala1991 pisze:Ciekawa jestem co będzie po zarejestrowaniu prepaida na inne dane niż właściciela abonamentu. Czy to nie pozbawi prawa do bonusu?
biala1991 pisze:Powoli okoliczności się zmieniają. Do tej pory większość nr była niezarejestrowana więc weryfikowanie tych nielicznych zarejestrowanych mijało się z celem. W przyszłym roku po zakończeniu akcji rejestracyjnej operator może zrobić selekcję, bo jakby nie patrzeć przyznawanie bonusu za posiadanie usługi stacjonarnej w sytuacji kiedy posiada ją ktoś inny staje się jakby problematyczne:D
Mam nadzieje że się mylę.
Też mam nadzieję, że zostanie tak jak jest. Poza tym na stronie orange jest napisane "Możesz wykorzystać bonus dla siebie lub swoich bliskich." W moim przypadku, pomimo tego, że moja mama ma inne nazwisko niż ja, chyba nadal zaliczam się do jej "bliskich", prawda?
 #884961  autor: biala1991
 30 sie 2016, 18:34
Nie zwróciłam uwagi na tych bliskich. W każdym razie po historii z TMobile gdzie rejestrując nr konsultant bez pytania o zdanie zaznaczył zgody marketingowe o czym dowiedziałam się z smsa, uważam że Orange przynajmniej uczciwie stawia sprawę
 #885328  autor: Konoko
 01 wrz 2016, 14:43
U mnie też skarbonka szalała przed 11, co dziesięć minut dodawała 0,25 zł czyli w sumie wyszło 5zł +4x0,25zł razem 6zł; chociaż na Mój Orange w historii doładowań wisi dziś czterokrotne doładowanie po 5zł. To by była promocja?!
  • Strona 4 z 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7