DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #884645  autor: nowysmart
 28 sie 2016, 12:54
Witam

Do tej pory używam starego telefonu komórkowego i płacę bardzo niski abonament 9 zł w PLAY. Kupiłem teraz smartfona i mam pytanie ile będę płacił za internet ? Nie mam żadnych pakietów itp. Mam tylko darmowe rozmowy w play i to wszystko. W tej chwili używam internetu w smartfonie poprzez wifi i widze ze co chwila mam jakies aktualizacje w różnych aplikacjach i martwi mnie to że dużo zapłacę jak włożę moja kartę sim z komórki :/ Jak to jest ?

Pozdrawiam Krzysztof
 #884664  autor: speclab
 28 sie 2016, 15:01
i tego właśnie nie rozumiem. W Formuła Play na Kartę... to za co płacisz 9zł / miesiąc (czyli darmowe rozmowy w PLAY)... masz za darmo... (stan darmowy) + darmowe SMS do Play na 10 lat od aktywacji. Pakiety dokupujesz jak chcesz, kiedy chcesz... olej abo, przejdź na kartę.
 #884695  autor: Karlos20
 29 sie 2016, 06:51
Szkoda, że nie podałeś podstawowych parametrów swojej oferty, ciężko ocenić, jak u Ciebie jest rozliczany Internet.. Wpisz *111*49*1# i podaj nam nazwę swojej taryfy. Informacje znajdziesz też tworząc konto na Play24, jeśli jeszcze go nie masz. Zachęcam do kontaktu z BOK *500/8/2 jeśli masz koniec swojej umowy (okres bezterminowy) i tam zyskasz super abonament za 25 zł z 7 GB internetu co miesiąc i rozmowami+SMS+MMS bez limitu (więcej w wątku o przedłużeniu umowy w Play).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥