DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #883807  autor: andx
 22 sie 2016, 19:18
Witam. Czy jest jeszcze dostępna opcja w Orange Free za 26pln dla przenoszących nr, gdzie otrzymywaliśmy darmowe rozmowy, sms-y i 6gb internetu? Dziś byłem w salonie Orange i twierdzą, że nie ma tej opcji, a jest za 28pln?
 #883815  autor: andx
 22 sie 2016, 20:18
chrisek pisze:za 26 jest bez opcja bez netu, za 28 jest opcja z netem
Czyli coś się zmieniło, bo było za 26pln sms-y i połączenia, a do 24godz dawali po doładowaniu 6gb.
 #883821  autor: andx
 22 sie 2016, 20:33
chrisek pisze:Widać nie dogadaliście się, myśleli że chcesz pakiet z netem a nie net bonusowy z doładowania.
Pewnie jest tak jak piszesz. Ciekawi mnie jeszcze, po jakim czasie w godz. dają ten pakiet 6gb, bo maja na to 24godz? Czy np do 6rano dodadzą?
 #883824  autor: andx
 22 sie 2016, 20:40
chrisek pisze:Z tym różnie bywa, ja na przeniesionym numerze musiałem dzwonić i dodawali ręcznie, ale to było w zeszłym roku.
Co np mies. musisz dzwonić i przypominać?
 #883827  autor: andx
 22 sie 2016, 20:49
chrisek pisze:Nie, tylko przy pierwszym doładowaniu i bonusie netu do niego tak było, pewnie się jeszcze wszystko nie "ułożyło" w systemie po przeniesieniu.
Aha, dzięki.
 #883840  autor: Blank
 22 sie 2016, 21:20
Nie ma już tej opcji.

Jest z 10 GB ;) Bonusy się zwiększyły ostatnio ;)

Przy pierwszym doładowaniu, po zmianie taryfy lub aktywacji, bywa problem z bonusem. Warto odczekać z doładowaniem kilka godzin od zmiany, inaczej trzeba będzie pewnie odczekąć 24 godziny, i napisać reklamację.

PS. "Nawet salony tego nie wiedzą" - sorry, ale ludzie tam zatrudnieni zazwyczaj nie grzeszą inteligencją. Ich zadaniem jest sprzedaż, a dokładniej wciskanie umów.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #884086  autor: andx
 24 sie 2016, 17:35
divhashmorex pisze:Nie ma już tej opcji.

Jest z 10 GB ;) Bonusy się zwiększyły ostatnio ;)

Przy pierwszym doładowaniu, po zmianie taryfy lub aktywacji, bywa problem z bonusem. Warto odczekać z doładowaniem kilka godzin od zmiany, inaczej trzeba będzie pewnie odczekąć 24 godziny, i napisać reklamację.

PS. "Nawet salony tego nie wiedzą" - sorry, ale ludzie tam zatrudnieni zazwyczaj nie grzeszą inteligencją. Ich zadaniem jest sprzedaż, a dokładniej wciskanie umów.
Przeszły mi dziś 2nr do Orange - Free(26pln), ale bonus 10gb niestety nie wskoczył, dzwoniłem do obsługi, ale oczywiście jest na to 24godz i dopiero wtedy, jeśli nie będzie mogę reklamować. Mam nadzieję, że po kolejnym okresie szybciej dodadzą promocyjne gb.
 #884120  autor: Blank
 24 sie 2016, 21:02
@andx, jak napisałem - warto odczekać przed doładowaniem. Bonus zwykle wpływa w ciągu ok. 15 minut. Jeśli się pospieszysz, to musisz czekać 24 godziny, zanim zgłosisz reklamację (to regulaminowy czas na przyznanie doładowania) :)

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #884126  autor: andx
 24 sie 2016, 21:18
divhashmorex pisze:@andx, jak napisałem - warto odczekać przed doładowaniem. Bonus zwykle wpływa w ciągu ok. 15 minut. Jeśli się pospieszysz, to musisz czekać 24 godziny, zanim zgłosisz reklamację (to regulaminowy czas na przyznanie doładowania) :)
Zrobiłem tak: po północy aktywował się nr po przeniesieniu, aktywowałem kodem taryfę free, rano ok 5.15 doładowałem konto, następnie odczekałem z 15min włączyłem opcję cyklicznego doładowania.
 #884535  autor: jerronimo
 27 sie 2016, 11:45
Czy po przeniesieniu nr do Orange Free na Kartę i doładowaniu 100 zł dostanę
8GB co miesiąc, 10 GB za doładowanie i 50 GB bonusu
czy
8GB co miesiąc, 10 GB za odpalenie pakietu cyklicznego (za stówkę będę to mógł zrobić 3 razy i jeszcze trochę hajsu zostanie) i 50 GB bonusu?
 #884557  autor: Blank
 27 sie 2016, 15:03
Że jak?

Po przeniesieniu, dostaniesz:
- 8 GB co miesiąc za usługę Rozmowy i SMS-y oraz 8 GB za 28 zł
- 50 GB bonusu za doładowanie ważne 5 miesięcy

Dodatkowo, możesz dostać 10 GB za rejestrację na 30 dni.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #885991  autor: jerronimo
 05 wrz 2016, 18:08
Z małymi problemami udało mi się przejść do orange. Aktywowałem taryfe orange free na karte i doladowalem wstepnie na 30 zl. Włączyłem pakiet cykliczny no limit, ale po 8 godzinach nadal mi się wyświetla, że mam na koncie 19,5 MB. Sprawdzałem przez kod usd *101*01# i przez strone orange. To normalne i trzeba poczekać czy pakiet powinień być od razu dostępny?