DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #883168  autor: kaspeed
 18 sie 2016, 13:21
No na to wychodzi. Przez to mam mega proble z netem zablokowało mi speed. :mrgreen: i od 5dni nie mogą ogarnąć.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #883967  autor: biala1991
 23 sie 2016, 18:47
Zarejestrowałam nr przez infolinię i dostałam bonus-
wiadomość od TM: Zlecenie dotyczące.. wyrażenia/odwołania zgody zostało zrealizowane.
Podałam wyłącznie dane, nie było rozmowy na temat zgód marketingowych tymczasem konsultantka bez pytania mnie o zdanie i bez żadnej informacji zaptaszkowała sobie te zgody. Najlepsza sieć. Sama treść SMSa też jest szczytem cwaniactwa, nie wiadomo o jaką właściwie zgodę chodzi i najważniejsze, została wyrażona czy odwołana?
Piszę to żeby uczulić osoby, które będą rejestrować nr przez infolinię, zastrzegajcie że nie zgadzacie się na żaden marketing, bo konsul nie pytając zaznacza zgody z automatu
 #884522  autor: biala1991
 27 sie 2016, 09:21
Kaspeed, po jakim czasie dostałeś zaproszenie do promocji? U mnie od rejestracji minęły regulaminowe 3 dni i smsa nadal nie ma. Co za pokręcona sieć. Trzeba czekać na zaproszenie, potem odpowiedzieć, znowu czekać na kolejną wiadomość i wreszcie można :D doładować.
Tworzą wielopiętrowe regulaminy a promocja nie działa już na pierwszym etapie. Dokąd mam czekać skoro termin wyznaczony na otrzymanie zaproszenia minął?
 #884543  autor: kaspeed
 27 sie 2016, 12:49
Ja od razu po rejestracji jakies 2h wysłalem smsa i bujam sie z problemem od 13.08 :mrgreen:

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #884561  autor: kaspeed
 27 sie 2016, 15:33
Tak i przez to mam problemy z działaniem internetu.Bo cos się przyblokowało. :mrgreen: Moja wina moja bardzo wielka wina;) Więc nie ma sensu aktywować bonusu w Heyah.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #884572  autor: biala1991
 27 sie 2016, 17:21
kaspeed pisze:Tak i przez to mam problemy z działaniem internetu.Bo cos się przyblokowało. :mrgreen: Moja wina moja bardzo wielka wina;) Więc nie ma sensu aktywować bonusu w Heyah.
Tu chodzi o nr TM, nie mój nawet bo prepaid w tej sieci to katastrofa. Osoba która korzysta nie potrzebuje internetu, chciałam jej aktywować te darmowe rozmowy. Teraz widzę że to była naiwność z mojej strony, liczyć na całomiesięczną darmówkę od różowych :D chociaż słowo darmowe jest tu nadużyciem, bo za bonusy w najlepszej sieci płaci się doładowaniem
 #898469  autor: Konoko
 03 gru 2016, 00:23
Jak sprawdzić do kiedy jest ważny bonus za rejestrację w Heyah. Są jakieś działające kody by sprawdzić ile zostało z bonusowych 10GB i do kiedy? Na Moja Heyah też nic na ten temat nie widzę.