DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #881918  autor: garfield-
 09 sie 2016, 00:02
Konoko: dzięki za info ... ale to złe info :(((
foch - nie będę kupował lodów!

;)
 #882116  autor: Marek_G
 10 sie 2016, 11:57
Konoko, udało się. Na stronie głównej pojawiła się opcja ponownego wysłania kodu aktywacyjnego i teraz już wszystko działa normalnie.
 #882164  autor: driver
 10 sie 2016, 16:25
bolek2004 pisze:Czyli co ? Wszystko już działa? Dostał ktoś na konto to 1GB?
Tak. Dostałem 1 GB za kod z paragonu po ponad 12 godzinach.
I ten 1 GB zsumował się z GB za kody z Coli i Fanty oraz przedłużył ważność promocyjnych GB o 30 dni od zaliczenia kodu.
Pozdrawiam!

driver
 #883301  autor: pablo82
 19 sie 2016, 10:58
U mnie bonus 1GB z promocji Big milka pojawił się po godzinie od momentu wbicia kodu na stronie zakreconegiga.pl. I tak jest to dość szybki czas niż w zeszłym tygodniu, gdy bonus miałem prawie 24 godziny po wbiciu kodu z paragonu z Biedronki. W sumie to zmiana na plus bo czas oczekiwania się skrócił.
 #884349  autor: pablo82
 26 sie 2016, 09:49
Od dzisiaj w Stonce Big milki są po 99groszy za sztukę, mimo że na sklepie widnieje nadal cena 1,19zł. Spoko promocja zwłaszcza w te upalne dni. No i 1GB też się zawsze przyda.
 #884478  autor: aster
 26 sie 2016, 22:02
99 groszy za 1GB. To się nazywa Promocja przez duże P. Lody wychodzą... za darmo. :)

Ostatnio nawet ja się skusiłem, choć czekam do przyszłego miesiąca by lawinowo zasilić konto gigabajtami gdyż w moim przypadku transfer jest ważny tylko do końca miesiąca kalendarzowego (taryfa Mini Max).

Pamiętajcie tylko by kupować każdego loda na osobnym paragonie.
 #885231  autor: pablo82
 01 wrz 2016, 08:38
Czy u was też jest na stronie zakreconegiga.pl po zalogowaniu taki komunikat po wpisaniu kodu: wykorzystałeś limit kodów na miesiąc sierpień. Coś oni mają chyba nie halo z ich stroną, bo już jest wrzesień a u nich pokazuje mi, że limit na sierpień jest 8/8. Na stronie giga kody z coca coli jest ok. Natomiast na zakrecone giga nie da się wpisać kodu z big milka na miesiąc wrzesień ( dotyczy to osób takich jak ja, którzy wykorzystali regulaminowy limit kodów tj 8 na 8 na miesiąc sierpień). Poczekam do jutra z wpisaniem kodu na miesiąc wrzesień i jesli mi sie licznik wbitch kodów na wrzesien nie wyzeruje na 0/8 to piszę do nich reklamację. Tak w ogóle to od początku trwania promocji z big milkami były już problemy ze stroną zakrecone giga.pl
 #885234  autor: pablo82
 01 wrz 2016, 09:06
Promocja z big milków trwa do 15września, także mam jeszcze czas na wpisanie kodu. Przy czym nie zmienia to sytuacji, że licznik kodów z miesiąca sierpnia powinien się dziś wyzerować. Dlatego spytałem się tutaj na forum, czy i u innych użytkowników taki sam problem występuje.