DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 452 z 675
  • 1
  • 450
  • 451
  • 452
  • 453
  • 454
  • 675
 #883958  autor: kaciuxox
 23 sie 2016, 18:06
@Sk_uter nie, rabat liczysz od kwoty chyba 54,99. Ktoś mi kiedyś tłumaczył, że rabat jest liczony od wyjściowego abo minus około zł (e faktura i zgoda marketingowa?). Zresztą tak namieszałeś w tych abo, że sam nie wiem, o który Ci chodzi :D
 #883966  autor: teder
 23 sie 2016, 18:45
Rabat jest liczony od kwoty abo przekreślonej na stronie.
Dzisiaj miałem kolejny tel. z DUK (rzekomo oferta ostateczna) . Chciałem umowę z telefonem P9. Zaoferowano mi 30% zniżki na abo, ale rata za telefon nadal z wyższego abo, czyli pozamiatane. To co obniżają rabatem, podwyższają cena tela :( Cała ta sytuacja to jakaś kpina - gdybym skorzystał z przedłużenia na stronie www za całość płacę 2649, ze zniżką 30% DUK 2534, czyli 115 pln taniej, co daje niecałe 5 pln na miesiąc!Paranoja! Przy umowie na 30 miesięcy i zniżce płacę więcej, niż to co jest na stronie.Ktoś się na to nabiera?
Jaką najlepszą ofertę dostaliście na umowę bez telefonu? Jeśli tutaj nic nie ugram przenoszę na kartę czekając na lepsze czasy.
Ostatnio zmieniony 23 sie 2016, 21:37 przez teder, łącznie zmieniany 1 raz.
 #883969  autor: vepekk
 23 sie 2016, 18:52
Cześć wszystkim,

Orientujecie się może za ile można przedłużyć umowę z samą kartą sim gdzie byłby nielimitowane minuty i sms i tak z 5gb? zależałoby mi na jak najkrótszej umowie .
 #883971  autor: greg.x
 23 sie 2016, 19:09
Niewiele ci pomogę tą informacją, ale zajrzalem do wątku o przedłużeniu w play. Tam daja umowę bezterminowa solo m pełny no limit, 7GB w cenie 25 zl. Daje to dużo do myślenia dla abonentów takich jak ja, ktorym niedługo kończy się umowa.
 #883981  autor: Leo
 23 sie 2016, 20:47
vepekk pisze:Cześć wszystkim,

Orientujecie się może za ile można przedłużyć umowę z samą kartą sim gdzie byłby nielimitowane minuty i sms i tak z 5gb? zależałoby mi na jak najkrótszej umowie .
Idealna dla ciebie jest Orange Free na Kartę: za 30 zł miesięcznie masz minuty na wszystko bez limitu, SMS-y bez limitu i 10 GB Internetu. Doładowanie za 110 zł kupisz za ok. 90 zł na aukcji. dopłacisz 10 zł i masz 4 miesiące "No limits" za 100/4 = 25 zł miesięcznie. Nie potrzebujesz umowy.
 #884014  autor: mail2424
 24 sie 2016, 09:09
Cześć,
Może i ja poproszę o ocenę oferty którą DUK złożył mojej żonie - nie siedzę w telefonach więc warto się poradzić.
Zależało jej na telefonie P9 i tak wygląda propozycja:
abo wspólny z kartą do laptopa w podstawie 104 zł rabatowany do 46,95 (FV, zgoda mark, 15 za tryb ratalny, 30% i coś jeszcze nie pamiętam) w tym wszystko nolimit i 20gb Internetu (Internet potrzebny ze względu na pracę), dodatkowo dostanie jeszcze 400 min w UE, 100 min międzynarodowe, 100MB UE, muzykę i nawigację na cały okres umowy..
Telefon za 99 zł na start wraz z jakimś głośnikiem Huawei AM08 i 47,99 rata.
Całość ok 104zł na miesiąc - później będzie jeszcze jeden numer dla dziecka.
Całość na 30 miesięcy.
Pytanie czy opłaca się to brać czy lepiej szukać dalej.
 #884025  autor: zielony71
 24 sie 2016, 10:21
Moim zdaniem oferta jest OK.
Może poza tym, że w tym abonamencie telefon powinien być za 0 na start, więc za tę 100 Ci głośnik wciskają;-)
 #884080  autor: piotrek1111
 24 sie 2016, 16:29
Panowie o co tu chodzi? Próbuje przedłużyć abo przez stronę i zaznaczam, że posiadam inne usługi w tym stacjonarną to pokazuje mi zrabatowane abo 54,99 na 27,49 jak wybieram telefon i przechodzę przez dalsze punkty to cały czas pokazuję mi 54,99. Boje się, że przyjdzie mi płacić 54,99+rata za telefon. Przedłużał ktoś ostatnio przez stronę?
 #884112  autor: ozizu
 24 sie 2016, 19:57
Powiedzcie mi, bo chciałbym uzyskać pewność - DUK proponuje tylko zniżkę na abo (mam 3 sztuki tel) plus raty z abo wyższego? Czyli np biorę abo za 55, a oni podają ceny rat z abo 85? Czy są jakieś różnice w wysokości rat? Na coś warto zwrócić uwagę?
 #884113  autor: Leo
 24 sie 2016, 20:15
piotrek1111: rabat dostaniesz na fakturze niejako z automatu. Jeśli masz usługi stacjonarne na innym koncie to system poszuka twojej osoby po numerze PESEL. Jeśli masz na wspólnym koncie to wtedy od razu jest widoczna umowa stacjonarna.

ozisu: bierz abonament Wspólny najdroższy wtedy rata za telefon nie będzie wyższa ...

Przy okazji wypowiedziałem jedną umowę, która jest do połowy grudnia 2016 i już po kilku dniach kontakt z DUK kierunkowy Warszawa. Od razu propozycja tańszego abonamentu Wspólnego za 13,70 zł miesięcznie lub droższego za 23,69 zł. Abonamenty po rabacie 30 % oraz Open Extra za usługę stacjonarną. Do tego raty za telefon iPhone 6s 128 GB albo 104 zł (tańszy) lub 86 zł (droższy). Brak pierwszej wpłaty i umowa na 30 miesięcy. Wydaje się że jest to dobra oferta dla posiadaczy usług stacjonarnych. Do tańszego wspólnego bardzo miła konsultantka była gotowa dołożyć stacjonarne, pełny pakiet międzynarodowy oraz trochę GB.
 #884206  autor: TurboDymoMan
 25 sie 2016, 11:16
Oferta przedłużeniowa którą wczoraj dostałem dla standardowej oferty ze strony www: tylko sim za 59,99 przy umowie na 20m-cy (pełen no-limit, 5GB + 2,5GB za staż) + pakier roamingowy.

Propozycja DUK to: rabat 10% + dodatkowo 2GB internet.... czyli łącznie cena ok 54zł/miesiąc + 9,5GB

obecna umowa kończy mi się w grudniu, nowa warunki cenowe miałyby obowiązywać od 1 września przez 20 miesiecy, ale okres nowej umowy liczyłby się od połowy grudnia również przez 20 miesięcy... tak więc się nie zdecydowałem bo za dwa lata znowu miałbym ostatnie cztery miesiace umowy na warunkach standardowych.

Pytanie:
* czy ktoś wywalczył, przy przedłużeniu umowy wczesniejszym niż koniec obecnej, by wynegocjowane warunki trwały do końca kolejnego okresu okreslonego?
* druga sprawa: jak myślicie, dałoby się tutaj wywalczyć rabat 20% I umowę na 12mcy?
 #884235  autor: adeek
 25 sie 2016, 14:12
Witam koledzy,
mam pytanie od mojej kolezanki ktora uparla sie na samsunga s7 . Obecnie konczy jej sie umowa za ktora placi kolo 90zl , z tego co pamietam byl to zrabatowany abo z 135zl ktory zreszta udalo sie ugrac dzieki konsultantowi z tego forum + voucher orange.

Podpowiedzcie mi co mozna teraz ugrac z tym telefonem? Bo obecnie chyba dostala oferte podstawowa 130 zl z groszami + 1400 zl za tel co jest wrecz smieszne :d
 #884305  autor: Morre
 25 sie 2016, 21:52
Szykuje mi się przedłużenie umowy z Orange. Ostatnim razem, z pomocą tego forum uzyskałem fajną zniżkę za abonament Smart Plan z lutego 2014 roku z kwoty chyba 90 zł na kwotę miesięczną 71,92 i oferta na 30 miesięcy. Teraz kończy mi się ta umowa, wypowiedzenie złożyłem na początku tygodnia i dzisiaj dostałem propozycje z DUK:

Umowa na 20 albo na 24 miesiące
Internet 13,5 GB (opcja z lejkiem do uruchomienia)
Nielimitowane SMS, MMS oraz minuty na tel. komórkowe i na stacjonarne
400 min I strefie UE jak jestem za granicą
100 min w I strefie UE jak jestem w Polsce
Internet 100 mb w I strefie UE jak jestem za granicą (opcja z lejkiem do uruchomienia)
Cena za wszystko 38,69 zł miesięcznie z jedną kartą sim.

Jest to oferta bez telefonu i tylko takie mnie interesują. Ktoś zorientowany wie czy można dostać coś lepszego? Albo zapytam też inaczej. Czy lepiej przejść na kartę i wyjdzie taniej w podobnej konfiguracji? Wiem, że Orange Free jest w miarę w porządku. Tylko tam nie ma chyba tych bonusów z internetem i rozmowami w I strefie UE.
 #884356  autor: kris09
 26 sie 2016, 10:36
Witam,

Czy posiada ktos na sprzedaż kody rabatowe na abonament ?

Chciałbym przenieść kolejny nr i kupić kod rabatowy.


Zielony71może Ty coś wiesz czy kody istnieją nadal i jest możliwość ich zakupu ? :)
 #884359  autor: zielony71
 26 sie 2016, 10:56
Z kodami ostatnio jest problem, poza tym nie bardzo jakoś widzę ciekawe oferty, więc nawet gdyby były, to i tak radzę poczekać do promocji.
Odezwij się w sprawie kodów na priv to sprawdzę co da się zrobić.
 #884551  autor: kazik2011
 27 sie 2016, 13:46
up@ Morre
Złożyłem wypowiedzenie tydzień temu, liczę na taką ofertę tylko sim za 59,99 z rabatem 30% za 38,69zł, jak nie zadzwonią z DUK sam będę walczył o taka samą ( lub lepszą ) tym bardziej , że wejdzie -10zł za Orange Open. Proszę na priv nr tel gdyby taka oferta była zaakceptowana celem podparcia się przy rozmowie z DUK.
 #884625  autor: greg.x
 28 sie 2016, 11:21
Szanowni forumowicze, proszę o pomoc.
W grudniu kończy mi się jedna z umów komórkowych. Obecnie mam 3 komórki oraz neostredę z zawieszonym numerem. Ze względu na usługę stacjonarną na jednym numerze (abonament wyjściowy 70zł) mam orange open extra 30 zł, na kolejnych dwóch (po około 90 zł) numerach mam orange open razem 20zł. W celu zmiejszenia miesięcznych kosztów wymyśliłem sobie, że chciałbym w grudniu przejść na Smart Plan LTE Główny na raty (134zł) skorzystać 50% na orange open extra oraz 30% rabat za przedłużenie. Z wypowiedzi ludzi w tym wątku wynika, że jest to możliwe. Płacę zawsze w terminie i w sumie wydaję na usługi 280zł. W dalszej perpektywie pozostałe dwa numery chciałbym podpiąć do abonamentu wspólnego.
Problem w tym, że rabat 30 zł za neostardę mam już doliczony do najtańszego swego abonamentu. Czy mogę zrezygnować z tego rabatu, żeby przenieść go do innego abonamentu wspólnego? W tym przypadku 50% to 67zł. Zastanawiam się czy może odwiesić numer stacjonarny wtedy abonamnet stajonarny wzrośnie 10 zł, ale będę miał kolejną usługę stacjonarną na którą mogą mi naliczyć rabat 50% na komórkę. Czy mój pomysł jest zgodny z regulaminami orange. Przyznam, że ich promocje rabaty są bardzo zawiłe.
 #884637  autor: zielony71
 28 sie 2016, 12:22
Moim zdaniem lepsza opcja to odwieszenie abonamentu za stacjonarkę. Koncepcja jest jak najbardziej OK, choć radzę się jeszcze zastanowić nad niższym abonamentem wspólnym, w którym ceny telefonów są bardzo zbliżone, a darmowe stacjonarne i roaming można dostać za darmo w DUK.
 #884641  autor: Leo
 28 sie 2016, 12:32
Regulamin promocji Open Extra:
...
12. Mogą Państwo w każdym czasie zrezygnować z rabatu Orange Open Extra. W tym celu należy wysłać SMS o treści STOP OPEN pod numer 230 (opłata zgodna z obowiązującym Cennikiem). Rabat Orange Open Extra przestaniemy naliczać od pierwszego okresu rozliczeniowego następującego po poinformowaniu nas o rezygnacji.

Owieszenie stacjonarnej usługi telefonicznej powinno spowodować (teoretycznie):

1) 10 zł dodatkowo Open II,
2) uruchomienie Open Extra na najdrożej usłudze podlegającej pod ten rabat,
3) stratę 10 zł Open II za numer komórkowy wchodzący do promocji Open Extra.

W sumie jak napisał kolega Zielony71 może to być korzystne. 10 zł do faktury dodatkowo za odwieszaną usługę ale dostajesz rabat Open Extra na najdroższą komórkę.

Jakie masz abonamenty komórkowe ?
 #884670  autor: greg.x
 28 sie 2016, 16:42
Dzięki za szybką odpowiewdż.
Obecnie mam 3 abonamnety:
1. smart plan multi II cena wyjściowa 95 zł mam rabat 30% płace około 60 zł bo płace również ubezpieczenie, ten abonament kończy mi się w grudniu
2. smart plan multi II cena wyjściowa 95 zł , (przez pierwsze 6 miesięcy było 0 zł)
3. Smart Plan LTE cena wyjściowa 70 zł (tutaj mam rabat 30 zł za neostradę)
zielony71 pisze:Moim zdaniem lepsza opcja to odwieszenie abonamentu za stacjonarkę. Koncepcja jest jak najbardziej OK, choć radzę się jeszcze zastanowić nad niższym abonamentem wspólnym, w którym ceny telefonów są bardzo zbliżone, a darmowe stacjonarne i roaming można dostać za darmo w DUK.
Muszę to jeszcze rozważyć bo zależy mi na roamingu i stacjonarnych. Jeżeli nw. wylicznia się potwierdzą w moim przypadku to cena aboanmetu będzie tylko wyższa 10 zł, ale rata za tel huawei p9 już będzie niższa o 20 zł przy umowie na 30 miesięcy. Internetu jest też więcej o 10 GB.
Leo pisze:
Od razu propozycja tańszego abonamentu Wspólnego za 13,70 zł miesięcznie lub droższego za 23,69 zł. Abonamenty po rabacie 30 % oraz Open Extra za usługę stacjonarną.
Złożyłem wypowiedzenie, nie wiedziałem że nie przynosi się swojego (pisemnego) wypowiedzenia. Sprzedawca twierdzi, że nie łączą się rabaty z DUK i orange open extra. Mam nadzieję, że się myli. Potwierdził, że jeżeli odwiesze nr stacjonarny będę mógł otzrymać OOextra na kamórkę. Nie wiem czy się na to zdecyduję, bo mam obecnie neostrade a w marcu być może będę miał ich światłowód więc nie będę musiał płacić za utrzymanie lini/tel stacjonarny.
Ostatnio zmieniony 29 sie 2016, 17:00 przez greg.x, łącznie zmieniany 1 raz.
  • Strona 452 z 675
  • 1
  • 450
  • 451
  • 452
  • 453
  • 454
  • 675
  • 1
  • 450
  • 451
  • 452
  • 453
  • 454
  • 675