DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 105 z 165
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 165
 #880677  autor: rudymax
 03 sie 2016, 14:58
Byłem dzisiaj w salonie Plusa a dokładnie cytuję z wizytówki w "Punkcie Sprzedaży Plusa i Cyfrowego Polsatu" w celu przeniesienia numeru prepaid z innej sieci. Punkt dość spory, kilka stanowisk obsługi, odrębny punkt informacji i wydzielona kasa. Zostałem poinformowany, że jeżeli chcę to zrobić tzn przenieść numer, muszę wyrazić zgodę na wykonanie ksera dowodu osobistego, które to ksero będzie wysłane wraz z pozostałymi dokumentami do Warszawy. Bez tego jest to niemożliwe i nie zostanę obsłużony. Co o tym myślicie?
 #880690  autor: 3G
 03 sie 2016, 15:54
Nie powinno tak być, ale w praktyce wiele firm i firemek tak każe ludziom robić.

https://www.speedtest.net/android/6734171506.png
 #882523  autor: simvirgin
 13 sie 2016, 00:56
Mój pierwszy post o .. odmowie przeniesienia numeru na kartę do Orange z powodu zbyt dużej ilości kont.
Dotknął was taki problem?
Próbowałem w dwóch salonach i w obu odmowa. W obu, miłe dziewczyny rozkładały ręce, gdy system odmawiał wygenerowania formularza. Na 510 100 100 twierdzili, że sytuacja nie powinna mieć miejsca, a jednak. Kont mam kilka lub co najwyżej kilkanaście. Konta w większości są nieaktywne, bo to prepaidy z nju lub stare konta abonamentowe orange. Chciałem się załapać na bonus za rejestrację, ale nic z tego nie wyszło, a raczej nie wyjdzie. Zaproponowano jedynie oczekiwanie na dokumenty i dokończenie procesu przeniesienia w 3-5 dni roboczych.
UKE wymusiło przeniesienie numeru w jednostce operatora w 6 godzin, a dla mnie w orange potrzebują na to 5dni. Paranoja.
 #882663  autor: Michu
 14 sie 2016, 12:36
Hej,

Mam dość poważny problem z przeniesieniem numeru.
10.08 zlozylem w Play wniosek o przeniesienie numeru.
11.08 dostalem potwierdzenie, ze Orange wyrazilo zgode i numer zostanie przeniesiony 12.08
12.08 zostala aktywowana karta Play, wychodzace dzialaja, przychodzace - "nie ma takiego numeru", nie dochodza tez smsy. Play odmowil przyjecia zgloszenia tlumaczac sie ze ma na uruchomienie nr 24h.
13.08 przyjeli zgloszenie i beda je rozpatrywac
14.08 dalej nic sie nie dzieje, numer nie dziala, moge jedynie dzwonic. W miedzyczasie byla wymieniana karta sim i nie pomogło. Kilka razy interweniowalem na 790500500 i u Play4U ale nic nie pomogło. Pani w Salonie stwierdzila (kierowniczka) ze na takie zgłoszenia oni maja 30 dni zeby odpowiedziec, a ze swoich obowiazkow siec sie wywiazala, bo numer jest aktywny i moge dzwonic .... żenada.

Jakieś pomysły, co jeszcze mogę zrobić?
 #882678  autor: chrisek
 14 sie 2016, 13:45
Zgłoszenie do UKE + domaganie się odszkodowania za brak pełnego dostępu do usług po przeniesieniu numeru. I nie interesuje Cię po czyjej stronie jest problem.
 #882691  autor: rudymax
 14 sie 2016, 15:31
Już kiedyś o tym pisałem. Miałem tak kiedyś w Orange, ale tylko w przypadku rozmów, bo z smsów praktycznie nie korzystałem, to nie wiem czy dochodziły. Powodem było przypadkowe (?) samoczynne (?) włączenie się przekierowań na nieistniejący numer. Objaw był podobny tzn mogłem dzwonić, ale jak ktoś dzwonił do mnie, słyszał komunikat, że nie ma takiego numeru. Też dość długo czekałem na rozpatrzenie zgłoszenia, ale po analizie dostałem informację w czym tkwi problem. Wyłączyłem przekierowania z poziomu telefonu i po sprawie. Nie wiem czy tak jest w Twoim przypadku, bo nie wiem czy przekierowania dotyczą też smsów, ale myślę, że można sprawdzić.
 #882693  autor: artix
 14 sie 2016, 15:43
Ja nie musiałem przenosić, żeby mnie to spotkało pewnego dnia. BOK jednej firmy nie bardzo chciał mi wierzyć, że mogę dzwonić i wysyłać smsy, ale oni się do mnie nie dodzwonią :)
Po kilku dniach od zgłoszenia nie wytrzymałem i przeniosłem numer.
 #882701  autor: Michu
 14 sie 2016, 18:10
No niestety to nie problem przekierowan, bo to od razu sprawdzilem (pracowalem kiedys u jednego z operatorow). Do tego wymienilem tez dla pewnosci karte sim. Niestety nic nie przyniosło skutku. Mija trzecia doba odciecia od telefonu - chociaz wg pani kierowniczki salonu uslugi dzialaja poprawnie, ale nie wszystkie :D
 #882755  autor: artix
 15 sie 2016, 10:26
No ale, jak widać, Michu pozostaje w dobrym humorze, więc chyba mu nie doskwiera brak przychodzących. Może się przyzwyczai ;)
 #882759  autor: Michu
 15 sie 2016, 10:46
No stan głebokiego zdenerwowania mam juz za sobą. Dzięki Play nie przyjalem w tym roku nawet 1 zyczen urodzinowych (tych telefonicznych) a na dlugi weekend musialem sie przeprosic z SIM Orange. Czekam sobie grzecznie do wtorku kiedy to napisze do UKE, napisze reklamacje do Play, a sam po pracy podreptam w kierunku jakiegos innego koloru sieci komorkowej.

--
edit:
16.08 - 5ta doba z odciętym telefonem. Przed migracją do PLAY radze się dobrze zastanowić. Zwlaszcza jesli przenosicie telefony firmowe. Przerwa w dostepie do usług może okazać się bardzo bolesna finansowo.

edit2:
Sprawa zgłoszona do UKE.
 #884010  autor: Loczekzmc
 24 sie 2016, 08:24
Warto przenieść numer z Virgin do Lycamobile ?
(Niezłe pakiety ma ta lyca- teraz za 29zł brak limitów i 12gb internetu tylko ciekawe na jak długo :roll: )

Obrazek
 #887173  autor: Dominik2280
 13 wrz 2016, 19:13
Witam wszystkich, konczy mi sie mix w tmobile, jest na moja mom ktira go wziała dawno i tak po prostu byłem skazany na niego, poniewaz numer wszyscy maja to szkoda go tracic, ale wreszcie sie konczy, chcialem przepisac ten numer na mnie a potem jakis abonamet, moglibyscie mi cos polecic? tylko nie play, zalezy mi na jakosci rozmow i internetu, nie musi byc go duzo, mysle ze 4gb w zupelnosci wystarczy, z tmobile jestem jak najbardziej zadowolony pod kątem rozmow, internetu, mam go w tablecie i smiga az miło, abo chce bez zadnego telefonu, co byscie polecali?
 #888017  autor: ksiaze441
 20 wrz 2016, 10:57
Witam

Gdzie znajdę jakieś wzory wypowiedzeń z sieci bo ja jestem w T-Mobile a chcę przenieś numer do Orange na kartę.

Pozdrawiam ksiaze441
 #888024  autor: michal198
 20 wrz 2016, 11:36
Po co masz wypowiadać umowę?
Idź do orange, a oni za Ciebie to załatwią.

ksiaze441 pisze:Witam

Gdzie znajdę jakieś wzory wypowiedzeń z sieci bo ja jestem w T-Mobile a chcę przenieś numer do Orange na kartę.

Pozdrawiam ksiaze441
 #888025  autor: ksiaze441
 20 wrz 2016, 11:40
michal198 pisze:Po co masz wypowiadać umowę?
Idź do orange, a oni za Ciebie to załatwią.

ksiaze441 pisze:Witam

Gdzie znajdę jakieś wzory wypowiedzeń z sieci bo ja jestem w T-Mobile a chcę przenieś numer do Orange na kartę.

Pozdrawiam ksiaze441
Ok dzięki polecę do Orange i się do wiem 28zł w tym 18 gb na miesiąc najlepsza oferta którą znalazłem.
Dzięki
  • Strona 105 z 165
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 165
  • 1
  • 103
  • 104
  • 105
  • 106
  • 107
  • 165