DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 56 z 102
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 102
 #879875  autor: njuken
 30 lip 2016, 20:19
njuken pisze:
reboot pisze:
marcinek243 pisze:100gb na karcie data również przepadło. Nie załączył się darmowy pakiet 250mb.
Coś więcej? Na razie wszystkim po raz pierwszy po 30 dniach 250 MB zsumowało się ze 100 GB. Jak to było w Twoim przypadku?
Na mojej karcie PINK 9 wczoraj 2 raz już przedłużył. Jak będę miał możliwość sprawdzę datę ważności....
Właśnie przed chwilą sprawdziłem kodem i konto internetowe z 100 GB ważne do 24 sierpnia.

Czyli znowu 25 sierpnia bonus przedłuży już po raz trzeci do 24 września, chyba że zrobią osobne konto na bonus i to już będzie koniec.

Co ciekawe migracja z darmowego startera była kilka miesięcy temu i wszystko działa jak należy.

Kolejna migracja z 27 lipca już nie włączyła bonusu i czekam na odpowiedź złożonej reklamacji.
 #879880  autor: njuken
 30 lip 2016, 20:44
surface123 pisze:Dlatego lepiej wyłozyc troche kasy ( 10 czy 20 zł )na starter a nie szczypac sie o tak mały wkład i mieć święty spokój...

No to teraz masz oszczędności...

Korzyści i tak są wymierne do inwestycji...
Bardziej z ciekawości odpaliłem tego drugiego, niż z potrzeby.

Przepadnie, trudno się mówi. Jeden wystarczy na rok na moje potrzeby z PLAY
 #879895  autor: Karlos20
 30 lip 2016, 22:11
Dostałem odpowiedź, że bonus dostępny tylko dla nowych starterów. Czas iść do sklepu / salonu Play po nowy starterek :)

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #879897  autor: njuken
 30 lip 2016, 22:34
Karlos20 pisze:Dostałem odpowiedź, że bonus dostępny tylko dla nowych starterów. Czas iść do sklepu / salonu Play po nowy starterek :)
Dostali nowe wytyczne. Czyli teraz z migracji bez bonusu.

Co na to regulamin? W sumie ja z nimi nie będę strzępił ryja.

Odpalam jutro 100 GB i dam komuś żeby nie przepadło. Starter darmowy i nic nie tracę.
 #879930  autor: lee
 31 lip 2016, 10:09
surface123 pisze:A to cwaniaki, czyli migracja odpada, a kiedys dzialalo

Na dłuższą metę na tym stracą... sami jeszcze o tym nie wiedzą: )

PR-owo już stracili a będzie gorzej...

Podmiany regulaminów... wyłączanie usług bez informowania itp.

Przecież nie ma nic za darmo niestety ....
 #879941  autor: garfield-
 31 lip 2016, 12:26
idą w kierunku - my tu lepiej wiemy co jest dobre ;) oby nie poszli jak t-mobile ;)
 #879958  autor: adziu82
 31 lip 2016, 13:36
Panowie, czy 100zł bonusa za rejestrację, można tylko kilka razy przedłużyć?
Dziś doładowałem konto za 25zł i wskoczyło 7GB ale 90zł jakie miałem zostało tak jak było poprzednio.
EDIT: ok już po problemie, wylogowałem i zalogowałem jeszcze raz i już jest ok. Nawet zapomniałem o 15% dodatkowego bonusa :lol:

RawStyle
 #879962  autor: sylwekZolkusza
 31 lip 2016, 14:01
adziu82 pisze:Panowie, czy 100zł bonusa za rejestrację, można tylko kilka razy przedłużyć?
Dziś doładowałem konto za 25zł i wskoczyło 7GB ale 90zł jakie miałem zostało tak jak było poprzednio.
EDIT: ok już po problemie, wylogowałem i zalogowałem jeszcze raz i już jest ok. Nawet zapomniałem o 15% dodatkowego bonusa :lol:
nakrętkami z fanty,spite oraz cocacoli można przedłużyć bonusy za rejestrację w taryfach głosowych na kartę.
 #879970  autor: cyp3a4
 31 lip 2016, 14:48
Włączyłem bonus za rejestrację w Play Fresh. Po miesiącu przedłużyłem złotówki pakietem 10 za 5, ale okazało się, że można go włączyć tylko raz na miesiąc. Czy ostatniego dnia ważności pakietu pojawi się możliwość ponownego włączenia, tak jak w przypadku 30 minut za 6 zł?
Jeśli nie, to we Freshu chyba nie da się przedłużyć bonusu bez doładowania, więc trzeba by było zmienić taryfę na taką, w której:
1. nie przepadną złotówki promocyjne
2. można wykorzystać kody z napojów
3. ważność konta przechodzi z poprzedniej taryfy lub da się włączyć RWK.
Chyba tylko "Play na kartę rok ważności konta" spełnia te warunki? Czy przy takiej zmianie na pewno nie przepadną złotówki z konta promocyjnego?
 #879973  autor: biala1991
 31 lip 2016, 15:18
WOJTAS pisze:Kupiłem je jakiś miesiąc temu, może półtora zaraz zrobię zdjęcie, piszę z telefonu i jakoś nie mogę wrzucić zdjęcia... :|
Ale to były jeszcze stare - 3Gb plus 3 gratis przez rok
Nabyłam taki sam starter, od razu po uruchomieniu pakiet 250 MB pokazał się na zielono.
Może ma jakieś znaczenie, że Twój odleżał sie w szufladzie a ja swój kupiłam, zarejestrowałam i włączyłam tego samego dnia (po 25 lipca)
 #879982  autor: slawekt
 31 lip 2016, 15:50
cyp3a4 pisze:Po miesiącu przedłużyłem złotówki pakietem 10 za 5, ale okazało się, że można go włączyć tylko raz na miesiąc. Czy ostatniego dnia ważności pakietu pojawi się możliwość ponownego włączenia,
Jak najbardziej się pojawi. Tak działa ten system :-)
 #879985  autor: biala1991
 31 lip 2016, 16:01
zapytanie pisze:
WOJTAS pisze:Zapytanie - musisz szukać w kioskach, ja swoje kupiłem na stacji paliw i mieli jeszcze dużo, również te za 19 zeta
Jak się okazało u mnie w kioskach sporo jest jeszcze starterów 3+3 za 9 zł.
Też widziałam w kiosku, spytałam jak to się teraz odbywa, czy uda mi się odpalić ten starter (miałam nadzieję, że dają jakiś termin na rejestracje, np 2-3dni a dopiero potem blokują). Kioskarz, młody, nie żaden staruszek powiedział że nie wie :) Pewnie mają teraz problemy ze sprzedażą, bo wygodniej kupić i zarejestrować w salonie, więc Pan udał idiotę chcąc mi wcisnąć zalegający towar :)
 #879989  autor: w12
 31 lip 2016, 16:05
Ale co blokują?
Te startery to w pełni wartościowy towar który trzeba aktywować poprzez rejestrację u operatora i bodajże wszystko działa jak należy tzn. bonus zostanie przyznany a co miesięczne dodatkowe 250 MB będzie przedłużać pozostałą ilość GB.
Chyba że się mylę ale na podstawie tego wątku twierdzę jak powyżej.

https://www.youtube.com/watch?v=y1xfTfy3gwQ
 #880003  autor: biala1991
 31 lip 2016, 18:30
zapytanie pisze:Ale co blokują?
Te startery to w pełni wartościowy towar który trzeba aktywować poprzez rejestrację u operatora i bodajże wszystko działa jak należy tzn. bonus zostanie przyznany a co miesięczne dodatkowe 250 MB będzie przedłużać pozostałą ilość GB.
Chyba że się mylę ale na podstawie tego wątku twierdzę jak powyżej.
Blokują aktywację. Moim zdaniem starter bez rejestracji jest właśnie niepełnowartościowym towarem. Patrzę z punktu widzenia osoby, która od razu chce go używać a takich myślę jest większość. Raczej to nie jest powszechną praktyką żeby kupować starter na "za pół roku" :)
A nawet jeśli mam zamiar odwlec uruchomienie to też nic nie stoi na przeszkodzie, żeby starter czekał w gotowości bojowej :D czyli zarejestrowany
Dlatego przypuszczam że sprzedaż poza salonami upadnie a sprzedawcy zostaną (a właściwie juz zostali) z niechodliwym towarem, bo ludzie będą chcieli załatwić wszystko za jednym zamachem (i zakup i rejestracje, która na stacji paliw np jest niedostępna)
To była taka ogólna uwaga, przepraszam że zaspamowałam temat
  • Strona 56 z 102
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 102
  • 1
  • 54
  • 55
  • 56
  • 57
  • 58
  • 102