DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #879739  autor: myk6414
 30 lip 2016, 10:41
Jakie IP (polskie, czy greckie) dostaje się w roamingu (oczywiście w Grecji ;) ) ? Mam chytry plan oglądać na sport.tvp.pl i na nc+ go Polaków na Olimpiadzie... powinno chyba zadziałać?
 #879838  autor: myk6414
 30 lip 2016, 17:35
jakieś 12GB w taryfie korporacyjnej. Uprzedzając pytanie - tak, jest to dedykowany pakiet roamingowy niezależny od pakietu danych w PL.
 #879863  autor: f0ku5
 30 lip 2016, 19:38
12GB to dość mało na stream
 #879878  autor: myk6414
 30 lip 2016, 20:28
Nie pytam czy to dużo czy mało. Jadę na wakacje a nie na siedzenie na internecie i oglądanie youtube. Do sporadycznego oglądania olimpiady wystarczy.

Prosiłbym zeby nie zaśmiecać wątku. Dziękuje.


Edit - na gsma.com znalazłem cos takiego

What happens when you use the mobile internet abroad?
• When abroad and accessing the mobile internet, including push e-mail, handset internet and mobile broadband services, also called Packet Switched Data (PSD), your connection is established by the visited operator’s network back to your home operator’s network.
• The visited operator’s network passes your internet traf c via international data transit to and from your home network.
• Your home network connects you to the internet, your e-mail account(s) and other data services.

Czyli powinienem dostać polskie IP.
 #879888  autor: Hods
 30 lip 2016, 21:42
Z tego co wiem, to dostaniesz polskie IP. Na wszelki wypadek możesz postawić VPN nawet na prywatnym routerze i się z nim połączyć.
 #880414  autor: slvslv
 02 sie 2016, 17:12
Jezeli masz taki pakiet to prawdowpodnie Twoja firma ma pewnie cos takiego jak VPN - laczysz sie VPNem i "jestes w Polsce"


Pozdrawiam
SLawek