DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 51
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 51
 #878950  autor: Konoko
 26 lip 2016, 06:05
Piszcie czy kody są z coca-coli czy fanta,sprite.
Starterów PnK Surf jeszcze nie przysłali , też rejestrowałem pierwszego dnia obu promocji- 1 lipca.
Ale w niektórych salonach Play jeszcze chomikują startery Fanta,sprite z poprzedniego roku i udało się aktywować jeden przed Death-Day (25lipca) .Po północy przyjął kod na loterię ,ale drugiego kodu na doładowanie już nie. System stwierdził że numer jest nieaktywny, ciekawe jak sprawdzał przy rejestracji konta na kodorzezwienia.pl to mu pasowała aktywacja i taryfa ( na P24 pokazuje " Play na Kartę za 3zł" a przez kod *111*49*1# - "Darmowy starter Play na kartę")
W południe po ponownym wpisaniu kodu z nakrętki na doładowanie przyjął i doładował.
 #879207  autor: barteks2
 27 lip 2016, 16:33
Witam,

Zarejestrowałem się na stronie promocji, a dopiero później zmieniłem taryfę z Fresha na RWK. Mimo to dalej mam komunikat: "Jeśli Twój numer jest w Play, sprawdź w regulaminie czy Twoja taryfa jest objęta promocją i czy masz ważność połączeń wychodzących." Da radę coś z tym zrobić? Jutro kończy mi się ważność pakietu złotówek :oops:

http://www.speedtest.net/result/6970778920.png
 #879259  autor: garfield-
 27 lip 2016, 20:16
poczekaj 24h, albo pozostaje Ci FB
 #879364  autor: zoltan666
 28 lip 2016, 11:40
Promocyjne złotówki za rejestrację mam ważne do 01.08. Kiedy najpóźniej doładować je kodem, żeby w razie gdyby coś poszło nie tak zdążyć je przedłużyć jakimś innym sposobem?
 #879365  autor: jarekt
 28 lip 2016, 11:52
Jeśli nie chcesz ryzykować (i masz dużo złotówek) to zrób to minimum 48h przed 23:59 dnia, w którym Ci się kończy ważność.

Miałem wiele razy sytuację, że doładowanie doszło dopiero po 22-23 godzinach (z nakrętek w zeszłym roku, i za pakiet 10za5). Kilka razy doładowanie przyszło po regulaminowych 24 godzinach. Wiadomo - z reguły jest to kilkanaście minut, do 1 godziny.

Jeśli doładowanie z nakrętek zrobisz dzień przed terminem np. wieczorkiem 31.07 a termin masz do 01.08 (do godziny 23:59) to jeśli doładowanie nie dojdzie do np. rana 01.08 to wtedy np. podejmiesz próbę np. pakietem 10za5, ale on może przyjść już 02.08 i po ptokach (miałem już 2 razy taką sytuację w życiu). Dlatego najbezpieczniej to zrobić tak jak napisałem w pierwszym zdaniu: minimum 48h przed terminem "0" czyli w tym przykładzie np. wieczorkiem ale 30.07.

Czyli robisz doładowania co 28 dni a nie co 30 - myślę, że strata 2 dni jest niczym w porównaniu ze stratą 300, 400 czy ponad 500zł, których nie odzyskasz. Bo regulamin jest jasny: operator ma 24h na doładowanie. Co innego, jeśli stracisz kasę bo doładowanie przyszło po 24h - wtedy piszesz reklamację i złotówki powinni oddać.

-----
Edit
-----
zmieniłem daty aby przykład dopasować do Twojego terminu ważności.

Natomiast robienie doładowania ostatniego dnia ważności (w Twoim przykładzie 1 sierpnia) nawet z rana to już spore ryzyko. Jeśli doładowanie przyjdzie po 22-23 godzinach, a zlecenie zrobiłeś np. o 7 rano to po ptokach, i to 2 razy po ptokach :). Po pierwsze stracisz wszystkie złotówki - zostanie Ci się tylko 2zł z nakrętki, a po drugie nie zostanie Ci uznana reklamacja gdybyś taką złożył.
 #879525  autor: garfield-
 29 lip 2016, 00:41
pamiętajcie ze 10za5 nie ma w MINI MAXie
 #879529  autor: darkangel
 29 lip 2016, 01:30
garfield- w Formule jeszcze działa :)? bo mam kogoś w rodzinie co dostał 400zł za rejestracje numeru i wykorzystuje te środki do dzwonienia do innych sieci.
Nie ma konta w banku więc problematyczne by były doładowania za 5zł z FB by wydłużyć co miesiąc te złotówki, jeśli działa tam jeszcze pakiet 10za5 to też jest rozwiązanie problemu :)
 #879547  autor: bobiwr
 29 lip 2016, 10:45
garfield- pisze:pamiętajcie ze 10za5 nie ma w MINI MAXie
darkangel pisze:garfield- w Formule jeszcze działa ?
Działa (sprawdzone 27.07.16) i nic się nie zanosi żeby przestało.
 #879653  autor: Konoko
 29 lip 2016, 18:06
pipawolowa pisze:
Konoko pisze:czy dostał już ktoś nagrodę B w tych promocjach tzn startery Play na kartę Surf wysyłane drogą pocztową bo w moim przypadku termin 14 dni roboczych już minął. Konsulka na infolinii P4 powiedziała aby iść do dowolnego salonu Play to dostanę takie same startery darmowe. To po co trzeba było zużywać kody z nakrętek. ??? Chyba że coś kręcą jak ci z lodami?!?
Zamówiłam 1 lipca do dziś cisza ( przesyłkę realizuje polska grupa pocztowa skrót Pgp- taki odłam inpostu) a jak wiemy listy inpostem potrafią iść nawet 4 tygodnie...
:smt026 Hura. Dziś dostałem listy ze starterami, po jednym z promocji fanty i coli, z zamówienie składałem pierwszego dnia promocji. Data na stemplu pocztowym 27.07 więc z wysyłką do 14 dni roboczych to była lipa. Wysyłane przez Pocztę Polską SA , więc albo zmieniali operatora pocztowego albo specjalnie czekali by otrzymane startery trzeba będzie rejestrować , bo oczywiście nie działają. Kody sprawdzające stan konta czy sprawdzenie taryfy i czy zarejestrowany to komunikat NIE WYKONANO . Ciekawe jaki to starter, bo piszą że otrzymujesz :2GB na start i darmowy internet po każdym doładowaniu.?
Idę do salonu Play , aby zarejestrować i wtedy dowiedzieć się coś więcej.
 #879656  autor: garfield-
 29 lip 2016, 18:17
stawiam, że kalka lubię to!
 #879658  autor: Wiola_K
 29 lip 2016, 18:24
Wszyscy rezygnują z InPost bo InPost od sierpnia rezygnuje z listów. Podobno miesiąc dochodzą. Ja już półtora tygodnia czekam na InPost z etui do fona
 #879720  autor: pipawolowa
 30 lip 2016, 02:03
Konoko pisze:
pipawolowa pisze:
Konoko pisze:czy dostał już ktoś nagrodę B w tych promocjach tzn startery Play na kartę Surf wysyłane drogą pocztową bo w moim przypadku termin 14 dni roboczych już minął. Konsulka na infolinii P4 powiedziała aby iść do dowolnego salonu Play to dostanę takie same startery darmowe. To po co trzeba było zużywać kody z nakrętek. ??? Chyba że coś kręcą jak ci z lodami?!?
Zamówiłam 1 lipca do dziś cisza ( przesyłkę realizuje polska grupa pocztowa skrót Pgp- taki odłam inpostu) a jak wiemy listy inpostem potrafią iść nawet 4 tygodnie...
:smt026 Hura. Dziś dostałem listy ze starterami, po jednym z promocji fanty i coli, z zamówienie składałem pierwszego dnia promocji. Data na stemplu pocztowym 27.07 więc z wysyłką do 14 dni roboczych to była lipa. Wysyłane przez Pocztę Polską SA , więc albo zmieniali operatora pocztowego albo specjalnie czekali by otrzymane startery trzeba będzie rejestrować , bo oczywiście nie działają. Kody sprawdzające stan konta czy sprawdzenie taryfy i czy zarejestrowany to komunikat NIE WYKONANO . Ciekawe jaki to starter, bo piszą że otrzymujesz :2GB na start i darmowy internet po każdym doładowaniu.?
Idę do salonu Play , aby zarejestrować i wtedy dowiedzieć się coś więcej.
Taryfa to Surf ( tak jak edycja z youtuberami) 2gb na karcie, starter nie loguje się do sieci jak i wysłany pocztą polska ( wspieraja naszych ( czytaj molocha :) )

"Fantazja jest ważniejsza od wiedzy." A Einstein
 #879974  autor: aster
 31 lip 2016, 15:18
Robaas pisze:po przeliczeniu korzyści jakie daje bonus za rejestrację i nakrętki stwierdziłem, że lepiej przejść na czystą formułę, do tego potrzebowałem większej ilości danych, a we freshu cena pakietów jest z kosmosu na dzisiejsze realia.
Chodzi Ci o Formułę Mini-Max? Rozumiem, że mając spory bonus za rejestrację i korzystając z nakrętek najlepiej być w tej taryfie, chyba że coś przeoczyłem...
  • Strona 10 z 51
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 51
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 51