DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 5 z 35
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 35
 #879452  autor: kasztel421
 28 lip 2016, 19:41
10 Gb i 1000 min w ramach bonusu za rejestracje jeszcze nie aktywowałem, te 4 Gb dali od razu po rejestracji, nie wiem co to za promocja. Wpadło na konto promocyjne przedłużając pakiet „Złap 1 GB” o 30 dni
 #879461  autor: Przemix
 28 lip 2016, 19:56
Jest jakiś rzetelny sposób na sprawdzenie czy mój numer jest zarejestrowany?

15 lat temu rejestrowałem. przez ten czas 2 razy wymieniałem kartę sim w salonie (Niezarejestrowanej by nie wymienili?)
A tutaj po wysłaniu sms o treści "numer" pod 80190 dostaję odpowiedź, że nie jest zarejestrowany. konsultant na czacie też mówi że nie. Co u licha?
Ostatnio zmieniony 28 lip 2016, 19:57 przez Przemix, łącznie zmieniany 1 raz.
 #879462  autor: kaspeed
 28 lip 2016, 19:57
:mrgreen: Jeśli to numer przenoszony to cos tam do doładowan dorzucają do orange free Nie wiem jaka taryfa mi sie pokazło dzisiaj 40mega nie wiem skad:]ps 10gb tez dali łącznie mam 22gb wazne 31dni:]

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #879466  autor: kasztel421
 28 lip 2016, 20:14
Przemix
w moim przypadku konsul na czacie zapewniał mnie o zarejestrowanej karcie, po wysłaniu sms-a, w odpowiedzi otrzymałem odpowiedź, że tak nie jest. Też wymieniałem kartę parę razy w ciągu kilku lat, na bank podawałem dane itd. Najlepiej przejdź się do kiosku Ruchu, przynajmniej nie ma takiego konga jak w salonach Orange, i spróbuj zarejestrować.

kaspeed
karta od zawsze w Orange, taryfa OFnK
 #879506  autor: ja.michal
 28 lip 2016, 22:21
Ten sms o treści "numer" to w regulaminie z bonusem? Jeśli tak to zapewne zwraca brak zarejestrowanej karty w związku z faktem, że regulamin i bonus dotyczą kart zarejestrowanych tylko w okresie podanym w regulaminie.
 #879523  autor: kaspeed
 28 lip 2016, 23:51
To nie tak do końca;) Możesz dostac bonus 10gb /1000min majac od dawna zarejstrowany numer.Jestem tego dowodem Numer rejestrowany w 2011r.Bez problemu ręcznie konsultant w drodze wyjątku przyznał bo aktualne dane miałem pesel itd. Numer przeniesiony z Ery w 2008roku pokazywał system że nie zarejestrowany.Dlaczego? Konsultanci również twierdzili że nie jest.Odopowiem w 2010roku była zmiana prawa telekomunikacyjnego dotycząca danych osobowych. W tym czasie wszystkie karty sim choć były zarejestrowane nie jako system zaczoł traktowac jak nie rejestrowane.( stąd wasze problemy z uzyskaniem bonusu info że nr nie rejestrowany.)Jeśli są to karty rejestrowane przed 2011rokiem jest metoda na uzyskanie bonusu. Do salonu marsz aktualizacja kompletna danych osobowych.Jeśli dane są aktualne prosimy o włączenie bonusu bo nam się nie udało.Jak konsul dobry to zadzwoni do BOK do technicznego i ręcznie przydzielą bonusik. W moim wypadku na 1 nr tak było;)

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #879526  autor: rudymax
 29 lip 2016, 00:47
Jakiś czas temu zarejestrowałem dwa numery. Na jednym uruchomiłem bonus za rejestrację, ale już się skończył. Teraz chciałem aktywować bonus na drugim, ale otrzymuję zwrotnego smsa o treści: Witaj.wysłano błędną komendę. Wpisz poprawną komendę i wyślij jeszcze raz smsa. Pozdrawiamy Orange.
Próbowałem już kilka razy i za każdym razem to samo. Czy ktoś się z tym spotkał?
 #879902  autor: Blank
 31 lip 2016, 00:02
@rudymax:

Ten komunikat oznacza, że system uważa, że ta promocja nie jest dla Ciebie przeznaczona (miałeś kiedyś umowę, lub rejestrowałeś przed 16.06.2016 r. - nawet jeśli potem było przerejestrowanie to nie należy się bonus). Jeśli rejestrowałeś numer PO RAZ PIERWSZY (nie licząc rejestracji przed 2010 r.) w okresie promocji, to będziesz musiał zadzwonić lub napisać na czacie lub napisać zgłoszenie w Moim Orange. Dotyczy to szczególnie rejestracji od czerwca do połowy lipca.

@Pawelek0787, w Orange jest to możliwe SMS-em pod numer 901 o treści ILE DANYCH lub ILE MINUT - SMS płatny. Podejrzewam, że w nju tak samo. O kodach nie słyszałem. Konsule nie znają.

Polecam: Zestawienie ofert 3w1 i no limit na kartę | Zestawienie ofert No Limit na abonament
 #879940  autor: rudymax
 31 lip 2016, 12:19
divhashmorex pisze:Ten komunikat oznacza, że system uważa, że ta promocja nie jest dla Ciebie przeznaczona (miałeś kiedyś umowę, lub rejestrowałeś przed 16.06.2016 r. - nawet jeśli potem było przerejestrowanie to nie należy się bonus). Jeśli rejestrowałeś numer PO RAZ PIERWSZY (nie licząc rejestracji przed 2010 r.) w okresie promocji, to będziesz musiał zadzwonić lub napisać na czacie lub napisać zgłoszenie w Moim Orange. Dotyczy to szczególnie rejestracji od czerwca do połowy lipca.
Tak zrobiłem, to znaczy skorzystałem z czatu. Numeru wcześniej nie rejestrowałem, a używany jest od wielu lat. Konsultant włączył bonus. Po czasie sprawdziłem, że jednak bonus został przyznany w niepełnej wysokości. Pakiet danych cały czyli 10 GB, ale pakiet minut tylko 474 minuty. Nie mam pojęcie skąd akurat taka ilość :) Na razie nie reklamowałem, bo chyba nawet tego nie wykorzystam.
 #880489  autor: Przemix
 02 sie 2016, 20:32
Jeśli twierdzicie, że macie zarejestrowany numer a sms twierdzi inaczej, to idźcie zarejestrować, dostałem bonus za rejestrację bez problemu :)

To już mój drugi bonus za rejestrację - bo nie wiem czy ktoś pamięta, ale w idei pop do starterów dołączano formularz do wysłania pocztą, i było za to 10zł na konto główne :D (ok. 2004 rok). Żadnego skanu dowodu, a to wystarczyło żebym jeszcze rok temu wymienił w salonie kartę sim.
Obrazek
 #881060  autor: Rozyk
 04 sie 2016, 21:05
Rejestrowałem dzisiaj kartę Orange w kiosku RUCHu. Pierwszy numer bez problemu.
Za to przy próbie rejestracji drugiego system twierdził, że jest już zarejestrowany. Próba kilkukrotna. Kupiłem w tym kiosku nowy starter i też nie dało się już go zarejestrować na moje dane - też system twierdził, że numer jest już zarejestrowany.
Czyżby w tym systemie RUCHu dało się zarejestrować tylko jedną kartę SIM na jeden PESEL??

Spiskowa teoria: Klient zarejestrował jedną kartę SIM, nie damy mu zarejestrować drugiej bo trzeba będzie zapłacić RUCHowi za usługę. Klient zadzwoni na infolinie i mu zarejestrujemy kolejne karty po przesłaniu SMSa weryfikującego. Możliwe to?

A przy okazji informacja, że karty SIM oczywiście nie trzeba wyciągać z telefonu - wysyła się SMSa na numer 80190 i w odpowiedzi przychodzi SMS z informacją, czy numer jest zarejestrowany i z numerem karty SIM. Po czym... do rejestracji ten numer karty SIM nie jest potrzebny, bo wystarczy numer telefonu...
 #881369  autor: PawelloWawa
 06 sie 2016, 10:39
Wczoraj aktywowalem bonus za rejestrację numeru w Orange Free na Kartę. W Mój Orange mam tak napisane:
Środki na transfer danych 104857 zł
Promocyjny pakiet danych 9,46 GB
Promocyjny pakiet mam z Pokemon Go, jest jeszcze ważny do jutra. I tu moje pytanie, czy te pakiety nie miały się sumować, tzn. bonus za rejestrację nie miał przedłużyć pakietu z Pokemon Go? Bonus aktywował mi konsultant, więc może coś pomieszał?
 #881400  autor: Dax13
 06 sie 2016, 12:54
Pakiet internetowy w formie złotówek przypomina mi akcję z kodami z lays/lion gdy po zmianie taryfy pakiet internetu zwiększał się kilkukrotnie :D
 #881403  autor: Jestem_Janek
 06 sie 2016, 13:06
PawelloWawa pisze:Wczoraj aktywowalem bonus za rejestrację numeru w Orange Free na Kartę. W Mój Orange mam tak napisane:
Środki na transfer danych 104857 zł
Promocyjny pakiet danych 9,46 GB
Promocyjny pakiet mam z Pokemon Go, jest jeszcze ważny do jutra. I tu moje pytanie, czy te pakiety nie miały się sumować, tzn. bonus za rejestrację nie miał przedłużyć pakietu z Pokemon Go? Bonus aktywował mi konsultant, więc może coś pomieszał?
104857zł w taryfie OFNK = 1048570 MB = 1TB :shock:
całkiem fajnie
 #881405  autor: Dax13
 06 sie 2016, 13:16
PawelloWawa pisze:Wczoraj aktywowalem bonus za rejestrację numeru w Orange Free na Kartę. W Mój Orange mam tak napisane:
Środki na transfer danych 104857 zł
Promocyjny pakiet danych 9,46 GB
Promocyjny pakiet mam z Pokemon Go, jest jeszcze ważny do jutra. I tu moje pytanie, czy te pakiety nie miały się sumować, tzn. bonus za rejestrację nie miał przedłużyć pakietu z Pokemon Go? Bonus aktywował mi konsultant, więc może coś pomieszał?
Jak to się stało że pakiet aktywował konsultant? Próbowałeś samemu i nie wchodziło i wtedy dzwoniłeś na infolinię?
 #881450  autor: PawelloWawa
 06 sie 2016, 16:52
Dax13, próbowałem sam i była odpowiedź zwrotna, że wysłałem błędny komunikat. Bonus włączył konsultant z infolinii. Co do zmiany taryfy - a może da się to jakoś przerzucić na konto głowne zmianą taryfy czy czymś innym? :D albo macie może jakieś inne pomysły co z tym zrobić? :)
Janek, dla pewności jeszcze sprawdziłem;) jest 104857,60 zł ważne 31 dni.
  • Strona 5 z 35
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 35
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 35