DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 49 z 102
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 102
 #879198  autor: njuken
 27 lip 2016, 15:05
arat99 pisze:Te darmowe stare startery mają taryfę PINK1, a od dzisiaj nie można już zmienić taryfy na PINK9 w której był bonus 250mb co miesiąc, tylko na te nowe taryfy.
Z salonu PLAY udało mi się dzisiaj dorwać taki darmowy starter 300 MB. Zobaczymy jaka taryfa się aktywuje. W sumie nic nie tracę :)
 #879199  autor: scisly
 27 lip 2016, 15:06
Konsultant Play poinformował mnie, że można tylko raz skorzystać z bonusu za rejestrację. Mam numer w nju i chciałem skorzystać z bonusu za rejestrację, czyli 1000 minut do wszystkich, a później przejść do play na taryfę mini max i skorzystać z bonusu (100zł, rwk). Poinformował mnie również, że bonusu 60zł za przeniesienie nie dostanę, ponieważ dotyczy to tylko taryf play mix.
Czy ktoś może potwierdzić te informacje? Czy w taryfie mini max środki dalej pobierane są z konta promocyjnego np. na pakiet rozmów bez limitu za 29zł?
 #879205  autor: njuken
 27 lip 2016, 15:44
surface123 pisze:@njuken, musialbys zmigrowac do taryfy Pink9 a to juz raczej nie reslne wiec nici z Twojego planu...
Chciałem tylko sprawdzić. Nawet gdyby nie dało się ustawić Pink9, to będzie za darmo 100 GB na 30 dni. JA sam tego nie wykorzystam, więc podaruje komuś w rodzinie, więc nic się nie zmarnuje.

Karta bez aktywacji zarejestrowana w salonie. Telefon 3G zasięg jest, karty nie czyta. Może teraz musi być z obsługą 4G? Nie mam przy sobie modemu , więc nie sprawdzę teraz.


Teraz sprawdziłem na Play24 i na mojej starej Pink9 pojawiły się dzisiaj następujące opcje.

Obrazek

Masz rację, nie będzie już można przejść na PINK9 z bonusem 250 MB.
 #879208  autor: reboot
 27 lip 2016, 16:34
njuken - lepiej dorwij modem ze starą kartą i potwierdź, że 250 MB przedłużyło 100 GB po raz drugi :) choć wierzę w to, co pisałeś wcześniej, że faktycznie to działa.

W ogóle teraz straszna dezinformacja na forum - stare startery wciąż są dostępne, tylko trzeba poszukać po salonach. Te w których było 250MB(9zł) lub 500MB(19zł) na pewno przedłużają 100GB po pierwszym miesiącu i wg kolegi njuken również w kolejnych miesiącach.
Kupiona karta jest nieaktywna po wsadzeniu do modemu tak długo jak jej się nie zarejestruje, ale ważność kart to nawet 2018/2019 rok. Warto jednak zarejestrować je póki wciąż trwa promocja i aktywować, aby dostać 100 GB przedłużane przez rok cyklicznymi pakietami z PInK9/PInK19.

WKS
 #879215  autor: njuken
 27 lip 2016, 17:07
reboot pisze:njuken - lepiej dorwij modem ze starą kartą i potwierdź, że 250 MB przedłużyło 100 GB po raz drugi :) choć wierzę w to, co pisałeś wcześniej, że faktycznie to działa.
100 GB dalej na koncie, bonus 250 MB dalej aktywny z datą przedłużenia 25 każdego miesiąca. Jak będę miał możliwość sprawdzenia daty ważności, dam znać.

Obrazek

pisałem miesiąc temu:
njuken pisze: Na mojej karcie PINK9 25 czerwca odnowił się pakiet 250 MB przedłużając ważność konta internetowego o 30 dni, tym samym pakiet 100 GB przedłużył się do 24 lipca :)
Stan promocyjnego konta transmisji danych to 102324.8 MB
Od tego czasu jak widać wykorzystałem ok. 250 MB
Ostatnio zmieniony 27 lip 2016, 17:28 przez njuken, łącznie zmieniany 3 razy.
 #879216  autor: adik
 27 lip 2016, 17:12
na wiadomym portalu są jeszcze startery za 17,99 zł ten 19 zł, coś czuje że wkrótce cena pójdzie w górę bo z salonów szybko znikną i później to już tylko z drugiej ręki będzie stary PINK dostępny gdzie nie dość że jest pakiet przepychający 100 GB do roku to jeszcze tańszy później pakiet neta za 45 zł zamiast 49 zł.

http://www.speedtest.net/my-result/4142279769
 #879222  autor: njuken
 27 lip 2016, 17:37
adik pisze:na wiadomym portalu są jeszcze startery za 17,99 zł ten 19 zł, coś czuje że wkrótce cena pójdzie w górę bo z salonów szybko znikną i później to już tylko z drugiej ręki będzie stary PINK dostępny gdzie nie dość że jest pakiet przepychający 100 GB do roku to jeszcze tańszy później pakiet neta za 45 zł zamiast 49 zł.
Będzie gorzej jak będą się aktywować już w tej nowej Internet na kartę 9 czy 19
 #879224  autor: Maks SIM
 27 lip 2016, 17:59
njuken pisze: Karta bez aktywacji zarejestrowana w salonie. Telefon 3G zasięg jest, karty nie czyta. Może teraz musi być z obsługą 4G? Nie mam przy sobie modemu , więc nie sprawdzę teraz.
njuken możesz napisać,
1. kiedy aktywowałeś tą kartę? dzisiaj?
2. ile czasu minęło od próby aktywacji ?
Problem jest chyba z aktywacją i widocznością Karty SIM w systemie PLAY... trzeba będzie czekać to regułkowe "24 H" spróbuj, co jakiś czas czy System Play widzi ta karte i daj nam znać tutaj :)

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #879233  autor: scisly
 27 lip 2016, 18:22
scisly pisze:Konsultant Play poinformował mnie, że można tylko raz skorzystać z bonusu za rejestrację. Mam numer w nju i chciałem skorzystać z bonusu za rejestrację, czyli 1000 minut do wszystkich, a później przejść do play na taryfę mini max i skorzystać z bonusu (100zł, rwk). Poinformował mnie również, że bonusu 60zł za przeniesienie nie dostanę, ponieważ dotyczy to tylko taryf play mix.
Czy ktoś może potwierdzić te informacje? Czy w taryfie mini max środki dalej pobierane są z konta promocyjnego np. na pakiet rozmów bez limitu za 29zł?
Jest ktoś w stanie potwierdzić powyższe info? Czy korzystając z bonusu w nju nie będę mógł później skorzystać z bonusu w play?
 #879235  autor: njuken
 27 lip 2016, 18:24
Maks SIM pisze:njuken możesz napisać,
1. kiedy aktywowałeś tą kartę? dzisiaj?
2. ile czasu minęło od próby aktywacji ?
Problem jest chyba z aktywacją i widocznością Karty SIM w systemie PLAY... trzeba będzie czekać to regułkowe "24 H" spróbuj, co jakiś czas czy System Play widzi ta karte i daj nam znać tutaj
Dzisiaj w salonie PLAY przed 14 była rejestracja nieaktywowanego darmowego startera (przetestuj internet 4G) Dzwoniłem na infolinie i konsultant powiedział, że aktywacja takiego startera zajmuje do "24 H" Dam znać o aktywacji i o możliwości zmiany oferty z takiego startera.
Ostatnio zmieniony 27 lip 2016, 18:39 przez njuken, łącznie zmieniany 3 razy.
 #879239  autor: Maks SIM
 27 lip 2016, 18:39
marcinek243 pisze:Kolejna reklamacja i kolejna gadka że nie można wydłużać bonusów za rejestrację...
marcinek243 możesz dokładnie, szczegółowo napisać na jakim starterze ?

Informacja: nieobecny na forum do 31.12. - z powodu Świąt Bożego Narodzenia
:) / Szczęśliwego Nowego Roku
 #879241  autor: goldenmen
 27 lip 2016, 19:01
według mnie to celowo wprowadzili nową ofertę internetowa bo zobaczyli cwaniackie zagrywki w stylu 100GB na rok przedłużanych co miesiąc przez bonus. tego nie przewidzieli wprowadzając RWK w taryfie internetowej .mysleli że ludzie i tak beda musieli doładowywac regularnie mimo RWK bo pakiet bonusowy przepadnie
 #879260  autor: KC-KARLOS
 27 lip 2016, 20:29
W nowej ofercie "Internet na Kartę" faktycznie NIE MA możliwości przedłużenia 100 GB za rejestrację jak to w starterach/opcjach poprzedniej taryfy, gdzie wystarczy mieć taryfę PLAY INTERNET NA KARTĘ 9 / 19.

Ale jest na to sposób - dotyczy nowej karty bez aktywowanego pakietu za rejestrację numeru:
> migrujemy w Play24 na ofertę INTERNET NA KARTĘ 50 ZŁ.
> po ok godzinie czasu aktywujemy 100 GB
> doładowujemy konto do poziomu MINIMUM 50,01 PLN i odpalamy pakiet 2 GB co miesiąc przez ROK za 50 zł. W kolejnym miesiącu otrzymamy 2 GB, które skumuluje się z tymi 100 GB i ważność GB wydłuży się o kolejne 30 dni.
Tym samym zyskamy przedłużenie GB za ok 4,17 miesięcznie. BEZ DOŁADOWAŃ KONTA.
Chcemy aktywniej korzystać z neta?? W każdej chwili ładujemy konto dowolną kwotą i odpalamy jedną z usług nielimitowanych GB z lejkiem 1 mbit/s i ZWIĘKSZAMY PULĘ PREMII GB.

WAŻNE:
> po migracji na nową ofertę PRZEPADA PREMIA MB/GB (powinna zgodnie z regulaminem przejść nienaruszona)
> ważność konta głównego ustawia się na 30 dni, jeśli konto przed migracją było ważne np 7 dni z ostatniego doładowania za 5 zł
> aktywne dotychczas pakiety przepadają bezpowrotnie, złotówki przechodzą NIENARUSZONE.
> przy aktywacji "miesiąca bez limitu" jest już SZTYWNY LIMIT 100 GB, po którym automatycznie prędkość spada do 1 mbit/s. PLAY NIE WYSYŁA NOTYFIKACJI O TYM ZDARZENIU, LECZ O TYM INFORMUJE W MATERIAŁACH INFORMACYJNYCH.

BARDZO WAŻNE: ABY SPRAWDZIĆ WAŻNOŚĆ PREMII MB/GB WPISUJEMY KOD *101# po przełożeniu karty do modemu/telefonu albo w aplikacji sterującej. Kod USSD spowoduje w trybie automatycznym sieci przeskoczenie na kilka minut z LTE / LTE+ (4G LTE ULTRA) na 3G / HSPA.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
  • Strona 49 z 102
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 102
  • 1
  • 47
  • 48
  • 49
  • 50
  • 51
  • 102