DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
  • Strona 12 z 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
 #878305  autor: zoltan666
 21 lip 2016, 23:04
Mam darmowy starter z Plusa w ofercie Ja + Internet na kartę. Zamówiłem, żeby móc czasem skorzystać z Nocnego Transferu. Teraz trochę sytuacja mi się zmieniła i być może ten Nocny Transfer nie będzie mi potrzebny. Ale jednak gdybym potrzebował, a nie chciał numery rejestrować to powinienem ten starter do 25.07 aktywować, bo potem juz będzie konieczna rejestracja, zeby z niego skorzystać?
 #878316  autor: Ramirez
 21 lip 2016, 23:55
Rebeliant pisze:Znam taki przypadek, że w TM wydawali duplikat SIM, oczywiście po rejestracji numeru, ale gdy przyszedł czas na MNP, to okazało się, że numer nie jest zarejestrowany. :-)
Bo tam zawsze takie dziadostwo odwalali. Przeniosłem do nich numer na kartę i jak chciałem zabrać numer po kilku miesiącach do innej sieci to tez były problemy. Oficjalnie nie był zarejestrowany. Podobno peselu nie było. Musiałem się z nimi szarpać ze trzy tygodnie zanim mi numer pozwolili przenieść. I akurat ta ustawa o rejestracji bardzo mi sie podoba. Nie będą robili sztuczek z wyrejestrowaniem numeru po przejściu z abonamentu na kartę, w przenoszeniu pomiędzy tmobile i heyah itd. Raczej nie będą mieli teraz jak utrudniać przenoszenia numerów.
 #878322  autor: habish
 22 lip 2016, 08:38
zoltan666 pisze:Mam darmowy starter z Plusa w ofercie Ja + Internet na kartę. Zamówiłem, żeby móc czasem skorzystać z Nocnego Transferu. Teraz trochę sytuacja mi się zmieniła i być może ten Nocny Transfer nie będzie mi potrzebny. Ale jednak gdybym potrzebował, a nie chciał numery rejestrować to powinienem ten starter do 25.07 aktywować, bo potem juz będzie konieczna rejestracja, zeby z niego skorzystać?
Tak, musisz go teraz aktywować.
 #878365  autor: Camis
 22 lip 2016, 14:12
W końcu będzie można bez cyrków przenieś numer. Tak to albo specjalnie nie rejestrowali po przeniesieniu albo błędny PESEL albo znów coś innego... Teraz operator spiszę sobie dane z dowodu i już na stałe będą przypisane do numeru.
 #878651  autor: biala1991
 24 lip 2016, 17:32
Ramirez pisze:
Rebeliant pisze:Znam taki przypadek, że w TM wydawali duplikat SIM, oczywiście po rejestracji numeru, ale gdy przyszedł czas na MNP, to okazało się, że numer nie jest zarejestrowany. :-)
Bo tam zawsze takie dziadostwo odwalali. Przeniosłem do nich numer na kartę i jak chciałem zabrać numer po kilku miesiącach do innej sieci to tez były problemy. Oficjalnie nie był zarejestrowany. Podobno peselu nie było. Musiałem się z nimi szarpać ze trzy tygodnie zanim mi numer pozwolili przenieść. I akurat ta ustawa o rejestracji bardzo mi sie podoba. Nie będą robili sztuczek z wyrejestrowaniem numeru po przejściu z abonamentu na kartę, w przenoszeniu pomiędzy tmobile i heyah itd. Raczej nie będą mieli teraz jak utrudniać przenoszenia numerów.

T-Mobile brzydko się chwyta kasując dane po przejściu z abonamentu na kartę. Akurat ja na tym skorzystałam, bo zależało mi na zmianie właściciela :)
Konsultanci albo celowo wprowadzają w błąd albo sami nie znają procedur. Twierdzili, że nr nadal będzie figurował na poprzedniego właściciela i proponowali żeby nie migrować na kartę tylko zrobić cesje za jedyne 70zł. Jednak wypowiedziałam umowę i dzięki temu, że wbrew zapewnieniom infolinii nr stał się bezpański :) miałam cesje za darmo
 #878750  autor: HappyBoy
 25 lip 2016, 10:43
Podczas migracji między Orange <= a => NJU Mobile dane Abonenta są czyszczone :D

O dziwo użytkownik sieci Orange może w łatwy i szybki sposób przenieść numer do innego operatora BEZ WIZYTY w salonie sieci Orange!
Jak ? To proste! Wystarczy przenieść numer do sieci NJU za pomocą SMSa... i zalogować się do panelu NJU a potem wprowadzić dane Abonenta i zapisać :D
Potem droga prosta do salonu bądź na stronę nowego operatora :D
 #878752  autor: Remington
 25 lip 2016, 10:54
HappyBoy pisze:zalogować się do panelu NJU a potem wprowadzić dane Abonenta i zapisać
1. Od kilku tygodni to nie działa.

2. Tak "zarejestrowanych" dawniej numerów Orange nie uznaje już za zarejestrowane.
 #878777  autor: Camis
 25 lip 2016, 12:32
HappyBoy pisze:Podczas migracji między Orange <= a => NJU Mobile dane Abonenta są czyszczone :D

U mnie po Virgin > Nju kurierem > Orange sms = Dane pozostały, potwierdziłem to przez czat w aplikacji.
 #879027  autor: bartek07
 26 lip 2016, 15:49
Podawaliście ulicę i numer dowodu osobistego przy rejestracji karty w Play?
Wtedy nie byłem świadom ale teraz czytam, że tylko imię, nazwisko i pesel.
No trudno ja już mam wszystko wpisane.
 #879038  autor: Camis
 26 lip 2016, 17:09
Tylko imię i nazwisko + pesel. Inne dane nie maja prawa wymagać. Nawet jest o to afera na forum Play. Rzecznik miał się tym zając.


Pracownik salonu bez mojej wiedzy i zgody wprowadził numer dow.osob. do systemu Play!


https://goo.gl/xhkJ3I
 #879107  autor: Ramirez
 26 lip 2016, 23:33
A na Facebooku tmobile i heyah dalej każą rejestrować numery przez wypełnienie pdfa i wysłanie na maila wraz ze skanem dowodu... Oni są jacyś oderwani od rzeczywistości? :lol: A może tak wolno jednak? :D
 #879109  autor: artsky
 26 lip 2016, 23:42
No wiesz, to elita wśród sieci. W P4 jak już masz jeden nr zarejestrowany, to następny przez tel możesz. Może do tego samego zmierzają. Abo jak im już podsz dane, to sami zadzwonią i zweryfikują to. Albo jak Virgin przez Ruch, zobaczymy :smt006
 #879132  autor: kemot82
 27 lip 2016, 07:40
Mam sima Play włożonego kilka lat temu w domową centralkę alarmową. Niestety, ale nie mogę go wyjąć ponieważ centralka ma zabezpieczenie antysabotażowe a ja nie dostałem od instalatora kodu do rozbrojenia antysabotażu... Z instalatorem kontaktu brak.
Czy zarejestruję ten numer w salonie Play bez problemu na swoje dane nie mając sima "w ręce/telefonie"?
Czy może Play przesyła jakieś kody potwierdzające na rejestrowany numer? Wtedy robi mi się mały problem...
P.S. Mam ten numer dodany do Play24 i mogę nim zarządzać.
  • Strona 12 z 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 16