DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 36 z 202
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 202
 #878810  autor: surface123
 25 lip 2016, 14:33
Ale moze wskoczyc, przeciez biurowy nie oznacza ze ma działac na jednym. Ma byc w jednym miejscu a nie do jednego nadajnika. musze poprostu wtedy rozszerzyc domyslną strefę.

Ja potrzebuję neta do pracy. nie było mnie teraz przez 3 dni i dobrze ze padło dzisiaj o 2 nocy, ale zanim wróciłem to i tak szlag trafił usługę do prawie 12tej w południe

Mam jeszcze LTE Maksymalny w innym miejscu ,ale nie bede przedłuzał bo cena masakryczna i z tego co mówili w Orange, jak palnu nie ma w sprzedazy to nici z przedłuzenia w tym planie.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2016, 14:36 przez surface123, łącznie zmieniany 1 raz.
 #878811  autor: kaspeed
 25 lip 2016, 14:36
Kartę tą mam tylko dla zabawy dla testowania sieci.Nie stac mnie na abonamenty firmowe tudziez inne poza tym jakoś nie lubię umów. Heyah masz złotówkę doskonale wpisuje się w moje zainteresowanie.A to że są błędy w działaniu usługi to sorry nic dla mnie nowego.Nawet oferty z abonamentem problematyczne.( sim 30gb+100lte orange dla firm na tesciów firmę.Nie dziala mi stałe ip/zmienne choć wykupione serwera nie postawie - płatna infolinia techniczna powiedziałem papa z dodatkowego 5 netto czy 15 zrezygnowałem i olałem temat) A tu takie problemy jak występują to dla mnie nie stanowią takiego kłopotu olbrzymiego.) Głownym łączem była na dziś heyah a ze odcieli mi net i problem wystąpił to poszło odpowiednie zgłoszenie.Nie pali mi się tym bardziej że mam jeszcze aż 130gb w sumie dla simki firmowej:P )+ jak bym płakał sim mamusi 20gb.

Teraz będe jechał pod Poznań na 3-4dni i przydało by się by ogarneli do jutra problem z Heyah bo jednak 30gb w 3g + 20 druga sim 50gb na 4dni to mi mało;) zwłaszcza że chcę być w kontakcie z firmą . Niestety tam gdzie uderzam LTE = brak:] wiec zostanie mi 3g nawet 10-15mega by człowiek zniósł.Być może mobilny biurowy dało by się coś pochachmęcić na całe moje miasto wszak mam tylko w sumie 4-5 nadajników i w bliskim sąsiedztwie pracy mam dokładnie 3 sztuki. Ale i tak nie sięgło by do mnie do domu.Chyba że jest możliwośc deklaracji że firma pod 1 adresem a pod innym użytek nie wnikałem być może będę prosił tesciów o ofertę 250gb bez żadnej strefy określonej jak będzie aneksowana umowa.Za blisko 1,5 roku

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878812  autor: darekka
 25 lip 2016, 14:37
Kolego surface123 zerknij na mój post nad swoją wypowiedzią. Też się w tą opcję doposażyłem. :D

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #878813  autor: surface123
 25 lip 2016, 14:43
Darku, tak, widziałem, minus tylko taki że trzeba czekac te kilka miesiecy na "wyzszy pakiet" i jeszcze cos by musiało przełączać ten net jak nie działa t-mobile, nie zwsze jestem w tej lokalizacji niestety :/ i nadal w Biurowym mam więcej i taniej szczególnie ze dostałem bon na 500 zł za umowę do Saturna.
 #878814  autor: kaspeed
 25 lip 2016, 14:46
Być może coś pada w masz złotówkę w systemie danym mi akurat odpukać przydziela net wszystko ładnie tylko od wczoraj coś siekło ale to być może na moje własne życzenie.Możliwe że przesadziłem.
Problemów od 2okresów większych nie miałem.Wczoraj o 17.30 zaczoł się trzeci cykl i było ok poza netem od 23.00 TO jest usługa dla masochistów jak to nazywam:P mnie akurat nie przeszkadza dzwonię pomagają dadzą bonus. Firmy jak są to mają abonamenty dużo możliwości nie musi sie nikt bawić w takie oferty jak ta. Ja lubię chcę to po to zdobyłem karte. Domowe dla firm czy firmowe domowe czy jak to sie na dziś wabi to jest dla firm dobre rozwiązanie.Patrząc na umowy @ to ma naprawdę spoko oferty.Być może coś podobnego wyrwę na tesciów.( przynajmniej spróbuje jak będzie końcówka umowy.I tak wrzucą sobie w koszty.) 20zł za 60gb to też bardzo wg mnie dobra oferta na zapasowy net. Cóż czasem firma lepiej traktowana niż abonament. Ale tu masz złotówkę to dla mnie jest usługa godna uwagi dla kogoś lubiącego zabawy;) A ja taki jestem.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878815  autor: darekka
 25 lip 2016, 14:48
Jako zapas i praktycznie bez kosztów jeśli nie potrzebny to jakaś opcja. Jeśli zaś o staż do większego limitu chodzi to u mnie akurat leżeć może jako alternatywa w przyszłości jeśli by coś z naszą ofertą się zmieniło. Dodatkowo mBank daje bonusik za umowę z NJU więc kosztów żadnych nie poniosę.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #878817  autor: darekka
 25 lip 2016, 14:51
W końcu ogarną chyba problemy-a może zbyt optymistycznie to widzę. Za taką kasę to nie ma co mocno wydziwiać tylko zgłaszać trzeba jak coś nie halo.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #878818  autor: kaspeed
 25 lip 2016, 14:53
Już ogarnięto problemy patrz moje problemy z sesjami;) po 500mega 1gb zrywało a ostatnia moja sesja 400gb ponad i nie zerwało;) Myslę że w ofercie abonamentowej są lekko inne priortytety sieciowe i być może takich problemów w T niema. W orange dla firm głębszych problemów ponad jaja z IP które chciałem wykupić i wykupiłem w sumie nie widzę.W prepaid orange free też jest ok

Napewno heyah to nie oferta dla każdego.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878982  autor: darekka
 26 lip 2016, 10:56
Koledzy sprawdźcie swoje bilingi za 24 i 25lipca, bo na jednym z moich Heyah system w tych dniach nie pobrał złotówki ale nie zapomniał pobrać opłat wg.cennika za rozmowy, sms oraz pobrać 6zł. za Bezpieczny internet(na szczęście net "lekko" był tylko użyty i blokada nie nastąpiła po zużyciu 9zł.).
Zgłoszenie poszło i czekam na zwrot kaski.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #878983  autor: kaspeed
 26 lip 2016, 11:08
U mnie już wszystko jest ok net wrocił 6h po zgłoszeniu. :mrgreen:

No dobra prawie ok od godziny 9.00 pobiera co chwile złotówkę w sumie do czasu połączenia z konsultantką zjadło magicznie 35zł:)+ wczoraj 5zł za kontakt z BOK :twisted: mam 45zł na karcie ciekawe jak będzie do wieczora.Zgłoszono to jako niby pilną sprawę. Jak mówiłem masochista ze mnie;)
Ostatnio zmieniony 26 lip 2016, 11:45 przez kaspeed, łącznie zmieniany 1 raz.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878986  autor: zoltan666
 26 lip 2016, 11:34
Tak mała ciekawostka. Do dziś korzystałem ze startera „10 GB gratis! Co tydzień i na tydzień.” i GB za gole, które na nim aktywowałem. Oczekiwałem smsa z informacją, że zostało 200 MB do wykorzystania tak jak było to wcześniej i miałem starter podmienić na inny z GB za gole (mam na nim około 10 GB). Niestety nie było innej możliwości sprawdzenia pozostałych do wykorzystania GB. Ale zamiast takiego smsa otrzymałem wiadomość, że został aktywowany pakiet „10 GB gratis! Co tydzień i na tydzień.” Ja tego pakietu nie aktywowałem, a więc prawdopodobnie wyczerpały się GB za gole i aktywowało się automatycznie, żeby nie pobierać opłaty za Bezpieczny internet.
 #878998  autor: kaspeed
 26 lip 2016, 12:44
Reklamacja panie standardowo.od 2dni mają jakieś problemy w stylu NOL( Nie zidentyfikowany obiekt latajacy) U mnie te dzisiejsze 22zł no i 3,85 wczoraj za BOK no wkurzyło lekko ale cóż po to mam czas by sie z nimi bujac.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878999  autor: odkrywca1
 26 lip 2016, 12:49
niestety u mnie to samo dziś zjadło 33 zł i dalej zjada reklamacja zgłoszone ale tym razem był nieogarnięty konsultant i nie wiem co z tego będzie ( najwyżej będę składał pisemną reklamację)
ciekawy jestem czy zje mi jeszcze te 25 z konta co pozostało??
EDIT Problemy na karcie HEYAH
Ostatnio zmieniony 26 lip 2016, 17:54 przez odkrywca1, łącznie zmieniany 1 raz.
 #879010  autor: darekka
 26 lip 2016, 13:41
Koledzy piszcie z jakim starterem(Heyah czy T-mobile) macie problem, bo u mnie 2xT-mobile niczym skała śmigają bez problemów(złotóweczki ładnie pobiera codziennie i działa jak trzeba), a problem w.w wystąpił tylko na Heyah gdzie 24 i 25ego nie pobrało 1zł. ale dziś złotówkę pobrało więc raczej problemu być już nie powinno.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #879023  autor: notsure
 26 lip 2016, 15:21
Mi na Heyah też nie pobrało złotówki 24 lipca, a dzisiaj 26 lipca już mam pobrane 2 razy (pewnie zaległa), widzę w aplikacji mobilnej. Kłopotów z netem wczoraj nie miałem, żadnych bezpiecznych internetów ani lejków nie stwierdzono. Jak wrócę do domu to zobaczę jak dzisiaj to wygląda.
 #879035  autor: darekka
 26 lip 2016, 16:46
Sprawdź jak było 25ego z pobraniem 1zł. oraz przyjrzyj się czy za jakieś połączenia nie skosiło...

Widzicie koledzy dzięki pisaniu gdzie mamy problem od razu widać, że problemy dotyczą tylko Heyah. Jak wróci użytkowniczka numeru Heyah to sprawdzę czy dziś oddali kasę za 2dni(całe 6,84zł. -Bezp.intern i 6x sms-na szczęście blokady internetu nie było) oraz czy nie pobiera dodatkowo jakiejś innej kaski.

EDIT: po powrocie użytkowniczki(siostra) Heyah na bilingu jak byk pobrali dziś 4x 1zł. Zadzwoniłem i oddali wszystko co do grosza 6,84zł.(24 i 25lipca) i 3zł.dzisiejsze.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #879202  autor: zoltan666
 27 lip 2016, 15:23
Przy logowaniu do miBoa wyskakuje:

"Rejestracja karty SIM
Zgodnie z wymaganiami ustawy antyterrorystycznej każda karta SIM musi zostać zarejestrowana. Aby zarejestrować kartę SIM kliknij potwierdź"

Nie wiem jak to wygląda dalej, bo wybieram Anuluj.

Widzę, że w zakładce dotyczącej rejestracji jest taka informacja:

"Rejestracja numeru na kartę
W celu rejestracji Twojego numeru, podaj należący do Ciebie inny numer w T-Mobile. Może to być numer abonamentowy lub wcześniej zarejestrowany numer na kartę"

Czyli pewnie rejestracja bez wizyty w salonie jest możliwa (choć nie w moim przypadku, bo nie mam nic na siebie w T-Mobile).


Wczoraj napisałem, że aktywowała mi się bez mojej wiedzy opcja usługowa na starterze „10 GB gratis! Co tydzień i na tydzień.” Myślałem, że to dlatego, bo skończyły się GB za gole. Dziś jednak okazuje się, że GB za gole jeszcze były, bo mimo tego, że od czasu samo aktywacji opcji zużyłem około 2 GB to wciąż mam 10 GB do wykorzystania, choć w historii te zużyte GB widnieją.
  • Strona 36 z 202
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 202
  • 1
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37
  • 38
  • 202