DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #880470  autor: Fmobile
 02 sie 2016, 20:08
taktakmen pisze:Od dziś, 2 sierpnia br. obowiązują nowe kody dla promocji Złap Gigabajty.
Aby aktywować pakiet Klient musi wysłać SMS na darmowy numer 80102 wpisując w treści kod: GOLEM dla 1 GB oraz SPACER dla 10 GB.

SPACER dla 10 GB
dzięki, kod przyjęty :)

LTE 1800 -90dBm 2.5 km do stacji
Obrazek
 #880691  autor: Marcel82
 03 sie 2016, 15:55
Dopytałem, ma taryfę Free ważną 94 dni. Nie zdawałem sobie sprawy, że tam dają takie końskie bonusy GB ;) ale jak już chciałem być miły i zacząłem, to dokończę.

1.
Napisz proszę co ma zrobić teraz:
a). Wysłać SPACER na nr 80102, a następnie (jak przyzna bonus 10 GB) wysłać START na nr 8002
czy może odwrotnie?
b). Wysłać START na nr 8002, a następnie (jak potwierdzi RWK) wysłać SPACER na nr 80102
Czy wsio ryba?

2.
Wartość bonusów z doładowania sprawdza się poprzez SMS o treści ILE pod numer 411.
Czy te 10 GB też tam wpadnie i pokaże ważność 1 rok (pkt. nr 1 w/w)?

3.
I ostatnie: czy rejestracja numeru niczego nie pochrzani/skróci? Kiedyś będzie musiała to zrobić.
Czytałem Regulamin Promocji „Konto ważne rok w Orange na Kartę” obowiązujący od 17 grudnia 2015r. do odwołania i chyba nic nie powinno się stać, ale wolę się upewnić.
pkt. 5
W przypadku gdy w trakcie obowiązywania Promocyjnej ważności konta głównego, Abonent dokona doładowania w wyniku którego ważność konta głównego okazałaby się dłuższa niż ta wynikająca z Promocji, to wówczas Abonenta obowiązuje korzystniejsza ważność konta głównego wynikająca z tego doładowania.
pkt. 15
(...) jeżeli ważność tych bonusów internetowych wynikająca z doładowania byłaby dłuższa niż
ważność konta głównego wynikającego z Promocji to wówczas obowiązuje korzystniejsza dla Abonenta ważność bonusów wynikająca z doładowania).
Z góry dziękuję za odpowiedź!
 #880704  autor: daromar
 03 sie 2016, 16:48
1 Tutaj kolejnośc nie ma znaczenia, pakiet 10 GB z promocji pokemonowej ma ważność tydzień a Start przedłuża ważność konta o rok. Dwie zupełnie różne sprawy.

2 SMS jest o ile pamiętam płatny, jest też kod USSD *101*01# To jest pakiet danych z pakietu po doładowaniu. Te z promocji pokemonowej i po rejestracji idą na osobne konto, które można sprawdzić przez SMSa o treści ILE DANYCH pod numer 901 (koszt SMS-a 20 gr), lub dzwoniąc *500 no i na orange online

3 co ma zepsuć/skrócić? Rejestracja jest obowiązkowa, w Orange regulamin bonusów po rejestracji jest tylko do 18 sierpnia. Ciekawe co będzie później :)
Ostatnio zmieniony 03 sie 2016, 17:35 przez daromar, łącznie zmieniany 1 raz.
 #880718  autor: Marcel82
 03 sie 2016, 17:21
Przemix pisze:Nie to samo konto. Przedluzyc da sie tylko bonusem 10gb za rejestrację karty. Jak ciotka ma bo usy netu po doladowaniu to jest w taryfie SMART lub Free. Wyslij START pod 8002 to wlaczysz rok waznosci kasy i netu.
daromar pisze:1 Tutaj kolejnośc nie ma znaczenia, pakiet 10 GB z promocji pokemonowej ma ważność tydzień a Start przedłuża ważność konta o rok. Dwie zupełnie różne sprawy.

2 SMS jest o ile pamiętam płatny, jest też kod USSD *101*01# To jest pakiet danych z pakietu po doładowaniu. Te z promocji pokemonowej i po doładowaniu idą na osobne konto, które można sprawdzić przez SMSa o treści ILE DANYCH pod numer 901
Źle zrozumiałem wcześniej Przemixa - myślałem, że w Orange Go są różne konta, a w SMART i Free już te same i przedłużę wszystko o rok.

Czyli START pod 8002 wydłuży tylko te GB z doładowań (zawsze to coś jeśli mało dzwoni i mało używa GB).
Te 10 GB to trochę nie warte zachodu. Powiem, żeby wysłała pod 8002, a pod 80102 jak chce.
Dzięki za odpowiedź!
 #880721  autor: daromar
 03 sie 2016, 17:40
Te 10 GB jest za darmo i po wysłaniu darmowego smsa, na kolejny tydzień można przedłużyć kolejnym kodem z pokemonów przez dodanie pakietu 1 GB. Trochę zachodu i masz na 2 tygodnie 11 GB. Jeszcze do 31 sierpnia można włączyć pakiet 6GB za 6 zł na miesiąc.
 #880729  autor: Marcel82
 03 sie 2016, 18:18
Dzięki za wszystkie odpowiedzi i porady.
Ja nie zdawałem sobie sprawy, że ciotka ma taryfę Free i takie duże bonusy za doładowania - 15 GB za doładowanie 50 zł wystarcza jej spokojnie. A okazało się, że kuzynka już jej dawno włączyła tego STARTa ;-) Chciałem dobrze i mi podziękowała, ale te pokemony jej do niczego potrzebne :) jak i całemu światu zresztą :mrgreen:
Jeszcze raz THX
 #881192  autor: taktakmen
 05 sie 2016, 12:52
Od dziś, 5 sierpnia br. obowiązują nowe kody dla promocji Złap Gigabajty.
Aby aktywować pakiet Klient musi wysłać SMS na darmowy numer 80102 wpisując w treści kod: MOTYL dla 1 GB oraz CUKIEREK dla 10 GB.