DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 8 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
 #877364  autor: eddie71
 15 lip 2016, 17:42
Mam taryfę Tak Tak Hot. Usługa RWK w wielu taryfach na kartę została wycofana. Od 1 lipca 2016 nie można już jej aktywować. Osoby, które mają ją aktywną, to mogą nadal z niej korzystać, ale nie wiadomo jak długo.
Konsultant zaproponował przejście na taryfę Fri i płacenie ok. 18 zł za roczną ważność (3x5zł na 300 dni). W innych sieciach RWK jest to za darmo.
Byłem wiele lat w T-Mobile i Erze, ale niemożność włączenia RWK zmusza mnie do przejścia do innej sieci Play, Plus, Orange (w tej kolejności), lub wirtualni na ich stacjach bazowych.
 #878439  autor: kaspeed
 22 lip 2016, 21:55
Panowie nie wiem czy to błąd ale nowa heyah doładowałem się za 5taka wysłalem sms TAK no i pobrało 5zł:) za RWK:} za aktywację usługi przyszedł sms zwrotny ze do 22.08 2017 mam nr aktywny a w MBOA pokazuje mi 18.07 2017:?

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878458  autor: kaspeed
 22 lip 2016, 23:02
Napisałem jaka taryfa: NOWA HEYAH nie masz złotowkę;) inne dwa startery;) TAK na nr 568.


Kase pobrało 5zl napisało sms zwrotny że nowa data to 22.08 2017 a data dalej wisi do 18.07 2017 :roll:

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878570  autor: eddie71
 23 lip 2016, 23:58
A co za różnica skoro masz uruchomioną usługę "Rok Ważności Po Każdej Rozmowie". Co miesiąc będą Ci pobierać z konta 3 zł i od teraz zawsze masz rok ważności po każdej rozmowie. Więcej informacji na stronie http://www.heyah.pl/na-karte/nowa-heyah (przedostatnia łapka).
Regulamin usługi "ROK ważności konta po każdej rozmowie": http://www.heyah.pl/regulaminy/na-karte ... f6af8a4479
 #878573  autor: kaspeed
 24 lip 2016, 00:35
CZytaj usługi nie miałem włączonej nie pobrało 3zł a 5zł za aktywację usługi.Pobrało wysłało sms zwrotny że mam do 22.08 2017 ale nie przedłuzyło ważności ani po sms zwrotny za 5zł po aktywacji ani po działaniu sms/tel... :roll: Wlaśnie jestem w trakcie reklamacji.
Poza tym o ile wiem W Heyah I Tmobile usługa RWK została wycofana.Czytaj masz aktywne to dopoki będzie 3zł miesięcznie na pobranie będzie działalo.Ale w moim wypadku nie miałem kasy więc automatycznie usługa była wyłączona Po doładowaniu za 5zł system ją niby aktywował ale nie przedłuzył ważności.Powinno pobrać 5zł i o rok wydłuzyć samo z siebie.Ale nie zrobiło tego choć sms przysłalo ze zmieniono ważność.Na Drugim numerze mam 1zł i tam jest jeszcze lepsza akcja co działanie to przedłuza ważnośc konta.Choć numer bez kasy od prawie roku:]

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878900  autor: eddie71
 25 lip 2016, 20:44
W takim razie ciekawe jak sieć rozpatrzy reklamację. Ja już przeniosłem numer, bo nie chciało mi się z nimi bawić i w dodatku płacić za coś, co u innych jest darmowe. Może kiedyś zmienią podejście do klientów, bo teraz preferują tych, którzy płacą i nie pytają za co.
 #890570  autor: biala1991
 08 paź 2016, 08:14
TM taryfa Frii, o ile dobrze pamiętam to połączenia wychodzące zostały zablokowane w marcu zeszłego roku. Pomimo tego ebok pokazywał ważność konta do marca tego roku (czyli rok od ostatniej rozmowy). Po ożywieniu nr doładowaniem przyszedł sms z podziękowaniem za zasilenie i kolejny-Pobrano zaległą opłatę za RWK :D Zajumali mi kasę za zlikwidowaną usługę. Miło że tylko za jeden miesiąc a nie cały okres nieaktywności i dobrze że to było RWK a nie np nolimit za 25zł :D
Nie zdążyłam sprawdzić a warto wiedzieć, czy przy zablokowanych połączeniach działają kody wyłączające usługi?
 #890583  autor: Kompan
 08 paź 2016, 10:28
biala1991 pisze:"...Nie zdążyłam sprawdzić a warto wiedzieć, czy przy zablokowanych połączeniach działają kody wyłączające usługi?
Przy zablokowanych połączeniach wychodzących aktywacja-dezaktywacja usług nie jest możliwa.
 #892651  autor: zoltan666
 23 paź 2016, 13:58
Wróciła usługa „Rok Ważności Konta” dla Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii (za 3 zł./mc.) - sprawdzone i działa. Ważność konta po aktywacji usługi - 23.11.2017.
 #892909  autor: eddie71
 24 paź 2016, 20:42
W taryfie Hot nie ma rocznej ważności konta. Dopiero co był o tym artykuł pod tytułem "15 czerwca 2016 T-Mobile wycofało w ofertach na kartę usługę Roku ważności konta.". Link http://www.telepolis.pl/wiadomosci/t-mo ... 36436.html
Roczną ważność można jednorazowo otrzymać w przypadku rejestracji karty. Moja karta była już zarejestrowana, więc mnie to nie dotyczyło, ale nawet gdybym zarejestrował niezarejestrowaną, to po 365 dniach kończyła się roczna ważność i problemy powracały.

Podsumowując T-Mobile nie reaktywowało, ani nie przywróciło rocznej ważności w taryfach na kartę (oprócz Fri). Ta usługa obowiązuje nadal u tych osób, które miały ją włączoną w momencie wejścia nowego regulaminu.

Na stronie T-Mobile nic nie ma o reaktywacji, lub wprowadzeniu nowego RWK. Link do T-Mobile na kartę: http://www.t-mobile.pl/pl/dlaciebie/ofe ... rte/uslugi

W taryfie Fri była cały czas dostępna roczna ważność konta, ale ta taryfa była niekorzystna dla wielu użytkowników. Nie opłacało się przechodzić na Fri.
 #892933  autor: groove
 24 paź 2016, 22:40
zoltan666 pisze:Wróciła usługa „Rok Ważności Konta” dla Użytkowników T-Mobile na kartę korzystających z taryfy Frii (za 3 zł./mc.) - sprawdzone i działa.
Dzięki za cynk, rzeczywiście wróciło. A może ktoś zoritntowany wytłumaczyć jak RWK wpływa na doładowanie, tzn. jeśli doładuje konto np. za 30pln i mam wychodzące/przychodzące na jakiś czas to jaki jest wtedy okres ważności i czy nie zmienia go wtedy na taki jak jest dla danej kwoty ładowania?
 #892968  autor: ariva65
 25 paź 2016, 10:41
Potwierdzam. W taryfie Hot tez działa. Pobrało z konta 5zl. RWK dostępne pod *100# i *9797. Pewnie niedługo będzie regulamin.
 #892986  autor: biala1991
 25 paź 2016, 12:12
eddie71 pisze:W taryfie Fri była cały czas dostępna roczna ważność konta, ale ta taryfa była niekorzystna dla wielu użytkowników. Nie opłacało się przechodzić na Fri.
Co Ty piszesz? RWK zostało wycofane na wszystkich taryfach, i starszych typu Hot i nowszej Frii. Jeśli daje się je włączyć a nie ma oficjalnego info o przywróceniu to pewnie to błąd systemu. Podejrzewam że to może mieć związek z wprowadzeniem promocji Bonus RWK za rejestrację. Ta promocja TMobile nie wyszła za to przez przypadek uruchomili stare, płatne RWK :D
 #893058  autor: zoltan666
 25 paź 2016, 18:51
W dniu 23.10 otrzymałem smsa: "Od dziś w T-Mobile na kartę konto ważne rok po każdej rozmowie. Wystarczy, że korzystasz z telefonu..." Mam 2 numery i smsa otrzymałem na numer na którym kilka godzin wcześniej aktywowałem ta usługę (miałem cynk ;) ). Na drugi numer takiego smsa nie wysłali.
  • Strona 8 z 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 1
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10