DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #878341  autor: picia12
 22 lip 2016, 11:48
Witam, poszukuje pomocy w wybraniu między w/w telefonami, obydwa mieszczą się w moim budżecie 1200-1300zł (w zasadzie to i tak na raty ale nie ważne :P )

Obecnie mam lumie 735 ale już mnie krew zalewa z tym WP 10, zero wsparcia jeśli chodzi o aplikacje, baaaaaaardzo ubogi sklep, bateria ładowania 2x dziennie, aplikacje czasem same się wyłączają, filmiki nagrywam w HD fajnie ale już ich odwtorzyć nei moge jeśli mają ponad 2min bo się obraz zawiesza a dzwięk dalej idzie.

Szukam telefonu który po 1. i najważniejsze nie będzie się zacinał (chyba ciężko o taki z androidem ale przy 3-4gb ramu chyba nie powinno być tragedii) po 2. nie będę musiał go ładować 2x dziennie, tak żeby chociaż cały dzień wytrzymał, w gry nie gram, tylko internet i smsy.

Co do Asusa obawiam się trochę o tą firmie i czytałem że jest słaba janość na słońcu wyświetlacza.

Coś doradzicie ? ;)
 #878351  autor: f0ku5
 22 lip 2016, 13:05
Kup iPhone SE, jeśli nie przeszkadza Ci mały wyświetlacz.
 #878369  autor: f0ku5
 22 lip 2016, 14:55
Fakt, zupełnie nie wiem czemu, ale pomyliło mi się, że cenę startową miał o wiele niższa. Nie było tematu ;)
 #878376  autor: picia12
 22 lip 2016, 15:21
Nie mam przekonania do huawei'a, i czy 2gb ramu to nie za mało ?

j5 odpada

z3 comapact? w czym on może być lepszy od nowszej xperii m5?
 #878377  autor: m.sta
 22 lip 2016, 15:24
Dzięki mniejszemu ekranowi lepiej bateria wytrzymuje, cyferki nie graja roli - 2,3,4 GB nie robi różnicy jeżeli soft jest skopany.
 #878379  autor: picia12
 22 lip 2016, 15:32
mniejszy ekran? o którym modelu mówisz, najmniejszy z wymienionych ma chyba xperia m5

znajomy podpowiedział jeszcze żebym popatrzył za honor 7
 #878389  autor: f0ku5
 22 lip 2016, 16:44
Honor to Huawei, podobno nie masz przekonania. Swoją drogà błąd, bardzo fajne telefony.
 #878390  autor: picia12
 22 lip 2016, 16:52
Mój błąd oceniając całe Huawei, bardziej mi chodziło o te bardzo popularne teraz modele "p8 lite", "p9 lite" wciskają je każdemu a samo wykonanie zostawia trochę do życzenia.

Ktoś posiada może "Xiaomi Redmi Note 3 Pro 32GB" ?
 #878425  autor: f0ku5
 22 lip 2016, 20:52
Czemu według Ciebie wykonanie zostawia trochę do życzenia? Tak jak pisałem wcześniej - bardzo znośne telefony :)
Poza tym jeżeli według Ciebie Huawei jest zły to Xiaomi się w ogóle nie interesuj.