DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.
Wszystko, co dotyczy telefonów i smartfonów marki Samsung oraz akcesoriów do nich - opinie, uwagi, pytania, itp.

Moderator: Moderatorzy

 #871239  autor: sykula3
 12 cze 2016, 11:45
Witam, pytanie być może jest banalne ale zastanawiam się nad zakupem Samsunga Galaxy S7 i przeglądając różne oferty zauważyłem, że niektóre telefony mają napisy na tylnej obudowie, jak na zdjęciu poniżej, a z tego co pamiętam w poprzednim modelu takie napisy miały chińskie podróbki. Więc chciałbym się dowiedzieć czy lepiej omijać szerokim łukiem takie oferty czy to jednak norma w tym modelu. Z góry dziękuje za wszelkie odpowiedzi ;)

Obrazek
 #878545  autor: cruzier
 23 lip 2016, 19:25
Nie będę zakładał nowego tematu - napiszę tutaj.
Ostatnio bacznie obserwuje ceny na alledrogo i ceny tego modelu wahają się od 2150 zł do ponad 3000 zł. I teraz Czy te modele za około 2300 zł są modelami oryginalnymi?
Konkretnie chodzi mi o ten telefon z tego adresu:
http://allegro.pl/samsung-galaxy-s7-sre ... 07663.html

pozdrawiam Marcin
 #878547  autor: artsky
 23 lip 2016, 20:38
Aby nie było problemu z gwarancją musisz mieć fakturę Vat 23 %, a tu jest wyraźnie napisane faktura marża. Dlatego taka cena. Chyba, że coś się zmieniło i to przeoczyłem, ale nie sądzę.