DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
 #878403  autor: njuken
 22 lip 2016, 18:45
W pierwszy tygodniu, od 25 lipca, klienci rejestrujący numer mogą za 19 zł otrzymać telefon MaxCom MM237 w wariancie Dual SIM. Warunkiem otrzymania telefonu jest doładowanie na kwotę 100 zł

Dodatkowo za przeniesienie numeru można otrzymać 100 złotych do wykorzystania na rozmowy i SMS-y. Z kolei w Heyah 1000 minut rozmów do wszystkich.

I tyle tylko, T-mobile zaszalało na całego :)

Obrazek
 #878450  autor: darekka
 22 lip 2016, 22:41
Szkoda, że regulaminu brak, bo nie wiadomo jakiego typu doładowanie jest uznane za warunek konieczny do zakupu fona za 19zł: tylko doładowanie kupione w salonie, dowolne inne np.kod z terminala innego sklepu/doładowanie z konta bankowego. Nie wiadomo czy musi być pojedyńcze doładowanie za 100zl. czy też suma doładowań itp.
Jeśli dało by rade doładowanie z konta TMUB daje plus 20% lub inne promocyjne plus 20% z wybranych punktów sprzedaży(Biedronka, Ruch, Żabka itp) to można by się zastanowić.

Mniemam, że w rachubę wchodzi jednorazowe doładowanie kodem zakupionym w salonie na jednym paragonie z telefonem lub też zakup doładowania wygeneruje kod zniżkowy na zakup telefonu.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #878457  autor: zoltan666
 22 lip 2016, 23:01
Małym druczkiem "Doładowanie konta powinno nastąpić w tym samym dniu co rejestracja numeru telefonu, nie później niż do 31.07.2016."

Czyli co? Idę z kartą "Masz złotówkę, masz no limit", rejestruje, doładowuję za 100, dostaje ten telefon za 19 zł.?
Ostatnio zmieniony 22 lip 2016, 23:07 przez zoltan666, łącznie zmieniany 1 raz.
 #878459  autor: kaspeed
 22 lip 2016, 23:06
Telefon bardzo słaby nie widzę realnego zysku na tym dilu choć może dla niektórych będzie opłacalne.

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878465  autor: kaspeed
 22 lip 2016, 23:20
doładowanie 100zł tel 19 119zł- 70zł no fakt nie ma porażki ale i tak najsłabiej ze wszystkich op

Powitać po wielu latach ;) :mrgreen:
 #878473  autor: marcinek243
 22 lip 2016, 23:40
Dla taryfy "masz złotówke" faktycznie opłacalne ale jeżeli liczyć koszt doładowania jako koszt zakupu to wychodzi niemalże tyle co w sklepach.
 #878480  autor: goldenmen
 23 lip 2016, 00:00
tani chwyt marketingowy pozbywaja sie chłamu co nikt nie wezmie takiego badziewia w abonamencie ani mix a jakoś trzeba sie tego pozbyć.do tego trzeba 100zł doładować i wtedy po rejestracji nie ucieknie taki klient do konkurencji bo bedzie miał sporo środków na koncie
 #878485  autor: Zacksu22
 23 lip 2016, 06:49
Bieda. Żeby to jeszcze jakiś smartfon był nawet 2 rdzeniowy lub power bank za 1 zł. Ale nie dadzą jakiegoś trupa i myślą że ludzie rzucą się jak pies na kiełbasę.
Już wolę zarejstrować numer w plusie i dostać darmowe 5ogb w dobrym zasięgu. Niż ten pseudo telefon
 #878488  autor: darekka
 23 lip 2016, 07:17
Telefon jak telefon-plus jego jest taki, że ma 3G(z tanich "badziewi" nie wiele jest takich modeli) i dla osób starszych wystarczy. Nie ma co narzekać- operator przecież mógł "dać" jak i konkurenci kosmiczną kwotę bonusu nie do wykorzystania i ważną 30dni(i do tego niemożliwą lub bardzo ciężko kombinowaną opcją jego przedłużenia). Zarejestrować i tak musimy do końca stycznia 2017(wątpię aby był ktoś kto mając "Masz złotówkę..." pozwolił jej przepaść).

Nadal otwarte jest pytanie o formę/nominał/ możliwe miejsce zakupu doładowania(po cichu liczę, że dałoby się pokombinować z bonusem 20%-warunek z ulotki mówi o konieczności doładowania w dniu rejestracji ale nic na temat kiedy-może wystarczyłoby doładowanie przed wizytą/w trakcie ale własnym doładowaniem ) :D .

Ciekaw jestem czy w salonach mają jakąkolwiek wiedzę w tej materii-ma ktoś może "pod nosem" taki salon i zechciałby się podpytać :?: ?

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #878489  autor: Zacksu22
 23 lip 2016, 08:41
darekka pisze:Telefon jak telefon-plus jego jest taki, że ma 3G(z tanich "badziewi" nie wiele jest takich modeli) i dla osób starszych wystarczy. Nie ma co narzekać- operator przecież mógł "dać" jak i konkurenci kosmiczną kwotę bonusu nie do wykorzystania i ważną 30dni(i do tego niemożliwą lub bardzo ciężko kombinowaną opcją jego przedłużenia). Zarejestrować i tak musimy do końca stycznia 2017(wątpię aby był ktoś kto mając "Masz złotówkę..." pozwolił jej przepaść).

Nadal otwarte jest pytanie o formę/nominał/ możliwe miejsce zakupu doładowania(po cichu liczę, że dałoby się pokombinować z bonusem 20%-warunek z ulotki mówi o konieczności doładowania w dniu rejestracji ale nic na temat kiedy-może wystarczyłoby doładowanie przed wizytą/w trakcie ale własnym doładowaniem ) :D .

Ciekaw jestem czy w salonach mają jakąkolwiek wiedzę w tej materii-ma ktoś może "pod nosem" taki salon i zechciałby się podpytać :?: ?
No jak dla ciebie to jest atrakcyjny telefon. To śmiało idz rejestruj u nich numer.
Ja nie zamierzam. Tak jak pisałem. Opcja z Power Bankiem by była bardzo ciekawa itp.
Bo przydałby mi się np do Pokemon GO.
Zawsze to jeden więcej w domu.
Podziękuję za taką promocję.
Idę w poniedziałek zarejestrować numer w Plusie.
Przyda mi się bardziej to 50GB za darmo.
 #878494  autor: darekka
 23 lip 2016, 09:39
Ja akurat preferuję chińskie marki do kupienia na dalekim wschodzie/u nas na portalach aukcyjnych za dużo mniejsze pieniądze niż twory markowe(chińczyk bije parametrami, jakością itp wiele docenianych marek)-oczywiście każdy ma wybór: marka za większą kasę lub chińczyk za pół darmo. W rodzinie mamy m.in. Oukitel K4000Pro za 338zł, Ulefone Paris(wersja 8rdzeniowa,2GB ram,16GB rom,Gonass)za 324zl. Jakoś nie widzę w tych pieniążkach lepszych ofert uznanych producentów.


Ja mam 4 numery "Masz złotówkę..." i mi się nie spieszy ale nie liczyłbym na cudowne, superopłacalne, niepowtarzalne i mega super ekstra bajery za rejestrację.
Rozważam rejestrację 1 numeru(resztę będzie można bez biegania do salonów rejestrować-już o tym poinformował operator), bo ten "telefon" w sumie za grosze(doładować i tak muszę do końca lipca) przydałby się dla teściowej(nie trawi smartphonów ani nie chce dotykowców), a skoro mogę ewentualnie mieć go za 19zł(to deczko mniej niż ponad 100zł. na wolnym rynku), a i tak rejestracji nie ominiemy to czemu nie. Nie każdy potrzebuje/chce mieć smartpona-są osoby(zwłaszcza starsze), które telefon potrzebują do dzwonienia, sporadycznie wysyłają smsy, o normalnych rozmiarach(inni wolą potwory 6" ekranu) i fizycznych klawiszach.

P.S. sam przez ponad 9lat używałem LG KU990 i był wystarczający(dzwonił, smsy wysyłał), a w tym czasie 3 baterie przeżył i działa do tej chwili. Na K4000Pro zmieniłem nie z powodu chęci zmiany lecz z tego, że małżonka stwierdziła, że jest za ciężki(szkoda było go sprzedawać i został dla mnie :D ) i musiałem kupić dla niej Ulefone Paris.

Oczywiście z resztą(3szt.) moich starterów poczekam na być może lepsze bonusy, a jak nic wartego uwagi nie dadzą to 31 stycznia 2017 dopiszę je po prostu do swojego konta bez wychodzenia z domu.

Nikomu nie zabraniam czekać na lepsze oferty.

Te 50GB w Plusie to też mityczny Graal nie jest-w swojej ofercie za realnie 24zł.msc mam nolimit na wszystko, a z rejestracją śpieszyć się nie muszę wcale.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #878539  autor: biala1991
 23 lip 2016, 18:48
Aż tydzień na promocyjną rejestrację..Śpieszcie się łapać promocje T Mobile, tak szybko odchodzą :)
Nie wiem co jest bardziej zabawnego, czy tygodniowy czas trwania, czy to że jest tak beznadziejna. Doładuj za 100zł to dostaniesz telefon, który odpowiada wartości tego doładowania :)
W T-M duże doładowania są nieopłacalne, nie ma RWK więc trzeba cały czas zasilać żeby utrzymać ważność konta a doładowanie za 100zł przedłuża wychodzące zaledwie o 3mieś. tyle samo co doładowanie za 50zł, podczas gdy np. w Plusie (który dodatkowo ma RWK) doładowanie za 100zł daje pół roku ważności. Super okazja :)
 #878553  autor: darekka
 23 lip 2016, 21:20
Kurde na internetach piszą że ma 3G-jeśli faktycznie nie występuje ono w tym modelu to niech się bujają z tą promocję-poczekam na lepsze.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D
 #878557  autor: notsure
 23 lip 2016, 21:39
Coś pisali, że ta promocja za rejestrację będzie się zmieniać. Też liczę, że dadzą inne ciekawsze bonusy rzeczowe. Reszta operatorów dała "kasę", którą w zasadzie na nic nie da się wykorzystać jak ktoś ma już jakiś pakiet włączony na rozmowy/smsy/dane, czyli de facto fikcyjny bonus.

Dla tych co mają "Masz złotówkę masz no limit... " to nie problem doładować 100 zł i tak kasa nie przepadnie. Z drugiej strony mam 2 "zwykłe telefony" w szafie, 3-ci mi nie potrzebny. Chyba też poczekam co dadzą, za tydzień. Mogli by jakąś rozpiskę zrobić na każdy miesiąc inny "bonus", bym coś wybrał i wiedział kiedy rejestrować numer bo i tak trzeba :D
 #878558  autor: artsky
 23 lip 2016, 21:49
Wiadomo, że najlepsze bonusy będą bliżej końca rejestracji. Ja tam nie narzekam. Przeniosłem nr, dostałem w sumie 160 zł, do końca roku można przedłużyć za grosze kodami jak ktoś się nie wyrobi, więc nie jest źle.
 #878561  autor: notsure
 23 lip 2016, 22:08
A najlepiej jakby za rejestrację doładowali główne konto za 50 zł na stałe, na wszystko. Ewentualnie zrobili bonus 100% za doładowanie do 100 zł, na główne konto. Doładuję 100 zł dostanę 200 zł i mam neta na prawie 7 miesięcy :)