DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 33 z 102
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 102
 #874499  autor: bolek2004
 30 cze 2016, 13:40
Przeniosłem go do tego wątku: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 96#p874496 bardziej pasuje.
Chodzi mi tylko o sam fakt że kiedyś nie było żadnej weryfikacji smsem w salonie, wystarczył puk i dowód i numer był zarejestrowany.
Jakby był nieaktywny to i tak by nie zarejestrowali.
 #874637  autor: bolek2004
 01 lip 2016, 05:04
Aktywowałem bonus na jednym numerze do którego nie mam dostępu. Pytanie jest takie. Czy po aktywacji zarówno 100zł na promocyjnym, jak i pakiet internetu jest ważny do godziny 23:59 czy do godziny aktywacji bo jest to dość ważny szczegół?
Czy tak samo jest w przypadku gdy po kilku dniach dostajemy złotówki za staż? Czyli godzina ważności to 23:59?
Tak powinno być bo wszystkie pakiety aktywowane są tak ważne, tylko przy promocjach jednodniowych są ważne do godziny dostania bonusu, ale wolę się upewnić.
 #874737  autor: k.d
 01 lip 2016, 14:55
surface123 pisze:Powiem Ci coś w tajemnicy, tylko cicho sza...

Jak przejdziesz na RBM5 to będziesz mogł aktywowac ponownie 10 GB + 100 zł na konto promocyjne.

No i zostanie RWK, korzystać dopóki się da :)

No nie wiem. Bonus za rejestrację odpalony w RBME, potem migracja do Play RWK i przy próbie ponownej aktywacji dostaję komunikat: "Usluga byla juz aktywowana na Twoim numerze. Z uslugi mozna skorzystac tylko raz. Wiecej na www.play.pl"
 #874776  autor: bolek2004
 01 lip 2016, 19:41
zoltan666 pisze:W obu przypadkach 23.59.59.
Podziękował
grzegorz1982 pisze:Chciałem przedłożyć ważność bonusu (500zł), doładowałem konto za 10zł ale konto bonusowe zostało przedłożone tylko o 10dni. Czy przypadkiem nie powinno być 30dni ?
Jeśli robisz to przez FB to powinno być 30 dni. Generalnie to konto promocyjne w play zawsze jest wydłużane o 30 dni, innej opcji nie powinno być.
 #874838  autor: bazooka
 02 lip 2016, 11:03
Gregrin pisze:Doładowanie za 5zl przez FB daje bonus złotówkowy w postaci 15% od doładowania który ma ważność 30dni i tym sposobem bonusowe konto złotówkowe przedłużane jest do 30dni.
Tak, 5zl przedłuży bonus 100zl.
Jak na koncie głównym wyląduje doładowanie to z racji pojawienia się tego doładowania dostaje się bonus internetu który ląduję na koncie bonusowych GB i jest ważny (tym samym przedłuża to ważność konta netu) w zależności od wielkości doładowania z tabelki na stronie https://www.redbullmobile.pl/oferta/na- ... -na-karte/
Tak musi być za 25zl bo za 5zl przedłuża ale tylko o 5dni.
...
Bo nie ma RBME w w regulaminach doładowań przez FB (dlatego konsultanci nie mogą powiedzieć ze się da -nawet gdyby sami wiedzieli). Tak samo jak nie ma jej w jednodniowych promocjach doładowań przez FB które zastępuje ja na jeden dzień a jak dobrze wiesz ten bonus jest przyznawany. Skoro jest przyznawany to przedłuży ważność. Tyle.
Tylko nie dzwońmy do RBME żeby zmienili regulaminy bo stan faktyczny jest inny bo oni zamiast zmian w regulaminach zrobią zmiany w systemie ;)
TomekO pisze:Ładował ktoś RBM Energy przez Strefę Doładowań na Facebooku za 5 zł. i dostał 15%
Sam autor tylko ze w jednodniowej promocji (wiec dostał inny bonus) a nie "zwykłej". Ale w obu regulaminach nie ma ujętej RBME a bonusy wpadają.
Wybaczcie jeśli się powtórzę, ale doczytałem temat od początku do tych dwóch postów Gregrina i chciałbym zaznaczyć swoje spostrzeżenia:
- potwierdzam działanie promocji w RBME 15% ze Strefy Doładowań fb Play
- chcę podkreślić jednak, że Doładowanie w Parze nie zadziała w pełni, jeśli którykolwiek z numerów z pary jest w RBM :!: Ustalałem to z konsultantem Play przez zgłoszenie... choć jestem niemal pewny, że raz mi chwyciło :)
= dedykowaną stroną do zasileń dla RBM z 15% promocją przedłużającą Pakiet Złotówek o 30dni jest strona: https://doladowania.redbullmobilecollect.pl/
- moim skromnym zdaniem najlepszą opcją przedłużania tytułowego pakietu 100zł/10GB w RBM Energy jest:
a) doładowanie za 50zł (przez Strefę D.) po 29/30dniach od aktywacji usługi - co da 30dni ważności Pakietu Złotówek i 4GB internetu na 100dni
b) po następnych 30dniach i co dalsze 30dni: ładowanie za 5zł też przez SD do przedłuży Pakiet Złotówek o 30dni
c) po 100dniach ważności pakietu "14GB" - wykupywać pakiet za 5zł/600MB wydłużający ważność neta o 30dni
d) pozostaje jeszcze jedna możliwość wydłużająca pakiet GB o 1 dzień (chyba to prawie dwa dni, tak?) - mam na myśli Dni Bez Limitów z Reb Bull Collect. Dlatego tak ważne jest dzielić się tym w naszym temacie o Energy: http://www.telepolis.pl/forum/viewtopic ... 22&t=78289
Kody są rozdawane na imprezach, nie ma do nich dostępu każdy, bo są w różnych częściach Polski - dlatego warto się chyba podzielić.
Ostatnio zmieniony 02 lip 2016, 11:28 przez bazooka, łącznie zmieniany 1 raz.
 #874843  autor: TomekO
 02 lip 2016, 11:22
Bazooka w RBME jest RWK. Chyba lepiej ładować po 5 zł. przez FB i uruchomić cykliczny pakiet danych np. 5 zł. 600 MB. Ładowanie za 50 zł. tylko dla 4 GB ? Dni bez limitów mają inne konto i chyba nie da się w ten sposób przedłużać ?
 #874845  autor: bazooka
 02 lip 2016, 11:29
Ładując za 50zł zapewniasz sobie środki na zaś właśnie ze względu na RWK, potem ładowanie za 5zł tylko co miesiąc, a przecież niektórzy tak jak Ty i ja przedłużamy za 10zł conieco...
Wyjdźmy z założenia, że w tej chwili nie masz skarbonki na koncie (ja mam 3zł), a faktycznie chcesz sobie zachować te 10GB jak najdłużej - 50zł daje Ci to na 100dni (14GB) a te 50zł i tak wydasz w ciągu roku... potem tak jak napisałem i Ty: 5zł/600MB :)
 #874849  autor: TomekO
 02 lip 2016, 11:41
Ładując za 50 zł. wydasz 105 zł. w ciągu roku (50 + 11 * 5). Akurat starczy na przedłużanie wszystkiego. Dla mnie byli szczodrzy i dali 600 zł czyli ponad 2000 minut do innych sieci. Sporo dzwonie do Play a tu jest stan darmowy. Zrezygnowałem z nolimitu ;) Do internetu potrzebuje te 100 GB. W smartfonie mi spokojnie starczy 10 GB na każdym zasięgu.
 #874870  autor: bazooka
 02 lip 2016, 14:46
Chyba źle to odebrałeś co napisałem... nie brnijmy w to dalej, bo każdy pisze o sobie, a ja odniosłem się tylko do sytuacji kiedy chcemy przedłużać wszystko z tego pakietu 100zł + 10GB.
Komuś w ogóle net może być nie potrzebny (u mnie tak jest, bo mam DUALA i mam RWK i internet z Orange w drugim slocie) - pisałem o zdaje się najkorzystniejszej opcji, a gdy się faktycznie ma 600zł na złotówkowym to nie trzeba przedłużać nolimitu :)
 #874909  autor: TomekO
 02 lip 2016, 16:30
Każdy dobiera opcję jaka mu jest potrzebna. Najważniejsze żeby znać wszystkie możliwości. Ja też pisałem o przedłużaniu 100 zł. i 10 GB. Ładując za 5 zł. przez FB dostajemy 15% co przedłuży promocyjny pakiet złotówek o 30 dni a 5 zł. idzie na pakiet cykliczny 600 MB który przedłuża automatycznie 10 GB. Do samego nielimitowanego dzwonienia, SMSów i MMSów chyba najlepszy MiniMax bo limity pobierane są z promocyjnego pakietu złotówek.
  • Strona 33 z 102
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 102
  • 1
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 35
  • 102