DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    :thumbup:
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
:thumbup:
Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 32 z 102
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 102
 #874281  autor: reboot
 29 cze 2016, 16:59
Nie trzeba aktywować, aby zarejestrować. Wychodzi na jaw niewiedza niektórych pracowników Play, którzy w chamski sposób przez swoją ignorację zmuszają klientów do podróżowania w poszukiwaniu salonu z kompetentnymi pracownikami.

WKS
 #874287  autor: stahoo
 29 cze 2016, 17:18
A ja w zeszłym tygodniu kupiłem dwie sztuki PINK i zarejestrowałem obie (nieaktywowane) w salonie. Jeszcze specjalnie pytałem, czy to możliwe. Pani stwierdziła, że bez problemu. Po powrocie do domu i dodaniu obu numerów do istniejącego konta, oba widniały już jako zarejestrowane.

Pozdrawiam,
stahoo
 #874331  autor: asdaf
 29 cze 2016, 20:55
asdaf pisze:Uuu, Play mnie rozczarował. Otrzymałem od nich 100+100 zł choć numer od dawna w sieci ale w styczniu miał przygodę z RBM. :evil:
No i się wyjaśniło :D Nie chodziło o pobyt numeru w RBM ale o jego inny romans z TM w sierpniu 2014 o którym zapomniałem. Ale dowiedziałem się, że dla Playa liczą się tylko lata pełne w sieci a nie roczniki.
 #874358  autor: Gregrin
 29 cze 2016, 23:17
goldenmen pisze: Pracownik powiedział mi że nie zarejestruje mi startówki bo nie aktywna i musi minąc minimum 24h od aktywacji żeby móc zarejestrowac startówkę.
Tez mi tak powiedzieli w salonie. Dodatkowo dali mi play na kartę gdy prosiłem o play INTERNET na kartę. Babka nie widzi różnicy. Taki salon...
Będąc w punkcie partnerskim dostałem darmowy starter PInK i rejestracja była bez otwierania go... Konsultant wspominał tez ze niektóre tak "nie wchodzą".
goldenmen pisze:Pracownicy pierwszy raz słyszeli o ustawie antyterrorystycznej.
To dużo mówi o ich wiedzy w temacie którym się zajmują.
 #874398  autor: Patryk_
 30 cze 2016, 05:31
Po przeniesieniu numeru do Play w P24 widać dane użytkownika, to z resztą logiczne bo otrzymałem kartę rejestracyjną, a przy próbie włączenia bonusu krzyczy, że numer nie jest zarejestrowany...ussd *111*49*1# też podaje, że niezarejestrowany.
Dzwonić na infolinię rejestracyjną czy od razu zgłoszenie do BOK ?
 #874409  autor: Enters
 30 cze 2016, 08:44
O ile dobrze pamiętam to w tym wątku przewinął się temat przedłużenia internetu w Formula Mini Max. Czy ktoś orientuje się jak to jest możliwe do wykonania?

Ehe aha yhy
 #874410  autor: bobiwr
 30 cze 2016, 08:51
Ryszard Lubicz pisze:Wczoraj doładowałem telefon 10 zł aby mieć darmowe smsy za 7,00. Wszystko ok, pobrało 7,00 ale data ważności konta pozostała taka sama jak była . Dla czego?
A jaką masz tą datę? Rozumiem, że to Formuła Play SMS, więc powinno przedłużyć wychodzące: data doładowania+50 dni. Jak masz RWK, to nie przesunie. Jak nie masz RWK to wyczekać parę godzin, jak nie zaktualizują -> reklamacja.
 #874461  autor: sebixon
 30 cze 2016, 11:36
Patryk_ pisze:Po przeniesieniu numeru do Play w P24 widać dane użytkownika, to z resztą logiczne bo otrzymałem kartę rejestracyjną, a przy próbie włączenia bonusu krzyczy, że numer nie jest zarejestrowany...ussd *111*49*1# też podaje, że niezarejestrowany.
Dzwonić na infolinię rejestracyjną czy od razu zgłoszenie do BOK ?
Dzwoń z miejsca.Ja tydzień prawie czekałem i nic.Zadzwoniłem na 730300300 i konsultant też nie mógł włączyć ręcznie to zrobił zgłoszenie i na drugi dzień było :D
 #874470  autor: reboot
 30 cze 2016, 12:02
Hmm walczę ze sobą, bo mam RBM7MNP. Dzwonię głównie do Play, kartę mam w telefonie i uwielbiam darmowe LTE :) obecnie na koncie 120zł, ważność do września...
Mam dylemat czy zrobić bonus w 7MNP, stracić 100zł i 10GB po zmianie na RBM5, ale mieć RWK.
A może jednak zmienić na RBM5, wbić bonus (niestety bez RWK) i mieć 100zł + 10 GB + być może również kilkaset PLN za staż - tylko jaką mam pewność, że dostanę $$ za staż jeśli pozostanę w RBM... Wy wróciliście do Play.

WKS
  • Strona 32 z 102
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 102
  • 1
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 34
  • 102