DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 309 z 624
  • 1
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 624
 #874063  autor: iLuminary
 28 cze 2016, 19:16
Witam, mam problem z SUKiem.

Zawsze co roku rozmawiałem z nimi i dostawałem to co tutaj większość użytkowników. Mam 4 numery w T-Mobile i chciałem przedłuzyć jeden na zasadzie
59.99 comfort - 7 GB neta, P9 lite za 1 zł i kurier za free.

Na początku w ogóle nie chciano mnie przełączyć do SUKu wciskając bajer że już ich nie ma, dopiero za drugim telefonem łaskawie mnie przełączono.

SUK zaoferował za 59,99 P9 lite ale za 199 zł, neta bodaj 5 lub 7 gb. Nie uśmiechało mi się to.
za 69.99 zaoferował 10 gb neta ale P9 lite wciąż za 99 zł.

Jakim cudem dostaliscie takie oferty? Próbowałem wszystkich argumentów, ze rozwiąże umowę, że mam 4 numery telefonu u nich, że konkurencja ma lepszą ofertę, gadałem chyba z 30 minut i nic. Więc... wtf?
 #874064  autor: Algatox
 28 cze 2016, 19:23
wypowiedziałem się na ten temat. Zmienił się cennik i nie ma opcji w tej chwili dostać lepszej oferty niż ci zaoferowali. W postach wyżej przedstawiłem jeden ze sposobów w jaki sposób można obniżyć cenę urządzenia.
 #874066  autor: iLuminary
 28 cze 2016, 19:38
Algatox pisze:wypowiedziałem się na ten temat. Zmienił się cennik i nie ma opcji w tej chwili dostać lepszej oferty niż ci zaoferowali. W postach wyżej przedstawiłem jeden ze sposobów w jaki sposób można obniżyć cenę urządzenia.
Dzięki, nie wiedziałem o tym zobowiązaniu 180 plus. Mam 4 numery w T mobile. Suma opłat wynosi około 270 zł. Tylko nie wiem na jakiej zasadzie by to miało działać dokładnie, co jeśli jeden numer wyjdzie z T mobile? Tak czy siak dopytam się o to w SUK a jak nie to poczekam do 30.06 aż wejdzie nowy cennik. We will see.
 #874070  autor: Algatox
 28 cze 2016, 20:07
zobowiązanie na 180zł działa tak, że podpisujesz umowę w której obiecujesz, że rachunek przez 2 lata nie będzie mniejszy niż te 180zł. Jeżeli będzie mniejszy to i tak zapłacisz minimum 180zł. Czyli jeżeli umowa będzie podpisana równo z nowymi telefonami to praktycznie nic ze sobą nie wadzi. Tam wcześniej jest skan z dokładnymi rabatami. Jak widzę zobowiązanie na +250zł daje 500zł łącznego rabatu na telefony + 125min w roamingu dla jednego z numerów.
 #874087  autor: Algatox
 28 cze 2016, 21:27
to nie ma znaczenia. Ma być rachunek x zł w zobowiązaniu, które wybierzesz nie ma znaczenia kiedy kończą się pozostałe abonamenty. Kwestia taka, że trzeba wtedy w T-mobile zostać bo inaczej nie opłaca się.
 #874129  autor: pity7
 29 cze 2016, 07:09
Czemu wszyscy zachwycają się badziewiem -
p9 lite
przecież to nawet nie ma podwójnego aparatu
nie jest flagowcem i jest okrojony w ciul

nie mozecie podawać info o telefonach innych niż lite

wygląda to jak by t-mobil wbil sie w forum i na siłe wmawaił czytajacym że wszyscy biorą p9 lite bo jest taki zaje fajny <lol>

jak ktoś bedzie gadał z suk to zapyta o s6 , p9 , htc 10 , s7 , lg o flagowce a nie badziewie
 #874140  autor: Mr.Pelisa
 29 cze 2016, 08:18
pity7 pisze:Czemu wszyscy zachwycają się badziewiem -
p9 lite
przecież to nawet nie ma podwójnego aparatu
nie jest flagowcem i jest okrojony w ciul

nie mozecie podawać info o telefonach innych niż lite

wygląda to jak by t-mobil wbil sie w forum i na siłe wmawaił czytajacym że wszyscy biorą p9 lite bo jest taki zaje fajny <lol>

jak ktoś bedzie gadał z suk to zapyta o s6 , p9 , htc 10 , s7 , lg o flagowce a nie badziewie
Co Ty z PiSu jesteś, pierwszy sort? Nie obrażaj użytkowników P9 Lite...!
Nie każdego stać na flagowca i nie każdemu potrzebny flagowiec. P9 Lite to bardzo dobry telefon, jego cena w T-Mobile do jakości jest bardzo dobra i dlatego dużo osób wybiera ten telefon na przedłużenie umowy, a także dużo osób przechodzi do Nich.
A Ty jak jesteś taki mądry to sam zadzwoń i dowiedz się o flagowce :P
 #874141  autor: MacMax
 29 cze 2016, 08:21
Witajcie,
Mam pytanie ogólne - opłaca się aktualnie przedłużać umowę czy czekać jeszcze?
Jak wygląda moja sytuacja? Umowę mam do grudnia ale przedłużyć mogę już teraz. Mój obecny abonament jest średnio korzystny ale da się żyć, najgorzej jest z paczką Internetu... Mam Jump S - full no limit, 1GB, 59,99zł.
Zastanawiam się nad abo bez telefonu - 40zł/7GB.
Warto to brać czy może warto wziąć abo 10, 20zł większy ale z telefonem? A może czekać jednak?
Z góry dzięki za wszelkie sugestie ;)
 #874154  autor: miarek
 29 cze 2016, 09:27
pity7 pisze:Czemu wszyscy zachwycają się badziewiem -
p9 lite
jak ktoś bedzie gadał z suk to zapyta o s6 , p9 , htc 10 , s7 , lg o flagowce a nie badziewie
Ludzie piszą o tym, co ich interesuje. P9 lite jest jednym z telefonów o najlepszym stosunku jakość/cena.
Przecież sam możesz sobie gadać z SUK, dlaczego ktoś inny miałby Cię w tym wyręczać? Poza tym czy wypada takiemu szlachetce, co to widzi we wszystkim poza flagowcem badziewie sępić z SUK? Idź do salonu i kup co chcesz. Inaczej się tylko ośmieszasz.
 #874161  autor: przemek289
 29 cze 2016, 09:41
druteron pisze:
przemek289 pisze:Witam, w piątek przedłużona umowa. Rodzina 110 - Comfort
59,99 co miesiąc - wszystko No Limit + 7 GB (nie wiem jak ze stacjonarnymi, ale w sumie mi nie zależy) + strefa T-Mobile + Navi Expert za darmo.
Telefon Huawei P9 za 699 + darmowy kurier.

Pytanie odnośnie tego Navi Expert, konsultant mówil, że jeśli właczę nawigacje z uruchomionym interentem komórkowym to aplikacja wykryje, że mam dostęp do pełnej wersji. Ktoś może to potwierdzić? Czy może powiniennm jakis klucz produktu otrzymać?

pozdrawiam
To jest oferta dla osób prywatnych? Znasz cenę iPhonea SE?
Tak to jest oferta dla osób prywatnych. o Iphona nie pytalem, nie jestem fanem IOS, wiedzialem tez ze bedzie drogo. Strzelam ze minimum 1500 zl w tym abo.

Jesli chodzi o przedluzanie w SUK. To u mnie to wyglada tak, ze najpierw pisze mejla do biura obslugi ze jestem zainteresowany przedluzeniem, ze mam abonamant taki i taki i chcialbym zeby cos mi zaproponowali. Najpierw dostaje odpowiedz z oferta ale ona jest smiesznie slaba. Pisze wiec ze to mi nie odpowiada i podaje swoja propozycje, dodajac ze np kolega w pracy dostal cos takiego tydzien temu. Zazwyczaj wtedy kolejny mejl juz jest lepszy lub od razu dzwoni do mnie konsultant i od razu jest to SUK. Tak bylo dwa lata temu. Tak bylo tez w marcu ale wtedy podczas rozmowy mimo ze proponowano mi max co mozna dostac, to nie przedluzylem. Teraz zastosowalem ta sama procedure i po mejlu do nich od razu dzwonil do mnie pan z SUK. Najpierw wysluchalem co proponuje a potem przedstawilem swoja oferte i od razu pan zaakceptowal, nawet kuriera udalo sie za free.
 #874179  autor: uli_G
 29 cze 2016, 11:19
Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć w sprawie strefy TM w abonamencie comfort za 59 zł? Dzisiaj po południu ma dzwonić konsultant z SUK i jeśli ktoś dostał strefę w tym abonamencie to też się będę upierał.
 #874206  autor: pity7
 29 cze 2016, 12:33
miarek pisze: Ludzie piszą o tym, co ich interesuje. P9 lite jest jednym z telefonów o najlepszym stosunku jakość/cena.
Przecież sam możesz sobie gadać z SUK, dlaczego ktoś inny miałby Cię w tym wyręczać? Poza tym czy wypada takiemu szlachetce, co to widzi we wszystkim poza flagowcem badziewie sępić z SUK? Idź do salonu i kup co chcesz. Inaczej się tylko ośmieszasz.
SZok jak byś był pracownikiem huawei lub t-mobail

zadzwonił bym ale jeszcze nie mogę .....

p9 lite tani i dobra jakość( gorila glas 3) standart to 4 ------ hmmm o reszcie nie wspomnę

śmieszne - obserwuje forum i jest zastraszająco dużo o tym telefonie
a flagowce dobre sa do porównań( cena i co w środeczku) z innymi telefonami danej firmy

Może się mylę i to tylko moja teoria spiskowa ale jeśli ktoś jest inteligentny zada sobie pytanie czy ten p9 lite jest rzeczywiście taki dobry - lepszy od innych ( samsung a5, j7 s5neo , LG Nexus 5X ,Sony Xperia XA................) że wszyscy się o niego pytają podaja ceny itp itd

Mr.Pelisa nie obraziłem posiadacza ów telefonu ale wyraziłem swoje zdanie o urządzeniu.
jeśli ktoś z tego powodu czuje sie urażony to PRZEPRASZAM
 #874207  autor: druteron
 29 cze 2016, 12:34
uli_G pisze:Czy mógłby się ktoś wypowiedzieć w sprawie strefy TM w abonamencie comfort za 59 zł? Dzisiaj po południu ma dzwonić konsultant z SUK i jeśli ktoś dostał strefę w tym abonamencie to też się będę upierał.
Przed chwilą przedłużyłem umowę na 24 miesiące, taryfa Comfort, 59,99 zł miesięcznie. W pakiecie nielimitowane rozmowy na komórki i stacjonarne, 7GB internetu, Huawei P9 Lite za 199 zł.

Strefa TM dostępna jest w abo za 69,99 z tego co udało mi się dowiedzieć. Jeśli chodzi o koszty iPhonów to: 5S 16GB - 800 zł, SE 16GB - 1200 zł (przy opłacie 59,99).
 #874210  autor: majeczka81
 29 cze 2016, 12:50
Witam

moja umowa na firmę konczy się w polowie wrzesnia 2016 . Czy ktos przedluzal umowę z tel SGS 6 ? Interesuje mnie cena tel i w jakim abonamencie ?
 #874216  autor: Algatox
 29 cze 2016, 13:03
pity7 pisze:
miarek pisze: Ludzie piszą o tym, co ich interesuje. P9 lite jest jednym z telefonów o najlepszym stosunku jakość/cena.
Przecież sam możesz sobie gadać z SUK, dlaczego ktoś inny miałby Cię w tym wyręczać? Poza tym czy wypada takiemu szlachetce, co to widzi we wszystkim poza flagowcem badziewie sępić z SUK? Idź do salonu i kup co chcesz. Inaczej się tylko ośmieszasz.
SZok jak byś był pracownikiem huawei lub t-mobail

zadzwonił bym ale jeszcze nie mogę .....

p9 lite tani i dobra jakość( gorila glas 3) standart to 4 ------ hmmm o reszcie nie wspomnę

śmieszne - obserwuje forum i jest zastraszająco dużo o tym telefonie
a flagowce dobre sa do porównań( cena i co w środeczku) z innymi telefonami danej firmy

Może się mylę i to tylko moja teoria spiskowa ale jeśli ktoś jest inteligentny zada sobie pytanie czy ten p9 lite jest rzeczywiście taki dobry - lepszy od innych ( samsung a5, j7 s5neo , LG Nexus 5X ,Sony Xperia XA................) że wszyscy się o niego pytają podaja ceny itp itd

Mr.Pelisa nie obraziłem posiadacza ów telefonu ale wyraziłem swoje zdanie o urządzeniu.
jeśli ktoś z tego powodu czuje sie urażony to PRZEPRASZAM
Widać, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Może zaczniesz porównywać ceny telefonów w przedziale max -+100zł? Bo te modele co podałeś różnią się od 200-400zł. Wiadomo, że im więcej kasy się wyda tym telefon będzie lepszy, ale podaj mi inny telefon warty na rynku około 900zł, który przebije Huawei P9 lite i jest w ofercie T-mobile?
 #874229  autor: pity7
 29 cze 2016, 13:41
Algatox pisze: Widać, że nie potrafisz czytać ze zrozumieniem. Może zaczniesz porównywać ceny telefonów w przedziale max -+100zł? Bo te modele co podałeś różnią się od 200-400zł. Wiadomo, że im więcej kasy się wyda tym telefon będzie lepszy, ale podaj mi inny telefon warty na rynku około 900zł, który przebije Huawei P9 lite i jest w ofercie T-mobile?
kiedyś tam była obniżka na p8 jak dobrze pamiętam i była w tej samej cenie co p9 lite (ktoś w rodzinie brał w abonamencie za 59,90 za chyba ok 100 zł )

przecież wiesz że sony xa w relaxe kosztuje mniej niz 50 zł - chyba wystarczy
wiem że na aalegro mozna kupiuć p9 lite za 900 zł sony o 100 wiecej
lg nexus 5x w podobnej cenie , samsung s5 neo w t-mobil podobnie , czy tez na allegro ....

w sklepach za nowe dasz w podobnych cenach

zresztą każdemu moze podobać się co inneg
mnie nie podoba się jak na szybce są rysy a ktoś inny lubi ryski i nie zwraca na to uwagi ktoś inny nie potrzebuje dużo pamięci ram albo rom

chodzi o to że forum stalo sie prawie monotonne (p9 lite to a tamto ) na innych forach nie ma takiego parcia na p9 lite

proszę pozostawmy ta jałowa dyskusję. dzielmy sie lepiej inf " co i ile można wyciągnąć od operatora" !!!!!!!!!!!!!!
 #874235  autor: Donau
 29 cze 2016, 13:59
pity7 pisze: chodzi o to że forum stalo sie prawie monotonne (p9 lite to a tamto ) na innych forach nie ma takiego parcia na p9 lite

proszę pozostawmy ta jałowa dyskusję. dzielmy sie lepiej inf " co i ile można wyciągnąć od operatora" !!!!!!!!!!!!!!

To koleś czytaj inne fora jak Ci to nie odpowiada. I nie siej zamętu.

EOT.
 #874244  autor: tictac
 29 cze 2016, 14:31
poczytałem parę stron wstecz i zadzwoniłem do SUK, ich propozycha

1) Pro Firma M Special 65zł netto,
bez limitu wszystko
net 10GB
bez limitu z PL to UE
1gb net i bez limitu połączenia w UE gdzie jest Tmobile(12 krajów)

P8 za 1zł
P9 za 599zł brutto


2) Pro Firma M 59,90 netto
bez limitu wszystko
8GB net

P8 za 1zł
p9 za 749 brutto


warto braĆ? czy coś można jeszcze ugrać z ceną P9 czy cos innego?
Ostatnio zmieniony 29 cze 2016, 15:14 przez tictac, łącznie zmieniany 1 raz.
 #874246  autor: miarek
 29 cze 2016, 14:38
pity7 pisze: zadzwonił bym ale jeszcze nie mogę .....
Zawsze można dzwonić. Tylko niektórym się nie chce i wolą mieć gotowe.
pity7 pisze: Może się mylę i to tylko moja teoria spiskowa ale jeśli ktoś jest inteligentny zada sobie pytanie czy ten p9 lite jest rzeczywiście taki dobry - lepszy od innych ( samsung a5, j7 s5neo , LG Nexus 5X ,Sony Xperia XA................) że wszyscy się o niego pytają podaja ceny itp itd
Może się mylę, ale jeśli ktoś jest inteligentny, to najpierw sprawdzi, potem się zastanowi, a dopiero potem pisze.
Huawei P9 lite kosztuje w komforcie 200zł
Samsung A5 900zł
Sony Xperia 440zł
S5neo 550zł
LG nexus brak w ofercie.
KAŻDY więc kosztuje co najmniej 2x więcej.

Większość ludzi nie ma zbyt dużych wymagań. Dlatego najczęściej jest wybierany tu Comfort (najtańszy z no-limit na wszystko), dlatego najczęściej będą wybierane stosunkowo tanie telefony przy ich znośnych parametrach. Chociażby dlatego, że i tak większość tego, co oferuje smartfon nie wykorzystuje.
pity7 pisze: wiem że na aalegro mozna kupiuć p9 lite za 900 zł sony o 100 wiecej
lg nexus 5x w podobnej cenie , samsung s5 neo w t-mobil podobnie , czy tez na allegro ....
Przy okazji odpowiedziałeś sobie na pytanie, dlaczego P9 lite. Gdybyś tylko pomyślał. Skoro na Allegro tamte telefony są w podobnej cenie, a w T-mobile dużo droższe, to od operatora warto brać P9lite, by go sprzedać i kupić taki, jaki się chce. Stąd na tym forum jest taki wybór, ale już nie musi się pokrywać z tym, kto jaki telefon docelowo używa.
  • Strona 309 z 624
  • 1
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 624
  • 1
  • 307
  • 308
  • 309
  • 310
  • 311
  • 624