DAJ CYNK
  • Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
    [Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]
Wiesz coś o nowej promocji u operatora? Podziel się tutaj z innymi użytkownikami!
[Tylko promocje i bonusy ograniczone czasowo]

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: W tym dziale, można dowolnie rozwijać tematy związane z różnymi promocjami bonusami i innymi podobnymi.

Pamiętaj!
Przy zakładaniu tematu proszę dopisywać prefix!
[ABO]-ABONAMENT
[KARTA]-KARTA
[@]-internet
[INNE]-NIE DOTYCZY/INNE
  • Strona 31 z 102
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 102
 #873962  autor: reboot
 27 cze 2016, 23:32
Zakładając, że faktycznie staż w sieci Play liczy się jako ciągłość od dnia aktywacji i przejście do Faktu oraz powrót do Play nie wpływa na skrócenie stażu moja mama będzie miała 100 zł jako bonus + dodatkowo 400 zł za staż ponad 4 lata.

Myślę na co jej zmienić.
Mało smsuje, a dzwoni głównie do rodziny (Play) i do koleżanek z pracy, więc coś ze stanem darmowym by się przydało.
Obecnie ma na koncie ~50zł, więc w teorii wystarczyłoby na 10 miesięcy "10za5" (w których taryfach spośród poniżej wymienionych jest 10za5?).
Ewentualnie doładowywać za 5zł przez Facebooka (+15% --> +0,75zł) co 30 dni.

Jaką taryfę wybrać biorąc pod uwagę, że 500 zł to olbrzymia kwota do wykorzystania i z pewnością jak za rok skończy się RWK trzeba będzie myśleć o tanim przedłużaniu.
Chyba dobrą ofertę przedłużenia wartości konta ma Formuła Play na Kartę?
Sprawdziłem i niby jest SD oraz 10za5 - ktoś potwierdzi?

Zatem wymagania:
- stan darmowy
- 10 za 5
- tanie przedłużanie ważności konta za rok, gdy skończy się bonusowe RWK.

Kod: Zaznacz cały
Bonus dostępny w taryfach:
Play Fresh, Play na Kartę Rok Ważności Konta, Play na Kartę, Play na Kartę Surf, Play na Kartę Lubię to!, Formuła Play na Kartę, Formuła Mini Max na Kartę, Play Karta, Nowy Play na Kartę, Play Fresh Darmowe Rozmowy i SMSy w Play, Play Fresh Darmowe SMSy do wszystkich sieci, Oferta Promocyjna Lubię to!

WKS
 #873979  autor: Ryszard Lubicz
 28 cze 2016, 06:24
Mam w swojej ofercie ustawioną usługę Darmowe Smsy do wszystkich za 7,00.
Zawsze 2 dni przed końcem miesiąca dostawałem smsa "Przypominamy , że za 2 dni kończy się usługa darmowe smsy, pamiętaj ośrodkach na koncie w celu przedłużenia usługi".
Teraz takiego smsa nie dostałem. Czy jest to związane z przyznaniem tych 400 zł?

Grażynko wybacz...
 #874077  autor: Majek7
 28 cze 2016, 20:52
Cześć, chciałem się dopytać u ludzi, którzy przemaglowali temat od podszewki o ten bonus, mianowicie zarejestrowałem 08.06 numer w play, karta używana jest wyłącznie do interentu w modemie 3g, nie przeze mnie oczywiście, sam od jakiegoś czasu używam DIL w RBM5 i mam internet za te 5zł miesięcznie, ale nie o to mi chodzi. Co miesiąc wykupuje ten najtańszy pakiet 600mb za 5zł tej osobie, aby przedłużać zebrane i niewykorzystane gigabajty neta by nie przepadły. Mam niby te złotówki promocyjne w ilości 100, ważne do 08.07.2016, jest jakaś opcja na korzystne zagospodarowanie ich? Próbowałem wykupić ten pakiet 6GB za 20zł, ale dostałem komunikat o za małej ilości środków na koncie. Trochę mnie to zbiło, ponieważ chciałem je wykorzystać do dedjanu na jakieś pakiety GB właśnie dla tej osoby, która korzysta z karty, natomiast nie wiem dlaczego to nie gra. Chodzi o te 0,03 pln, które są na koncie głównym i blokują możliwość wykorzystania promocyjnych złotówek? Wrzuciłbym screenshot sytuacji z p24 tutaj - http://screenshooter.net/101737745/laopget może ktoś życzliwy napisałby co zrobić by te środki nie przepadły bez wykorzystania po 08.07? Pzdr, 5! :)
 #874080  autor: Majek7
 28 cze 2016, 21:07
Czyli w tym przypadku te 100zł w pakiecie złotówek to jedynie pic na wodę i on i tak nie jest do wykorzystania w tym przypadku jak wyżej wkleiłem screen?

Natomiast w moim przypadku DIL w RMB5 wychodzi za 5zł miesięcznie, bo od listopada 2015 przez migrację play-fakt-rbm5 mam ważne konto do 11.2016 i przy posiadanych 30zł na koncie stale od tamtego czasu, wystarczy że uruchamiam co miesiąc po komunikacie, ze wyłączony został DIL, najtańszy pakiet danych za 5zł w RMB5 i od razu aktywuje kodem DIL. Więc tak do listopada 2016 mam jeszcze internet nielimitowany LTE za 5zł ;), po czasie gdy RWK mi zginie, będę musiał pewnie doładować konto za 50zł żeby przedłużyć ważność konta o 3msc, ale do tego czasu sie tym nie przejmuje.
 #874089  autor: droxu1
 28 cze 2016, 21:28
Wcześniej chyba w tym temacie padło stwierdzenie że te bonusowe 100 zł można wykorzystać w Formule Mini Max i to z nich będzie brało aż do limitu 29zł i wtedy dalsze połączenia będą bezpłatne. Czy jest to prawda czy jednak dopiero po wykorzystaniu 29zł z konta głównego będzie no limit?
 #874131  autor: Karlos20
 29 cze 2016, 07:31
droxu1 pisze: Czy jest to prawda czy jednak dopiero po wykorzystaniu 29zł z konta głównego będzie no limit?
Po wykorzystaniu 29 zł na rozmowy komórkowe i/lub stacjonarne z konta głównego i/lub promocyjnego.
W Play24 w MINI MAX w opcji Stan Konta są dostępne liczniki wykorzystania opcji taryfowych na rozmowy (29 zł), SMS/MMS (9 zł) i Bezpieczny Internet (5 zł z konta głównego). Przypominam: liczniki zerują się 1go dnia miesiąca kalendarzowego, jak w abonamentach Play.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #874143  autor: droxu1
 29 cze 2016, 08:40
Czyli te 100zł bonusowe to jednak nie do końca pic na wodę i można to wykorzystać na 3 miesiące bez limitu lub przy dłuższym stażu w sieci na odpowiednio dłużej. Trzeba tylko pamiętać o doładowaniu przez facebooka aby przedłużyć bonusowe środki, pakiet 10za5 chyba nie jest dostępny w tej taryfie.
 #874261  autor: garfield-
 29 cze 2016, 15:15
a to sorki, chodziło o to , że biorą. Ja tak właśnie MiniMaxa wykorzystywałem w zeszłym roku z tictacami - tylko na promocyjnych złotówkach 16pln z zakrętek i 10 z tictaca. 3 zeta brakło jedynie.
Ale doładowałem raz za 50 zeta w promocji doładowań gdzie dawali 80 czy 100% i starczyło do końca roku na te resztki z nawiązką.

Dziś przy okazji rozmowy z infolinią RBM konsultant mi tłumaczył , że pomimo migracji Play->RBM staż będzie liczony od samego początku, a nie tylko to co w RBM ... ehh ... Jakby ktoś miał już doświadczenia to prosiłbym o info, bo od nich niczego wiarygodnego się nie dowiemy.
 #874264  autor: surface123
 29 cze 2016, 15:27
Ja dzisiaj zmigrowalem z Fakt do Play MM rodzinki karte, i licze na staz 4-5 lat. A co do RBM, mialem na swoim numerze ze 30 dni RBM i wrocilem do Play MM i oczywiscie docelowo dostalem za pelny staz 100+400

Niestety wadą MiniMaxa "na codzien" jest fakt ze ma bardzo krotkie okresy waznosci konta :/
 #874275  autor: goldenmen
 29 cze 2016, 16:34
a powiem wam że play ma problem z rejestracja kart SIM nowych nie aktywowanych

opis sytuacji dziś chciałem kupić startówkę PINK i od razu ja zarejestrować. Pracownik powiedział mi że nie zarejestruje mi startówki bo nie aktywna i musi minąc minimum 24h od aktywacji żeby móc zarejestrowac startówkę. śmiech na sali pytam sie jak play bedzie w stanie przestrzegać ustawę antyterrorystyczną 0d 25 lipca jak startówka nowo zakupiona najpierw musi byc zarejestrowana żeby potem była aktywowana.?
Pracownicy pierwszy raz słyszeli o ustawie antyterrorystycznej.
  • Strona 31 z 102
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 102
  • 1
  • 29
  • 30
  • 31
  • 32
  • 33
  • 102