DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 10 z 18
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18
 #872743  autor: aster
 20 cze 2016, 22:37
Dzięki, czyli kopia tego jak funkcjonuje RBME.

Jak to jest natomiast z tym RWK? Da się to ustawić w Formule Unlimited?
 #873601  autor: aster
 26 cze 2016, 00:34
Za rejestrację to tak, ale zastanawiam się czy da się to także inaczej ustawić...
 #873642  autor: Karlos20
 26 cze 2016, 12:12
cyanoone pisze:A migracja z Play na kartę Rwk?
Nic z tego. Ważność konta skraca się do 14 dni.
Tyczy się również sytuacji, gdy mamy już aktywny pakiet za rejestrację numeru i zmienimy taryfę na taką, gdzie ważność konta się skraca (PNK 0 gr w Play, Formuła Play na Kartę, MINI MAX, Fakt Mobile, PNK Lubię To!).

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #873651  autor: aster
 26 cze 2016, 13:52
Dziwię się czemu bawią się w ważność konta jeśli ktoś ma np. samoodnawialny pakiet co 30 dni.

W tym przypadku wszelkie doładowania powinny zejść na boczny tor i środki powinny być ważne tak długu, jak klient ma aktywny ten pakiet. Ja np. chciałbym zrobić takie doładowanie, by przez rok nie musieć pamiętać o kolejnych wpłatach...

Czyli najlepiej w tym przypadku najpierw przejść do Unlimited a później uruchomić bonus rejestracyjny?
 #873654  autor: xander21
 26 cze 2016, 14:07
aster pisze:Dziwię się czemu bawią się w ważność konta jeśli ktoś ma np. samoodnawialny pakiet co 30 dni.

W tym przypadku wszelkie doładowania powinny zejść na boczny tor i środki powinny być ważne tak długu, jak klient ma aktywny ten pakiet. Ja np. chciałbym zrobić takie doładowanie, by przez rok nie musieć pamiętać o kolejnych wpłatach...

Czyli najlepiej w tym przypadku najpierw przejść do Unlimited a później uruchomić bonus rejestracyjny?
tak jest zdaje mi się w heyah? środki ważne tyle co wazność pakietu?
 #873678  autor: aster
 26 cze 2016, 15:50
No dobra, załóżmy że od ostatniego doładowania minęło już te 150 dni na wychodzące, ale jeszcze się mieszczę w tych 210 na przychodzące.

No i co się dzieje jeśli mam akurat włączony pakiet unlimited? Wychodzące w ramach pakietu będą działać, ale np. międzynarodowe już nie skoro nie są w unlimited? :)
 #873685  autor: Karlos20
 26 cze 2016, 16:25
aster: Play to nie częściowo Orange. Gdy jest blokada wychodzących, pakiety nie będą możliwe do wykorzystania, do momentu doładowania konta, które da nową ważność konta. Regulaminy usług mówią wyraźnie, że aby korzystać z pakietu, a wychodzące są zablokowane, należy doładować konto max w terminie ważności pakietu, inaczej nie zadzwonisz, a pakiet wygaśnie.

Dodatkowo po odblokowaniu wychodzących, system Play potrzebuje między 1h a max 24 godziny na przetworzenie informacji billingowych, w tym czasie nie możemy dokonać operacji w Play24.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #876385  autor: aizo
 11 lip 2016, 14:20
Czy w tym pakiecie 25zł jest pobierane z konta promocyjnego czy środki muszą być na głownym koncie?

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #876391  autor: Karlos20
 11 lip 2016, 14:38
aizo: zawsze pakiety usług są opłacane z kasy na koncie głównym. Tyczy się każdego operatora prepaid.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #876393  autor: aizo
 11 lip 2016, 14:40
Tak też myśłałem. Chciałem się upewnić. Bo zastanawiałem się czy przejść na tą taryfę i zarejst.numer

Połączenie nie może być zrealizowane.
 #878680  autor: aster
 24 lip 2016, 22:32
Ostatnio w RBME miałem problem z odnowieniem pakietu 30-dniowego (nie dało się tego zrobić przez cały dzień) przez co straciłem trochę transferu. Czy w Unlimited, gdzie się pakiet automatycznie odnawia co 30 dni, zdarzają się sytuację że system się np. zaciął i o dzień za późno przydzielono nowy pakiet 30-dniowy?

Jeśli tak to czy sami później wszystko odkręcają pod względem kosztów (np. po północy nie ma już pakietu danych a kasę ściąga z konta głównego)?
 #878685  autor: Gregrin
 24 lip 2016, 22:45
Jeśli pakiet sam się nie odnowi (nie słyszałem o takim przypadku) to jedyna oficjalna droga (chyba) to reklamacja. Gdy reklamujemy coś co nie działa tak jak powinno, sieci raczej nie robią problemów i szybko zwracając stracone środki.
 #879510  autor: reboot
 28 lip 2016, 22:32
Jeśli w tej taryfie mam dostępny pakiet internetu (np. 10 GB za rejestrację, 1 GB z nakrętek, 6 GB przy włączonej opcji Unlimited), to tak długo jak saldo pakietu internetu >0, to nie pobiera mi $$ za internet do osiągnięcia pułapu 5 zł?
Czy może niezależnie od pakietu i tak jako pierwsze w każdym miesiącu będą pobierane 0,02zl/100kB do osiągnięcia 5 zł?

Czy w tej taryfie wszystko wpada pod *108# (tzn. wypisane przeze mnie pakiety internetu)?

WKS
 #879515  autor: Karlos20
 28 lip 2016, 22:44
reboot: 2gr/100kB będzie naliczane dopiero po wyczerpaniu wszystkich MB zgromadzonych z salda *108# - Play wysyła notyfikacje o niskim stanie MB, jak i o ich wyczerpaniu.
Tak, wszystkie MB z pakietów i promocji wpadają do jednego salda.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #879517  autor: aster
 28 lip 2016, 22:58
Reboot, jeśli potrzebujesz dużo netu to polecam się przyjrzeć taryfie RBME, a skoro jesteś w Play to ewentualną zmianę robisz kilkoma kliknięciami w Play24.

Od dziś (dopiero dziś zauważyłem, może już wczoraj było? :) ) w RBME obowiązuje mega bonus od doładowania konta. Dopiero co cieszyliśmy się 10GB ekstra za doładowanie 100zł (oczywiście do tego 3GB za każdy 30-dniowy pakiet no limit), a teraz na stronie widnieje gigantyczny bonus 36GB za to samo doładowanie.

Jak to rozłożysz na długą metę to za te 30zł dostajesz 13,8GB/30dni.
  • Strona 10 z 18
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18
  • 1
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 18