DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)
Wszystko, co dotyczy telefonii komórkowej - usługi, promocje, opinie, itp. Nie o telefonach komórkowych! (patrz niższe działy)

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: Zanim założysz nowy temat upewnij się, że wybrałeś odpowiedni dział! W przeciwnym razie wyląduje w koszu! Tak samo będą traktowane nowe posty pisane nie na temat.
 #868480  autor: daree22
 31 maja 2016, 00:09
Witam, od kilku lat byłem użytkownikiem Aero2 BDI natomiast od lutego 2016 r. jestem użytkownikiem Aero2 Pakietów 30GB na 30 dni bez limitu prędkości. Na początku luty-marzec wszystko działało na akceptowalnym poziomie zarówno w trybie 3G jak i LTE (po kilka Mb/s było dla mnie akceptowalne), natomiast od końca kwietnia zauważyłem przycięcia tzn. chwilami w ciągu dnia mam problemy z otwieraniem stron internetowym (lekkich) natomiast z cięższymi jest tragedia (działa tak jak kiedyś miałem u innego operatora 320 kb/s po kablu). Kartę SIM mam uruchomioną w routerze Huawei B593 i (nie pamiętam wartości poziomów sygnału w dBm) natomiast gdy patrzę na kreski zasięgu to na 3G jest jedna z pięciu natomiast na LTE są dwie lub trzy z pięciu. W ciągu dnia na LTE jakoś to jeszcze działa ale wieczorem i w nocy jest tragedia, gdy robię testy prędkości to zauważalne są duże opóźnienia od 80 ms do kilkuset ms. Zastanawiam się czy mam skonfigurowany błędny APN czy może jest zbyt duże obciążenie w sieci. Czy spotkał się ktoś z podobnym problemem w Aero2 ?
 #868850  autor: darekka
 02 cze 2016, 09:47
Jak to nie pomoże szukaj innego operatora. Oczywiście standardowo startery innych sieci kup i sprawdź co oferują.

http://www.speedtest.net/result/5518589825.png T-mobile "Masz złotówkę masz no limit na wszystko i do wszystkich"-LTE1800,Huawei E5377T po WiFi, 1700m. od stacji, antena Sorensen15dBi+10metrowe przewody H-155. :D