DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 100 z 200
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 200
 #867510  autor: odkrywca1
 23 maja 2016, 22:08
surface123 pisze:Masz kilku pracowników i uzywasz tel na kartę :) ?
Tak
Całe lata byłem w orange, aż tak zaczął mnie "wykorzystywać", że przeszedłem na kartę i jeszcze mam 2 numery w orangutanie ale już nie długo.

Co wy tym dziwnego, że na kartę ?
Przyjmowanie telefonów takie samo w przypadku karty i abo.
Powiem szczerze, że nie widzę żadnej różnicy między kartą a abo. ( sam na początku miałem wątpliwości ? ale teraz już żadnych.
To nie jest firma na 100 osób gdzie faktycznie może być problem z administracją. 8)
4 tel można administrować bez problemu.
Dodam jeszcze. że wszystkie prywatne telefony również staram się jak najszybciej przenieść.

PS. przejście na kartę to nie dlatego, że jestem dusigroszem, tylko nie miałem już siły i czasu przebijać się przez regulaminy umowy i inne rzeczy w Orange ( do ostatniej propozycji przedłużeniowej dali 7 dokumentów.)

Spojler reklama: W Virgin nic nie analizuję jeden prosty regulamin i tyle.

Dlatego odpada Tmobile - (miałem 1 numer abo od czasów ery) włączanie usług niechcianych samowolnie (brak czasu na śledzenie zmian)

Orange 3 numer coraz bardziej zagmatwane regulaminy to samo w NjuM ( nie ogarniam nju)
 #867516  autor: greenrs
 23 maja 2016, 22:50
surface123 pisze:Masz kilku pracowników i uzywasz tel na kartę :) ?
Czy z numeru na kartę gorzej słychać? :roll:

Ja nie zauważyłem.
 #868423  autor: Wulo
 30 maja 2016, 17:47
Przeglądałem dzisiaj fanpage Virgin Mobile na Facebooku i zauważyłem ciekawą odpowiedź od VM na zadane pytanie jednego z użytkowników (27.05):

- padło pytanie odnośnie "z jakich nadajników korzysta Virgin Mobile"
- na to Virgin Mobile odpowiedzieli "Play i T-Mobile" ... ale po 12 minutach dodali jeszcze "Tymczasowo ;)"

"Kroi" się chyba na prawdę coś poważnego w VM. Zmiana głównego partnera? Ucieszyłbym się, bo Play od 2-3 miesięcy łapie same wpadki zasięgowe.
 #868665  autor: pantin
 31 maja 2016, 23:44
Wulo pisze:Przeglądałem dzisiaj fanpage Virgin Mobile na Facebooku i zauważyłem ciekawą odpowiedź od VM na zadane pytanie jednego z użytkowników (27.05):

- padło pytanie odnośnie "z jakich nadajników korzysta Virgin Mobile"
- na to Virgin Mobile odpowiedzieli "Play i T-Mobile" ... ale po 12 minutach dodali jeszcze "Tymczasowo ;)"

"Kroi" się chyba na prawdę coś poważnego w VM. Zmiana głównego partnera? Ucieszyłbym się, bo Play od 2-3 miesięcy łapie same wpadki zasięgowe.
Oj chyba nie przeczytałeś dokładnie "Z zasięgu Plusa obecnie korzystamy tymczasowo, do czasu zakończenia prac na nadajnikach T-Mobile."

To tymczasowo właśnie chodzi o Plus, po skończeniu prac wrócą na Play i T-Mobile tylko, Plusa nie będzie.
 #868696  autor: Wulo
 01 cze 2016, 09:52
pantin pisze:
Wulo pisze:Przeglądałem dzisiaj fanpage Virgin Mobile na Facebooku i zauważyłem ciekawą odpowiedź od VM na zadane pytanie jednego z użytkowników (27.05):

- padło pytanie odnośnie "z jakich nadajników korzysta Virgin Mobile"
- na to Virgin Mobile odpowiedzieli "Play i T-Mobile" ... ale po 12 minutach dodali jeszcze "Tymczasowo ;)"

"Kroi" się chyba na prawdę coś poważnego w VM. Zmiana głównego partnera? Ucieszyłbym się, bo Play od 2-3 miesięcy łapie same wpadki zasięgowe.
Oj chyba nie przeczytałeś dokładnie "Z zasięgu Plusa obecnie korzystamy tymczasowo, do czasu zakończenia prac na nadajnikach T-Mobile."

To tymczasowo właśnie chodzi o Plus, po skończeniu prac wrócą na Play i T-Mobile tylko, Plusa nie będzie.
Przeczytałem dokładnie. Wątek odnosił się o pytanie o zasięg aktualny. Pytanie - stwierdzenie z zasięgiem Plusa to już był inny wątek.
 #868765  autor: pantin
 01 cze 2016, 15:47
Wulo pisze:
pantin pisze:
Wulo pisze:Przeglądałem dzisiaj fanpage Virgin Mobile na Facebooku i zauważyłem ciekawą odpowiedź od VM na zadane pytanie jednego z użytkowników (27.05):

- padło pytanie odnośnie "z jakich nadajników korzysta Virgin Mobile"
- na to Virgin Mobile odpowiedzieli "Play i T-Mobile" ... ale po 12 minutach dodali jeszcze "Tymczasowo ;)"

"Kroi" się chyba na prawdę coś poważnego w VM. Zmiana głównego partnera? Ucieszyłbym się, bo Play od 2-3 miesięcy łapie same wpadki zasięgowe.
Oj chyba nie przeczytałeś dokładnie "Z zasięgu Plusa obecnie korzystamy tymczasowo, do czasu zakończenia prac na nadajnikach T-Mobile."

To tymczasowo właśnie chodzi o Plus, po skończeniu prac wrócą na Play i T-Mobile tylko, Plusa nie będzie.
Przeczytałem dokładnie. Wątek odnosił się o pytanie o zasięg aktualny. Pytanie - stwierdzenie z zasięgiem Plusa to już był inny wątek.
To musieli wykasować, bo już go nie ma. Jest tylko ten póżniejszy :)
 #868786  autor: arr-strz
 01 cze 2016, 18:10
Jest już pewne że nie będzie promocji + 50 % doładowania przez PayPal w czerwcu . Potwierdzone drogą mailową :(
 #869220  autor: as1as
 03 cze 2016, 20:52
arr-strz pisze:Jest już pewne że nie będzie promocji + 50 % doładowania przez PayPal w czerwcu . Potwierdzone drogą mailową :(
Szkoda czekałem na tą promocję, niestety moje 5 numerów idzie do PLAY za 25zł
 #869279  autor: Camis
 04 cze 2016, 11:04
No ja po 7 latach w Play i 2 latach w Virgin uciekłem do Orange Free. Dużo lepsza jakość połączeń, na Play ostatnio coraz gorzej. Internet w Orange tak samo sporo szybszy. Play poza miastem to padaka.
 #869474  autor: andx
 05 cze 2016, 09:49
A tak bez kombinacji, VM płacę raz na 1m-c 29pln. W Play płacę za no limit 25, raz na 1m-c. W Orange mogę mieć no limit za 26pln? bez kombinacji? Przenoszę nr, włączam automatyczne przelewy w swoim banku raz na 1m-c i zapominam?
 #869781  autor: Wulo
 06 cze 2016, 11:00
Panowie, czytam Wasze komentarze i zgadzam się z Wami. Jakość sieci Play od jakiegoś czasu jest tragiczna, ciągłe przelogowanie Play - Tmobile, telefon świruje kompletnie, bateria znika w oczach, kiedy wymuszam t-mobile to i tak czasami zdarzają się problemy. Zależało mi na LTE i HD Voice ale niestety Play kuleje ostatnio i to bardzo. Virgin Mobile ma świetną ofertę, ale jakość Play wszystko psuje. Niestety ale w najbliższym czasie będę myślał o zmianie operatora.
 #869860  autor: drozda
 06 cze 2016, 14:23
Skoro we wrześniu chcą zaoferować abonamenty to oznacza że najpóźniej w lipcu-sierpniu zmigrują się na nową platformę co oznacza że będą mieli swobodę w wyborze partnera roamingowego.
 #870344  autor: ala12
 07 cze 2016, 19:52
cześć

wiecie może czemu na nowy miesiąc w pakiecie freemium mam 370MB internetu a nie 300MB?
 #870395  autor: Gregrin
 08 cze 2016, 00:27
Z zeszłego miesiąca zostało ci 70MB i przez błąd systemu przeszło. Miałeś jeszcze jakieś niewykorzystane minuty albo sms ?? Moze one tez przeszły ?
  • Strona 100 z 200
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 200
  • 1
  • 98
  • 99
  • 100
  • 101
  • 102
  • 200