DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #868029  autor: galtom
 26 maja 2016, 22:18
Hej,

dawno temu miałem Samsunga Galaxy S3 i nie polubiliśmy się z Androidem.
Potem Lumia 920 i obecnie 640.
Niestety W10, który bardzo lubię za funkcjonalność ma tez spore braki. Jednym z nich jest bardzo marna współpraca z zegarkiem Garmin Vivoactive HR.

Zastanawiam się nad Xperia Z3 - chyba, ze mogę kupić cos tańszego, co będzie równie funkcjonalne.

Chciałbym sprawnie działającego systemu - mam tez Galaxy Taba S8.4 i nie jest idealnie...
Dobrego aparatu
Pojemnej baterii (Lumia 640 na WP8.1 spokojnie działała 2 dni - na W10 jest gorzej)
I wyświetlacza w okolicy 5" - mniejsza rozdzielczość lepsza - bo bateria dłużej trzyma.

W gry nie gram.

Jest cos ciekawszego od Z3? A może warto dopłacić do Z5 z uwagi na wsparcie i aktualizacje?

Pozdrawiam,
Galtom
 #868318  autor: galtom
 29 maja 2016, 20:07
Nikt nic nie doradzi?

Pozdrawiam,
Galtom
 #868400  autor: jorket
 30 maja 2016, 15:35
Co Ci po wsparciu ? to tylko cyferki jak i te w benchmarkach w wydajnosci Z5 ponoc sie grzeje ja bym nie dopłacał bo wzgledem z3 raczej niczym istotnym sie nie rozni

Dlaczego nie polubiłes sie z androidem ? Piszesz ze miałem stycznosc z s3 pewnie z wersja bez lte czyli z mała iloscia pamieci ram do tego z ich muląca nakładką touchwiz wiec nie dziwie sie ze być moze plynnoscia byles zawiedziony

Po co Ci z3 skoro nie grasz w gry i być może tylko dzwonisz z telefonu Na prawde potrzebny jest Ci do tego aż były topowiec z3 ?

Ja osobiście bede teraz brał motorole moto g 4gen plus jest juz dostepna na indyjskim amazonie w polsce sprzedaz ma ruszyc z początkiem czerwca
 #869113  autor: galtom
 03 cze 2016, 09:14
Danke

Pozdrawiam,
Galtom
 #869191  autor: Darek_64
 03 cze 2016, 16:56
jorket,gadasz głupoty, wsparcie to nie tylko cyferki a prze de wszystkim usuwanie błędów,W Z3 to nie tylko aktualki to świetna optymalizacja całego systemu ( po mimo to błędy nadal się zdarzają ale są znacznie mniej upierdliwe)świetna bateria, wygląd to de gustis dla mnie szkło się podoba.Podsumowując Z3 działa płynnie,nie ma problemów,do Z5 raczej bym nie dopłacał a jak się pobawisz na manualu w fotkach to i Z3 zrobisz fajne zdjęcie
 #869270  autor: galtom
 04 cze 2016, 10:31
Darek_64 pisze:j a jak się pobawisz na manualu w fotkach to i Z3 zrobisz fajne zdjęcie

Dzieki za info. Ale telefon ma robic dobre zdjecia od razu. Nie bawi mnie grzebanie w tych ystwianieach, bo to zwykle do syzbkich fotek.
Jak mam ochote sie bawic to biore swoja lustrzanke, obietkywy, plecak. Telefon ma mnie od tgo odciazyc a poza tym to inne zdjecia - imreza, spacer, itd...

Wywolywac ich nie bede wiec cudow nie oczekuje.

Pozdrawiam,
Galtom