DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #868312  autor: Rayfix
 29 maja 2016, 19:32
Cześć,
pytanie jak w temacie. Który telefon wybrać Samsung Galaxy S6 (na allegro około 1700zł) czy LG G4 (na allegro około 1400zł) czy może coś innego w tych pieniądzach? Priorytetem jest dla mnie aparat no i to żeby telefon dobrze pracował, bez zamulania. Z góry dziękuję za pomoc. ;)
 #868316  autor: Alabama89
 29 maja 2016, 19:52
Może ja spróbuje Ci doradzić bo stoję przed identycznym dylematem i przejrzałem wiele recenzji opinii, artykułów i na żywo w sklepie oba telefony. Z tego co wymieniłeś jako priorytety to myślę, że LG będzie lepszy- jeśli chodzi o aparat to są porównywalne moim zdaniem w trybie auto, w manualnym trybie ponoć LG trzaska mega zdjęcia- tak piszą we wszystkich recenzjach. Jeśli chodzi o płynność to LG też górą, już w sklepie zauważyłem róźnicę na jego korzyść, chyba TouchWiz dalej jest do dopracowania- niby jest płynny, ale w LG jakoś te animację lepiej przeskakują. Kwestia tylko wyglądu i rozmiaru( LG jednak kawał telefonu), który Ci się bardziej podoba, ale to już kwestia indywidualna. No i cena jak sam napisałeś kilka stów w kieszeni zostaje. Nie forsuję żadnego z telefonu, bo sam nie kupiłem jeszcze, ale obiektywnie więcej plusów dodatnich ma chyba LG :)
 #868321  autor: Rayfix
 29 maja 2016, 21:03
Też oglądam sporo recenzji i opinii, różnica w kasie to około 300zł, lecz Mobzilla stwierdził, że S6 we wszystkim jest nieco lepsza, może po za tym, że G4 ma wymienną baterię i chyba lepszy przedni aparat. Może ktoś jeszcze się wypowie? :)
 #868324  autor: motov3
 29 maja 2016, 21:47
Ja sie wypowiem :mrgreen: Jesli bedzie mozliwosc - poszukaj EDGE-a. No chyba ze nastawiasz sie tylko na S6.
Co do porownania. Zostala jeszcze jedna kwestia - DESIGN. A ten w przypadku Edge-a jest nie do przecenienia, i LG jest jednak daleko z tylu.

Obrazek
 #868348  autor: Mr.Pelisa
 30 maja 2016, 09:42
motov3 pisze:Jesli bedzie mozliwosc - poszukaj EDGE-a
Wtedy robi się dużo większa różnica w cenie ;)
S6 ma wystający aparat... Weź LG G4, zaoszczędzisz parę stówek, a wyboru i tak nie będziesz żałował bo to świetny telefon ;)
 #868392  autor: Szpady
 30 maja 2016, 14:43
LG jest bardzo dobry, myślę że w tym przypadku nie ma co przepłacać za Samsunga

Valhalla!
 #868417  autor: penguino
 30 maja 2016, 17:32
LG jest tandetnie wykonany i ma wyblakły, bardzo zimny ekran. S6 na Marshmallowie działa znakomicie, poprawił się czas pracy i zarządzanie RAMem. Ekspozycje sklepowe nie są żadnym wyznacznikiem działania telefonu.