DAJ CYNK
  • Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.
Chińskie telefony i inne mniej lub bardziej egzotyczne marki, a także dyskusja ogólna, ponad podziałami według producentów.

Moderator: Moderatorzy

 #838081  autor: Heathcliffs
 03 gru 2015, 17:08
Witam, od roku jestem posiadaczem telefonu Overmax vertis expi 4510. Jak do tej pory sprawdzał się we wszystkim do czego go potrzebowałem, ale ostatnio bateria mu siadła. Była to bateria Li-on 2100 mAh i tutaj mam problem. Baterii zamiennej od producenta nigdzie znaleźć nie moge, i chciałbym sobie załatwić zamienną. Czy zadziałała by bateria np z Samsunga Galaxy SIII, która teoretycznie jest identyczna jeśli chodzi o specyfikacje? Czy musze się jednak odzywać do producenta?
 #838124  autor: Niezgodna7
 03 gru 2015, 20:45
musi pasować gabarytowo (mieścić się) i stykowo (tyle samo).
Pojemność i napięcie najłatwiej sprawdzić (z tym raczej nie ma problemu, bo jest pewien standard, cudzesy działają).

Ewidentnie nie wypiję herbatki z administracją Telepolis
 #867749  autor: teds
 25 maja 2016, 10:56
wiesz co z bateriami jest różnie - mi np w moim samsungu padła po miesiącu, gdzieś się przegrzala i odkształciła i nie wymienili mi, musiałam kupować sama. dopiero pozniej się okazało że ta partia baterii była wadliwa. natomiast w overmaxie wysyłaj do serwisu z tego co słyszałam to mają jakieś 20 dni na naprawde, a jak coś to dają telefon w zastępstwie :)
 #872007  autor: kobietapracujaca
 16 cze 2016, 19:01
A masz na niego gwarancję? Bo bateria też ma swoją gwarancję. Może zanieś go do serwisu ---wymoderowano-Remington---. Oni Ci powinni pomóc naprawa trwa zazwyczaj 21 dni roboczych. Może być też tak, że coś się zepsuło i po prostu bateria się nie ładuje. Myślę, że warto było by skorzystać z ich serwisu.