DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 84 z 139
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 139
 #864233  autor: formulastanumyslu
 30 kwie 2016, 22:37
A jeżeli chodzi o wysyłanie przez bramkę to działa pod warunkiem że karta jest w telefonie zalogowanym do sieci, jak SIMka leży wyjęta na stole to pobiera opłaty, a MMSy zawsze ciągnie. I działa też do innych sieci.
 #864312  autor: adziu82
 01 maja 2016, 13:49
Witam, czy ktoś napisze mi, jak doładuję w RedBull za 30zł dostanę bonus 2GB do tego włączę no-limi na 3 dni z 300MB danych, to który pakiet pobiera pierwszy?

RawStyle
 #864314  autor: Karlos20
 01 maja 2016, 13:51
Witam, czy ktoś napisze mi, jak doładuję w RedBull za 30zł dostanę bonus 2GB do tego włączę no-limi na 3 dni z 300MB danych, to który pakiet pobiera pierwszy?
Najpierw z no-limitu na 3 dni (300 MB), następnie pakiet z doładowania.
Z no-limitu MB sprawdzasz kodem *108# a dla pozostałych MB z pakietów/doładowań: *107#

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #864756  autor: melfalan
 05 maja 2016, 22:48
Zamierzam przejść na Red Bull Energy i skorzystać z pakietu 100 minut do wszystkich sieci, ale tak, żeby niewykorzystane minuty nie przepadały. Mam więc kilka pytań.
1. Czy jest możliwe aktywowanie kolejnego pakietu, kiedy poprzedni jest jeszcze ważny? Czy tak jak 30 min w Playu - trzeba czekać na koniec ważności i wszystko przepada?
2. W regulaminie są podane kody dezaktywacyjne - na czym polega ta dezaktywacja? Pakiety nie są przecież cykliczne.
3. Pakiety minut są ujęte w regulaminie jako oferta promocyjna, ważna do odwołania. Czy to oznacza, że w każdej chwili mogą wyłączyć możliwość ich aktywacji i przedłużenie ważności nagromadzonych minut nie będzie możliwe?
 #864767  autor: darkangel
 06 maja 2016, 01:33
Tak pakiet możesz przedłużać kolejnym kiedy chcesz, wtedy minuty ci się zsumują i powstanie nowy termin na ich wykorzystanie (30dni).

Ta oferta jest promocyjna, ale nie przejmuj się, ponieważ już ponad rok jest ta promocja i obowiązuje ona chyba od powstania taryfy Energy.
 #864774  autor: melfalan
 06 maja 2016, 08:54
Niby jest już te 1,5 roku, ale ryzyko jest. Potrzebuję czegoś pewnego, co ma zastąpić abonament i będzie działać chociaż ze 2 lata. Gdyby wyłączyli ten pakiet, musiałbym zmienić operatora i dalej płacić tyle, co teraz za abonament w Playu.
 #864776  autor: Dax13
 06 maja 2016, 09:21
Nie martwił bym się o to, RBM usilnie promuje swoją taryfę Energy i nie sądzę aby wycofywali się z tych pakietów, gdyż konkurencja depcze im po piętach. Nastawiał bym się raczej na korzystniejsze pakiety w przyszłości. A co do alternatyw, możesz z RBM bezpośrednio przejść do Fakt Mobile i tam również masz pakiet 100 minut ale za 9zł i do tego 100sms i 100MB.
 #864783  autor: melfalan
 06 maja 2016, 10:56
Potrzebuję >7 h miesięcznie, samo 100 minut bez tego pakietu za 20 zł nie wystarczyłoby. Jeśli przy przejściu na Fakt zgromadzone minuty przepadają, to nic mi to nie da. Poza operatorami wirtualnymi, których nie chcę, nie ma sensownej alternatywy.
 #864784  autor: bolek2004
 06 maja 2016, 11:13
No to tylko energy z pakietem za 20zł. Zlikwidować tego nie zlikwidują, najwyżej z czasem może jakąś nowszą taryfę wymyślą, ale w play jest dobrze bo póki się samemu nie zmieni taryfy to można z niej korzystać.
 #864790  autor: darkangel
 06 maja 2016, 13:00
melfalan możesz zrobić myk z zakupem nolimit rozmów za 20zł na miesiąc, a potem w ostatni dzień ważności pakietu kupić pakiet 100min, wtedy będziesz miał następny miesiąc do dzwonienia za 10zł :).

Pakiet za 20zł daje poprostu ponad 40tyś minut :).
 #864799  autor: melfalan
 06 maja 2016, 14:13
Właśnie tak chcę zrobić. Zastanawiałem się jeszcze, czy dałoby się włączyć nolimit na 3 dni i potem przedłużyć minuty pakietem za 10 zł. Wyszłoby coś takiego?
 #864801  autor: Karlos20
 06 maja 2016, 14:17
Nie, bo to idzie na zupełnie inne saldo.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #864812  autor: bazooka
 06 maja 2016, 16:08
To kompletnie nie w moim stylu...ale naprawdę nagle mam potrzebę na nagrodę z Karuzeli Nagród Collect i brakuje mi na nią 0,6% - czy ktoś może coś gdzieś... :?: ...z samej apki to 15dni, trochę długo... Poratuje ktoś kodem energii :?: :-D ...z góry dzięki.

Aha...za wszystkie, które mi zadziałały z tych wcześniejszych serdecznie, w tej chwili, dziękuję.
 #864844  autor: Raczek_
 06 maja 2016, 21:30
Jak chcesz szybko to najłatwiej doładować konto i energia wpadnie. A jak Ci się chce kombinować to wyczyść pamięć cache aplikacji w telefonie i ponownie odbierz energię za apkę. Potem znowu i znowu ;)
 #864880  autor: timi
 07 maja 2016, 11:45
Raczek_ pisze:Jak chcesz szybko to najłatwiej doładować konto i energia wpadnie. A jak Ci się chce kombinować to wyczyść pamięć cache aplikacji w telefonie i ponownie odbierz energię za apkę. Potem znowu i znowu ;)

U mnie to nie działa. Mam parę kont i na żadnym po wyczyszczeniu cache i danych aplikacji nic nie przybywa. Jest jakiś specjalny sposób na to ?
 #864905  autor: jarekt
 07 maja 2016, 12:53
Tak, sposób jest specjalny choć w zasadzie normalny :) - więcej nie napiszę.

A po drugie: system RBMC ma zaprogramowany limit 7 uznań punktów na tydzień za apkę mobilną - więc owszem, można nabić na dzień 7 razy punkty za apkę ale więcej już do końca danego tygodnia (tydzień w RBMC kończy się w sobotę a zaczyna w niedzielę z lekkim kilkugodzinnym poślizgiem) za apkę nie otrzymasz.

Informacji, które podałem nie ma w żadnych regulaminach RBMC więc traktujcie je jako nieoficjalne :)
 #864907  autor: Raczek_
 07 maja 2016, 13:19
timi pisze:
Raczek_ pisze:Jak chcesz szybko to najłatwiej doładować konto i energia wpadnie. A jak Ci się chce kombinować to wyczyść pamięć cache aplikacji w telefonie i ponownie odbierz energię za apkę. Potem znowu i znowu ;)

U mnie to nie działa. Mam parę kont i na żadnym po wyczyszczeniu cache i danych aplikacji nic nie przybywa. Jest jakiś specjalny sposób na to ?
A czyścisz pamięć aplikacji RedBull'a czy RMB collect?
Powinieneś tylko tej pierwszej, potem ponownie się zalogować. I tak jak pisze poprzednik od jakiegoś czasu jest limit 7 razy, dawniej tego nie było ;)
 #864924  autor: timi
 07 maja 2016, 16:11
Raczek_ pisze:
timi pisze:
Raczek_ pisze:Jak chcesz szybko to najłatwiej doładować konto i energia wpadnie. A jak Ci się chce kombinować to wyczyść pamięć cache aplikacji w telefonie i ponownie odbierz energię za apkę. Potem znowu i znowu ;)

U mnie to nie działa. Mam parę kont i na żadnym po wyczyszczeniu cache i danych aplikacji nic nie przybywa. Jest jakiś specjalny sposób na to ?
A czyścisz pamięć aplikacji RedBull'a czy RMB collect?
Powinieneś tylko tej pierwszej, potem ponownie się zalogować. I tak jak pisze poprzednik od jakiegoś czasu jest limit 7 razy, dawniej tego nie było ;)

Czyszcze tylko collecta bo tylko ja mam. Ma byc jakaś druga jaka ?
Napisałem na priv odpisz proszę
 #864936  autor: timi
 07 maja 2016, 17:19
zorian pisze:
Czyszcze tylko collecta bo tylko ja mam. Ma byc jakaś druga jaka ?
Chodzi o app-kę RedBull.com.
A gdzie w niej mam się zalogować bo nie widzę tego?
  • Strona 84 z 139
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 139
  • 1
  • 82
  • 83
  • 84
  • 85
  • 86
  • 139