DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 142 z 405
  • 1
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 405
 #864687  autor: Konoko
 05 maja 2016, 12:02
Witam, gazeta FAKT podaje rozwiązanie zagadki o poradniku "widmo"(jest foto tytułowej strony). Jest to publikacja inna niż podawał Rebeliant w linku do literia.pl.,ale treść identyczna oprócz pominiętych stron o tablecie.Dostępna jest w placówkach Poczty Polskiej.Na wewnętrznej stronie okładki tytułowej dołączona, przyklejona jest karta SIM Faktmobile i obok wydrukowany kod już podawany na forum.
 #864740  autor: Konoko
 05 maja 2016, 20:42
Rebeliant pisze:Trochę lipa bo na PP takie rzeczy są za ladą. Masz możliwość podesłania zdjęcia jak to wygląda?
Jak pisałem foto strony tytułowej poradnika było zamieszczone we wczorajszym i dzisiejszym wydaniu Faktu. Jestem nowicjuszem na tym forum , nie wiem czy tu można wstawiać zdjęcia.
Na swojej poczcie pokazałem w okienku gazetę z reklamą tego poradnika i pani z zaplecza mi go przyniosła, bo na regale z gazetami i innymi książkami nie było.Obejrzałem i oddałem. Karta sim miała numer na 530..... Reklama poradnika była na ostatnich stronach Faktu , a kod doładowujący 10 min CYYT na początkowych.
 #864794  autor: Christofor
 06 maja 2016, 13:29
Konoko pisze:
Rebeliant pisze:Trochę lipa bo na PP takie rzeczy są za ladą. Masz możliwość podesłania zdjęcia jak to wygląda?
Jak pisałem foto strony tytułowej poradnika było zamieszczone we wczorajszym i dzisiejszym wydaniu Faktu. Jestem nowicjuszem na tym forum , nie wiem czy tu można wstawiać zdjęcia.
Na swojej poczcie pokazałem w okienku gazetę z reklamą tego poradnika i pani z zaplecza mi go przyniosła, bo na regale z gazetami i innymi książkami nie było.Obejrzałem i oddałem. Karta sim miała numer na 530..... Reklama poradnika była na ostatnich stronach Faktu , a kod doładowujący 10 min CYYT na początkowych.
Wydaje mi się, że zaszła pomyłka. Piszesz o kodzie na 10 min. który nie miał prawa znaleźć się w tym poradniku. Kod CYYT był w gazecie Fakt a w poradniku powinien być całkiem inny kod na 1 GB ...
 #864800  autor: Christofor
 06 maja 2016, 14:14
Konoko pisze:Nie ma pomyłki, przeczytaj post jeszcze raz, dokładnie i powoli ze zrozumieniem. Nigdzie nie napisałem to co sugerujesz.
Ok, trochę zagmatwanie to opisałeś ale w końcu dotarło !
 #864808  autor: Karlos20
 06 maja 2016, 14:58
Nie zdziw się, że za kilka godzin lub po godz 0 lub 1 w nocy saldo się uaktualni. Zawsze przy rozliczaniu transmisji LTE saldo MB aktualizuje się z opóźnieniem.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #864816  autor: xander21
 06 maja 2016, 16:50
Karlos20 pisze:Nie zdziw się, że za kilka godzin lub po godz 0 lub 1 w nocy saldo się uaktualni. Zawsze przy rozliczaniu transmisji LTE saldo MB aktualizuje się z opóźnieniem.

A jednak mi wzięło już. 462MB za kilka minut siedzenia w LTE. :o

Masakrycznie neta szybko ubywa, jeśli się korzysta z szybkiego neta (50MB/s Play)
 #864825  autor: Karlos20
 06 maja 2016, 19:05
xander21 pisze:Masakrycznie neta szybko ubywa, jeśli się korzysta z szybkiego neta (50MB/s Play)
Otóż to, sieć robi się lepsza, to system billingowy zwalnia :) Ja na 4G LTE ULTRA muszę jeszcze poczekać...

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #864835  autor: xander21
 06 maja 2016, 20:22
Karlos20 pisze:
xander21 pisze:Masakrycznie neta szybko ubywa, jeśli się korzysta z szybkiego neta (50MB/s Play)
Otóż to, sieć robi się lepsza, to system billingowy zwalnia :) Ja na 4G LTE ULTRA muszę jeszcze poczekać...
Ja w sumie nie wiem czy korzystałem z LTE ulepszonego. Ale wiem, że kiedyś net nie przekraczał kilku MB, więc chyba coś zrobili od ostatniego razu. :D Play ogólnie przegonił wszystkich, bo sypie pozwoleniami w moich okolicach jako pierwszy.
 #864864  autor: kalebita
 07 maja 2016, 08:27
blacQ1 pisze:dzisiejszy kod nie działa przyszedł mi sms iż operator nie aktywował pakietu czy coś takiego trzeba dzwonić!!!!!:)
U mnie działa bez problemu.
 #864865  autor: szunaj
 07 maja 2016, 08:38
blacQ1 pisze:dzisiejszy kod nie działa przyszedł mi sms iż operator nie aktywował pakietu czy coś takiego trzeba dzwonić!!!!!:)
U mnie na 4 numerach działa.Złóż reklamacje.
  • Strona 142 z 405
  • 1
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 405
  • 1
  • 140
  • 141
  • 142
  • 143
  • 144
  • 405