DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert abonamentowych operatorów.

Moderator: Moderatorzy

Regulamin forum: 
W tym dziale dyskutujemy o ofertach na ABONAMENT.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 420 z 675
  • 1
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421
  • 422
  • 675
 #864464  autor: _karolka_
 02 maja 2016, 22:03
dsk121 pisze:
W chwili obecnej każda oferta orange jest tragiczna.
Min w roamingu o jedyny plus ale tylko la tych którzy ich potrzebują comiesiąc.
Roaming w 2017 znika!

VM daje lepsze warunki na 30 dni:) i nie naliczają transferu na fb,tt,gg,messenger.
Roaming znika ale płacić i tak trzeba będzie za minutę połączenia jak w kraju a obecnie jest to 25 gr za minutę także jakby wygadać te 400 minut to 100 zł dodatkowo
wiadomo to opcja dla tych którzy serio tego potrzebują.. np ja i tylko wyczekiwałam na telefon z jakaś konkretną odpowiedzią orange
 #864473  autor: Leo
 03 maja 2016, 01:11
Skąd ta wiadomość, że za rozmowy trzeba będzie płacić ? Według doniesień z Komisji Europejskiej rozmowy wychodzące na numery krajowe i przychodzące z numerów krajowych będą bez dodatkowej opłaty roamingowej podczas pobytu na terenie dowolnego kraju UE.
Będą być może limity tych minut a po przekroczeniu limitu pojawi się dodatkowa opłata stała.

Płatne będą natomiast rozmowy międzynarodowe w UE ale te też będą podlegały prawdopodobnie stopniowej regulacji "w dół" na korzyść klientom.
 #864499  autor: Adixm
 03 maja 2016, 11:13
Skąd ta wiadomość, że za rozmowy trzeba będzie płacić ? Według doniesień z Komisji Europejskiej rozmowy wychodzące na numery krajowe i przychodzące z numerów krajowych będą bez dodatkowej opłaty roamingowej podczas pobytu na terenie dowolnego kraju UE.
Będą być może limity tych minut a po przekroczeniu limitu pojawi się dodatkowa opłata stała.
Prawdopodobnie chodzi o "permanentny roaming", czyli korzystanie z oferty operatora z kraju z UE z najniższymi stawkami w krajach o najwyższych stawkach, logicznym jest że UE musi się przed takim kombinowaniem zabezpieczyć. Ciekawy tylko jestem w jakim sposób.
 #864549  autor: ManiacGSM
 03 maja 2016, 19:47
Adixm pisze:150 minut to niewiele biorąc pod uwagę że Orange w abo już daje 400minut.

Nie ma co się podniecać. Oferta może ulec pogorszeniu. A jak zniosą roaming to operatorzy wszystkich marek będą chcieli to sobie jakoś odbić.

PLUSH na Kartę x1. Virgin Mobile x1, Orange FREE x1, PLAY MIX x1.
iP 5s, NOKIA C7, HUAWEI Y5, BB 9810, NOKIA 2610.
 #864663  autor: Matsss
 04 maja 2016, 23:54
Czy jest możliwe połączenie rabatu -20% na abonament z 6 miesiącami za darmo? Chodzi o abonament SPL bez sim na 24 miesiące za 60 zł.
 #864672  autor: mar1usz
 05 maja 2016, 09:46
Witam. Potrzebuję kontakt do przedstawiciela Orange. Potrzebuję na firmę dwa numery stacjonarne + internet stacjonarny, oraz gsm + internet mobilny. Mamy to w tej chwili porozrzucane po operatorach, a chcielibysmy przejść do jednego. Proszę o namiary do kompetentnej osoby.
 #864710  autor: tomeck
 05 maja 2016, 15:27
No cóż, trochę mi szkoda Orange, bo było bez problemów przez ponad 10 lat.
Oferta na przedłużenie: abo 89,99 PLN (54,99 + 35 PLN rata za Xperię M5) + opłata początkowa 499 PLN.
Po przeprowadzce do T-Mobile: abo (średnia) 75 PLN + Xperia M5 za 8,99 PLN + aktywacja 10 PLN.
Raczej nie mam wyboru :(
 #864743  autor: tomekjot
 05 maja 2016, 21:23
Oferta z DUK - 26,20 zł brutto no limit do wszystkich, ze stacjonarnymi plus 1,50 GB z LG Spirit za 49 zł opłata jednorazowa. Koszt po rabatach, w tym z tytułu Orange open (aktywny drugi abonament) . Przyjęta. Generalnie facet potwierdził , że po wypowiedzeniu może zejść ze wszystkim.
 #864757  autor: zielony71
 05 maja 2016, 23:04
Mogłeś dostać jeszcze zegarek warty około 400 zł (alcatel smartwatch) gratis, a dostałeś tylko 30% rabatu na abonament. Ja bym na Twoim miejscu odesłał kuriera.
 #864760  autor: fisbistor
 05 maja 2016, 23:37
Witam, chciałem się dopytać co zrobić w mojej sytuacji. Sprawa dotyczy internetu stacjonarnego. Kończy mi się umowa w czerwcu i chciałem z nimi wynegocjować coś lepszego. Czy ktoś jest mi w stanie podpowiedzieć jak to rozegrać? Oczywiście złożę wypowiedzenie ale czy to ma jakikolwiek sens? Czy może lepiej jest wziąć to co jest na stronie? Obecnie za internet płacę 49zł za 10MB bo więcej nie pójdzie. Czy są możliwości na negocjowanie lepszych warunków po złożeniu wypowiedzenia?

Obecnie mam w orange 6 usług. Kończy mi się również abonament na telefon komórkowy. Co teraz proponują konsultanci po złożeniu wypowiedzenia?
 #864763  autor: Sebcio
 06 maja 2016, 00:03
Jako, że zmieniły się zasady i abo jest tylko z ratami mam kilka pytań. Maksymalne zniżki przy wysłanym wypowiedzeniu to 30% na abonament? Czy jest zniżka na telefon? Jak kiedyś bodajże było 300 zł? Czy zniżka na abo obowiązuje na 24 miesięce tylko, czy jeśli wziąłbym umowe na 30/36 miesięcy to znizki obowiązują przez cały okres umowy? Wcześniej było tak, że umowę można było przedłużyć kilka miesięcy wstecz, ale musiał być to większy abonament. Nadal to obowiązuje? Tzn czy można przedłużyć umowę kilka miesięcy wstecz i czy musi to być większy abo niż obecnie?
 #864780  autor: _karolka_
 06 maja 2016, 09:53
Sebcio pisze:Jako, że zmieniły się zasady i abo jest tylko z ratami mam kilka pytań. Maksymalne zniżki przy wysłanym wypowiedzeniu to 30% na abonament? Czy jest zniżka na telefon? Jak kiedyś bodajże było 300 zł? Czy zniżka na abo obowiązuje na 24 miesięce tylko, czy jeśli wziąłbym umowe na 30/36 miesięcy to znizki obowiązują przez cały okres umowy? Wcześniej było tak, że umowę można było przedłużyć kilka miesięcy wstecz, ale musiał być to większy abonament. Nadal to obowiązuje? Tzn czy można przedłużyć umowę kilka miesięcy wstecz i czy musi to być większy abo niż obecnie?
Z tego co ostatnio konsultant mi powiedział to wypowiedzenie możesz wysłać kiedy chcesz ale on może dać rabat 30% jeśli do końca umowy zostało mniej niż 90 dni. A co do rat mnie powiedzieli ze nie ma zniżki na to ale może tylko tak gadali.
 #864781  autor: tomekjot
 06 maja 2016, 10:37
Oferty przedłużeniowej w orange od kuriera nie odbiorę, sprawdzę czy dadzą mi smart zegarek. Pani na infolinii potwierdziła, że faktycznie jest dostępny, ale juz nic nie może zrobić bo umowa jest już wygenerowana. Faktem jest, że miałem proponowany ten gadżet ale w zobowiązaniu za ok. 50 zł. Jak gość obniżył zobowiązanie o połowę to zapomniałem o nim.

Edit: Czy ktoś może wie na jakich zasadach można otrzymać na przedłużenie Smart Watcha? Od jakiego zobowiązania i za ile? Chce być pewny zanim odprawię kuriera ?/
 #864881  autor: spilner
 07 maja 2016, 11:45
Witajcie,

W sierpniu kończy mi się umowa. Dzwoniła już "zwykła" konsultantka, ale jak wiadomo oferta była poniżej krytyki. Od razu powiedziałem, że nie będę marnował naszego czasu i składam wypowiedzenie. Jedyny telefon jaki zamierzam kupić to Iphone 6S (16 gb/64gb). Chodzi mi o to, że chce mieć na niego jak najlepszą ofertę. Wiem, że muszę zapłacić za sam aparat sporą gotówkę ale i na to się zdecydowałem. Piszę tutaj ponieważ jest to chyba najlepsze miejsce na otrzymanie odpowiedzi na nurtujące mnie pytania. Jakie waszym zdaniem są najbardziej opłacalne abonamenty dla tego konkretnego modelu telefonu ? Wiem, że same raty wynoszą 55 zł. Najbardziej opłacalnym abonamentem wydaje się chyba ten za 54,99 po zniżce, lub ewentualnie 74,99. Przy większych abonamenetach nie ma znaczącej zniżki na telefon, co czyni je zupełnie nieopłacalnymi. Co o tym myślicie. Jest jakaś szansa, że otrzymam zniżkę 30 %, może jeszcze zniżka na telefon? jaka byłaby to kwota? Może, ktoś był w podobnej sytuacji i wie jak to wygląda :). Będę bardzo wdzięczny za wszelakie pomoce. Miłego weekendu :)
  • Strona 420 z 675
  • 1
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421
  • 422
  • 675
  • 1
  • 418
  • 419
  • 420
  • 421
  • 422
  • 675