DAJ CYNK
  • Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
    :?:
Dylematy przed zakupem? Nie wiesz na jaki model się zdecydować? Tutaj znajdziesz pomoc.
:?:
Regulamin forum: PRZECZYTAJ UWAŻNIE:

1) Zanim założysz nowy wątek, przejrzyj wcześniejsze tematy i/lub skorzystaj z wyszukiwarki w celu znalezienia podobnych tematów..!
2) Nowy temat zakładaj dopiero, jeżeli nie znalazłeś(-aś) odpowiedzi lub masz bardziej precyzyjne wymagania lub wiedza zawarta w podobnych tematach nie rozwiewa Twoich wątpliwości. W przeciwnym wypadku temat może zostać przesunięty do kosza..!
3) Tematy w stylu: "Co jest lepsze? Telefon A, czy B?" - zostaną przesunięte do kosza..!
Pamiętaj, że my pomagamy, ale nie wybieramy za ciebie telefonu!
Jeżeli wybrałeś już dwa modele, to z tych dwóch sam musisz zdecydować co kupujesz.

4) Zakładając temat należy dobrze nadać tytuł tematu, tak aby innym było prościej ocenić o czym on będzie.
5) W treści posta (nie w tytule tematu) należy podać jak najdokładniej następujące informacje:
- wymagania odnośnie telefonu
- preferencje odnośnie marki
- miejsce zakupu: nowy, używany, w sklepie, aukcjach, u operatora?
- kwota przeznaczona na zakup bądź plan taryfowy operatora
- wszystkie telefony brane pod uwagę na początku przez autora
- opcjonalnie: podać jaki telefon(/telefony) użytkownik miał wcześniej i czy był z niego zadowolony.
Czy zapoznałeś(-aś) się regulaminem działu ?
 #864241  autor: br4teBB
 30 kwie 2016, 23:34
Witam!
Zdecydowałam się zmienić telefon.

Wymagania:
-wyświetlacz 5-5,5''
-Android
-dobry aparat, najlepiej jakieś 13mpx i 5-8mpx z przodu
-2-3gb ramu
-nie rozleci się po jednym upadku
-nie ma wgranego gównosoftu od operatorów, ewentualnie można bez problemu się tego pozbyć bez utraty gwarancji

Będzie służyć do:
-zdjęcia
-internet
-jakieś gierki

Zależy mi na szybkim działaniu, braku zawiasów.
Grubość i wygląd są mi obojętne. Ładować będę codziennie, aczkolwiek im lepsza bateria tym lepiej.
Wszelkie chińczyki akceptuję, o ile da się je kupić w Polsce i są sprawdzone.
Telefon może być używany.

Zastanawiałam się nad Xiaomi Mi4 3gm/16gb, jest może coś lepszego w tej cenie?
Pozdrawiam!
 #864248  autor: Eragon
 01 maja 2016, 00:46
Jest coś lepszego? Tak
Mi4C :P

:smt006