DAJ CYNK
  • Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Wszystko, co dotyczy ofert prepaid i mix operatorów.
Regulamin forum: 
W tym dziale omawiamy oferty:
- PREPAID,
- MIX,
- SUBSKRYPCJE.

Uwaga! Jeżeli szukasz oferty dla siebie i nie wiesz, na którą się zdecydować - zadaj pytanie w dziale Jaką ofertę wybrać?
  • Strona 138 z 405
  • 1
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 405
 #862980  autor: Pawelek0787
 22 kwie 2016, 16:54
Był przewodnik 'smartfon tablet' nr 3/2016, który widziałem w linku od Rebelianta. Nie ma w nim żadnego kodu. Nie wiedzą nic o numerze 4/2016. A może ten tajemniczy kod jest tu -
serwer1586599.home.pl/autoinstalator/wordpress/?p=860
To jest nr 4/2016 Komputer Światu. W sprzedaży jest już 5/2016.
 #862986  autor: tomsoon2
 22 kwie 2016, 17:27
http://faktmobile.pl/upload/userfiles/r ... niora_.pdf

1. Regulamin usługi „1 GB dla Seniora” skierowany jest do Użytkowników Oferty Fakt Mobile. W ramach niniejszej Oferty Promocyjnej
Użytkownik ma możliwość otrzymania Bezpłatnego pakietu Internetu 1GB po aktywacji go za pomocą kodu umieszczonego w wybranych
wydaniach „Poradnika Seniora Smartfon” (zwanego dalej „Kodem”).
 #863367  autor: motyl27
 26 kwie 2016, 07:22
Testuję numer Faktu, mineła ważność na wychodzące i kod *101# nie działa jest komunikat:
Przepraszamy. Usługa chwilowo niedostępna.
Prosze sprobowac pozniej.

Czy to normalne w Fakcie, na kartach Play zawsze dziala jest nieaktywna natomiast *111#.
Na numerze mi nie zależy więc nie prubóję robić doładowania.
Play24 też nie pokazuje ważności konta i stan konta jest 0 złotych, a było prawie 2 zlote. Po zablokowaniu wychodzących środki się wyzerowały. :shock:
 #863822  autor: xander21
 28 kwie 2016, 16:21
motyl27 pisze:Testuję numer Faktu, mineła ważność na wychodzące i kod *101# nie działa jest komunikat:
Przepraszamy. Usługa chwilowo niedostępna.
Prosze sprobowac pozniej.

Czy to normalne w Fakcie, na kartach Play zawsze dziala jest nieaktywna natomiast *111#.
Na numerze mi nie zależy więc nie prubóję robić doładowania.
Play24 też nie pokazuje ważności konta i stan konta jest 0 złotych, a było prawie 2 zlote. Po zablokowaniu wychodzących środki się wyzerowały. :shock:

To normalne, że tracisz wszystko i niektóre usługi nie działają. Nie masz kaski nie ma usług. :D
 #863836  autor: DanielR
 28 kwie 2016, 17:37
Różnica może wynikać z "trochę" innego brzmienia podpunktu e, punktu 2 cennika oferty. Ta "drobnostka" (przypuszczalnie), zasadniczo zmienia postać rzeczy w kwestii praw operatora do rozporządzania kartą SIM (i środkami na na niej zawartymi), po upływie ważności konta:

Fakt Mobile
Po upływie Ostatniego dnia ważności konta Użytkownika, konto Użytkownika ulega dezaktywacji, a tym samym dalsze korzystanie z usług nie jest możliwe.
Virgin Mobile (przykładowo)
Po upływie ostatniego dnia Okresu ważności połączeń przychodzących, Karta SIM/USIM Abonenta ulega dezaktywacji, a tym samym dalsze korzystanie z usług nie jest możliwe.
Pytanie, jak w ofercie Fakt Mobile, na numerach nowych - jeszcze nie doładowywanych, definiowany jest "ostatni dzień ważności konta"...?

Z sieci komórkowych korzystam począwszy od 2004 roku.
Aktualny numer:
Era Tak Tak -> Play Fresh / Play na Kartę (MNP) -> Virgin Mobile (MNP)
 #863852  autor: Loko_Poko
 28 kwie 2016, 18:25
Witam. Mam pytanie. W grudniu szukałem startera FM ale bezskutecznie. Kupiłem więc starter play i od razu przeniosłem się do FM. Niestety miałem ciągłe problemy z kodami i za każdym razem musiałem dzwonić do BOK. Pewnego razu w kiosku ujrzałem startery FM i wykupiłem wszystkie 5 dla całej rodziny. Ten playowski wrzuciłem do szafy, gdyż był mi nie potrzebny. Z miesiąc temu zauważyłem że FM ma lejek na neta, a ja potrzebuję coś takiego do yanosika więc stwierdziłem, że odszukam ten stary starter play i będzie git. Wypróbowałem najpierw tą kartę sim w modemie usb w laptopie i jak się okazuje na karcie mam cały czas te 5 zł z zestawu początkowego(*101#), i 0 minut, o sms i 0 mb na koncie (*106#). Konto ważne do końca roku, ale dlaczego mój internet śmiga z prędkością 4 mb/s w dzień i prawie 8 mb/s w nocy? Przecież lejek to ponoć 32 kb/s. Na początku myślałem, że ściągnie mi z tych 5 zł, ściągnąłem już parę GB, minęło około 3 tygodnie, a ja cały czas mam te 5 zł i prędkości jak powyżej. Idzie to jakoś wytłumaczyć, czy coś im się tam zwiesiło?
 #863877  autor: Loko_Poko
 28 kwie 2016, 19:46
Rebeliant pisze: Albo wymiana karty, albo zgłoszenie do BOK.
Ta, jasne, aż tak głupi to nie jestem. W programie do modemu play, ten play online widzi jako Fakt Mobile. Ciekawe jak długo pochodzi, bo na razie zamieniłem kartę za Aero.
 #863885  autor: xander21
 28 kwie 2016, 19:57
Loko_Poko pisze:
Rebeliant pisze: Albo wymiana karty, albo zgłoszenie do BOK.
Ta, jasne, aż tak głupi to nie jestem. W programie do modemu play, ten play online widzi jako Fakt Mobile. Ciekawe jak długo pochodzi, bo na razie zamieniłem kartę za Aero.

Mi kiedyś się zawiesiło virgin i ciągnełem kilka GB. :D I tak przez kilka tygodni
 #864225  autor: odkrywca1
 30 kwie 2016, 22:25
Dziś całkiem udany dzień bo nareszcie udało mi się dorwać kartę fakta
Za niecały miesiąc dołączę do grona faktowców a orange niech płacze :roll:
Salon w empiku złote tarasy wawa mają jeszcze 2 karty wolne ale powiedział konsultant, że ponieważ wszystkich chętnych wysyłają do niego to może być krucho - kto pierwszy ten lepszy.

Obrazek
http://zapisz.net/images/190_fakt.jpg
 #864231  autor: odkrywca1
 30 kwie 2016, 22:34
przenoszę z orange
EDIT: karta czysta bez numeru
Sam się zdziwiłem bo spodziewałem się białej a dali taką
Dowiedziałem się od konsultanta że te karty klepie zewnętrza firma ( niby nie PLAY ) ale może pomylił to z pośrednikiem bo nie chce mi się wierzyć, że to się opłaca faktowi skoro to praktycznie taryfa PLAYA
 #864234  autor: Karlos20
 30 kwie 2016, 22:41
odkrywca1 pisze:Dowiedziałem się od konsultanta że te karty klepie zewnętrza firma
Zewnętrzna firma produkuje karty SIM/USIM dla MVNO i samego MNO PLAY (niezależnie od taryfy/marki) na wyraźnie zlecenie P4 Sp z o.o. To prawda.

🌟To już 14 rok na Forum TELEPOLIS.PL - wielkie dzięki za ten czas i nadal służę pomocą! Pozdrawiam🔥
 #864244  autor: krzysiek255
 30 kwie 2016, 23:48
odkrywca1 pisze:przenoszę z orange
EDIT: karta czysta bez numeru
Sam się zdziwiłem bo spodziewałem się białej a dali taką
Dowiedziałem się od konsultanta że te karty klepie zewnętrza firma ( niby nie PLAY ) ale może pomylił to z pośrednikiem bo nie chce mi się wierzyć, że to się opłaca faktowi skoro to praktycznie taryfa PLAYA
dobrze ci dali powinna być w białej kopercie bez nr :)
 #864263  autor: Ryszard Lubicz
 01 maja 2016, 10:09
Witam. Mam pytanko. Znajomy szuka dla siebie ofert , chce gdzieś przenieść numer. Potrzebuje jak najniższym kosztem :
Darmowe do Play
Darmowe smsy do wszystkich
Do 100 minut do innych sieci lub (a nawet lepiej) jak najniższa stawka do innych sieci.
Internet niepotrzebny .

Obecnie za 15 zł miesięcznie (wliczając 10 za 5)
Darmowe w Play
Darmowe smsy do wszystkich
I zostaje mu 44 minuty do innych
Da radę taniej lub tak do 20 zł to samo z większą ilością minut do innych sieci (niższą stawką za minutę bo teraz ma "aż" 0,29 gr)?

Grażynko wybacz...
  • Strona 138 z 405
  • 1
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 405
  • 1
  • 136
  • 137
  • 138
  • 139
  • 140
  • 405